Teade

Collapse
No announcement yet.

makroflex bassika kasti mahu vähendamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Minu arust võid makroflexi küll täiesti ära unustada <_<

    Kui üldse midagi teha, siis teha see kohe alguses õieti ja täpselt &#33;&#33;
    Sedasi nipet-näpet midagi nokitsedes võibki oma eesmärgist unistama jääda.
    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

    Comment


      #32
      Originally posted by degreal@Mar 16 2005, 12:51
      oskab keegi öelda, kui palju see makroflex paisub? niisiis 40 liitrit (2 kasti) oleks kokku vaja.
      300ml, 500ml või 750ml purk?
      Noo kui makrofleksi ostma hakkad vaata kui palju purgi peale kirjutatud on ma pakun et midagi kahekordselt paisub Mõni on selline mis võib isegi nelja kordselt

      Paisumine on kindlasti ära märgitud

      Comment


        #33
        minumeelest võiks küll makrofleksiga proovida ... pärast äkki on hea tulemus ... ja kui tahad et makrofleks eriti palju paisuks siis pritsi sinna paisumise ajal vett peale ... järgi proovitud .. paisub oma 3x rohkem kui lubatud.. igaljuhul edu kasti muutmisel
        MÜÜA : 10gd &amp; BOSE kõlarid

        Comment


          #34
          Makrofleksil on paisudes suur jõud, pressib ta ju uksed ja aknadgi paigast. Nii et veega täidetud kotti kasutades võib ta vee kõlari august välja suruda, kui aga auk kinni katta võib kasti laiali pressida. Olen näinud kuidas, paksu ukseläve kõveraks surub ja uks ei hakka käima. Soovitaks pappkasti lasta. Pärast kast ümbert ära lõigata. Ja kuna makrofleksi saad lihtsalt lõigata, siis lõika kuubikuteks, mille saad hõlpsalt läbi valjuka augu kasti laduda ja kinni liimida, samas saad ka täpselt kastimahu väljaarvutada. Kinni võid liimida omavahel kuubikud ka makrofleksiga.

          Comment


            #35
            Et te teaksite siis on ka olemas makrofleksid mis EI paisu.

            Comment

            Working...
            X