Teade

Collapse
No announcement yet.

makroflex bassika kasti mahu vähendamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    makroflex bassika kasti mahu vähendamiseks

    on vaja 70 liitrine kast 23 liitrit väiksemaks teha. tuli siis mõte makroflex'i kasutada. ideejärgi peaks väga kaval plaan olema :P kasti saaks seest poolt ümaraks mökerdada, mis on seisulainete vastu hea relv B-) kas materjali suhtes mingeid kõrvalefekte pole oodata? pärast on ju kole raske makroflex välja kraapida :P

    #2
    Pole eriline asjatundja, samas pole ka selle materjaliga sellisel juhtumil kokku puutunud.. aus olla siis kuulen ka sellisest lahendusest kasti ruumala vähendamiseks esmakordselt :lol: , ikkagi arvan et see oma eesmärki ei täida :blink:
    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

    Comment


      #3
      Kalla liiva sisse, saad mahu väiksemaks ja kasti raskemaks.
      Liiva on kerge välja ka võtta. Ja siis on tore kui liivaterad magneti vahele lähevad
      Ma tahaks näha kuidas see makroga ümaraks tegemine välja näeb, see paisub ju nii kuis jumal juhatab.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #4
        pmst marko (ja muid flexe) saab ju lõigata kerge vaevaga.

        Comment


          #5
          ei näe just suurt vajadust ja mõtet selle makroflexiga jamada. tõesti on teda pärast ilge nu** sealt kastist kätte saada :lol: pane ikka vast mingist plaadist vahesein vahele, on kõige parem majandada.

          Comment


            #6
            degreal: kasti saaks seest poolt ümaraks mökerdada, mis on seisulainete vastu hea relv cool.gif
            seda arvestades, oleks see makroflexiga jamamine ennast õigustav tegevus... aga noh kui nüüd loogiliselt mõelda, siis makrofleks on ikkagi tuuletõkkeks ja isolatsiooniks, mitte kõlarikastide väiksemaks tegemiseks...

            Comment


              #7
              Mul tekkis selline idee selle asjaga: lase makroflexi kasti nurkadesse ja natuke ka servadesse; seejärel pista sinna sisse õhupall ja täida see näiteks veega selles mahus, mida tahad kasti ruumalaks saada.
              Kuigi ma ei tea, kas 47 liitrit on õhupalli kohta normaalne maht või mitte...
              Head susserdamist !

              Comment


                #8
                ja siis oleks tore kui see õhupall katki läheks.
                element rikutud siis.
                Mina soovitaks teha uue kasti, õigete mõõtudega.
                aga eks igaüks ise teab (kunagi sai endale ka liigsuur kast tehtud, ja käsisaega pärast jupp otsast maha võetud)
                Darkest beatz...

                Comment


                  #9
                  Originally posted by MosseVend@Mar 14 2005, 22:31
                  ja siis oleks tore kui see õhupall katki läheks.
                  element rikutud siis.
                  Mina soovitaks teha uue kasti, õigete mõõtudega.
                  aga eks igaüks ise teab (kunagi sai endale ka liigsuur kast tehtud, ja käsisaega pärast jupp otsast maha võetud)
                  irww mis moodi element on rikutud?? sa kasti ehitad siis esimene asi on element plaaditüki külge?? ok see selelks
                  see olex mõeldab aga siis ei jääks see seest eriti ilus sest makro ju paisub mõnest kohast tugevamini ja surub sinna alli sisse ikka ennast...
                  aga mingi liivakott vms panna sinna?? pärast torkad elemendi augu kohast kotile augu sisse lased liiva välja ja tirid koti kah välja

                  Comment


                    #10
                    ÕHUPALL veega????!!!! :blink: siia tekivad aina jaburamad ideed.. esiteks, kulla kaaskodanik, kui see pall mingil põhjusel katki peaks minema siis paremal juhul ei saa element ehk märjaks aga võimalik et kasti viimistlus või materjal on rikutud ! Pealegi teadupärast levivad vees helilained veel kiiremini kui vabas õhus, tekib küsimus - mis kasu on sellest õhupallist seal sees veega ?? Kuidas tullakse üldse sellistele (vabandust aga..) lollidele mõtetele ??!

                    Postituste hulgas oli lihtne alternatiiv - vahesein vahele. Kui puutööga kokku puutunud, oleks vahest uus kast mõtekam ehitada !

                    Igaljuhul jõudu tööle teema algatajale
                    Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                    Comment


                      #11
                      Vabandust: liiv sobib ka ruumala vähendamiseks ideaalselt.. ainuke asi, kui seda seal 20l jagu siis läheb sul võib-olla sõbra kätt vaja kasti liigutamisel
                      Parima hinnaga õhksoojuspumbad Eestis 2a garantiiga.

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by VieX@Mar 15 2005, 08:24
                        ÕHUPALL veega????!!!! :blink: siia tekivad aina jaburamad ideed.. esiteks, kulla kaaskodanik, kui see pall mingil põhjusel katki peaks minema siis paremal juhul ei saa element ehk märjaks aga võimalik et kasti viimistlus või materjal on rikutud ! Pealegi teadupärast levivad vees helilained veel kiiremini kui vabas õhus, tekib küsimus - mis kasu on sellest õhupallist seal sees veega ?? Kuidas tullakse üldse sellistele (vabandust aga..) lollidele mõtetele ??!

                        Vee laseks vast enne kuulamist ikka välja? :lol:

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by xTc&#045;b+Mar 15 2005, 04:56--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (xTc-b @ Mar 15 2005, 04:56)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-MosseVend@Mar 14 2005, 22:31
                          ja siis oleks tore kui see õhupall katki läheks.
                          element rikutud siis.
                          Mina soovitaks teha uue kasti, õigete mõõtudega.
                          aga eks igaüks ise teab (kunagi sai endale ka liigsuur kast tehtud, ja käsisaega pärast jupp otsast maha võetud)
                          irww mis moodi element on rikutud?? sa kasti ehitad siis esimene asi on element plaaditüki külge?? ok see selelks
                          see olex mõeldab aga siis ei jääks see seest eriti ilus sest makro ju paisub mõnest kohast tugevamini ja surub sinna alli sisse ikka ennast...
                          aga mingi liivakott vms panna sinna?? pärast torkad elemendi augu kohast kotile augu sisse lased liiva välja ja tirid koti kah välja [/b][/quote]
                          ma tõesti ei usu, et vesi elemndile head teeb, sellesmõttes ongi rikutud
                          võis siis liiv näiteks, lahe ju kui see kuhugi elemendi sisse satuks
                          Darkest beatz...

                          Comment


                            #14
                            ma pidasin silmas rohkem makroflexi mõju helile :P

                            mulle tundub küll valjukaruumi nurkade täitmine makroflexiga lihtsam kui uue kasti ehitamine. 5 ruutmeetrit 21mm vineeri maksab ka omajagu

                            Comment


                              #15
                              jah, aga makrofleks maksab ka
                              kuid siiski, tee see asi makroflexiga ära, ja siis anna teada kas sai asja.
                              Ma usun et saab asja küll, aga saab ka nii teha ju, et võtad kastil näiteks esipaeeli eest ja lased kõiki külgi lühemaks, pärast paned paneeli tagasi.
                              Aga proovi siis makroflexiga (y)
                              Darkest beatz...

                              Comment

                              Working...
                              X