Teade

Collapse
No announcement yet.

Kui madal sagedus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kui ma tahan UMIK-1 abil 20Hz mõõta, mis minu jaoks päris madal sagedus, siis miks see siia teemasse ei peaks sobima?
    Või on mu tegu teemaalgataja küsimuse lörtsimisega ?!
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #17
      Mul suht ükskõik, kes kuhu mida kirjutab aga ma ei tea teemaalgataja arvamust.

      Comment


        #18
        Mind huvitas kas helina tulevad ruumi ka kõik need "hirmutavad" sagedused.
        (Vist JAH)
        Nüüd on veel huvitav kas hea süsteemiga muusikakuulaja võib kuulates tõsiselt hirmuda.
        Kas on kogemusi?

        Comment


          #19
          Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
          Nüüd on veel huvitav kas hea süsteemiga muusikakuulaja võib kuulates tõsiselt hirmuda.
          Kas on kogemusi?
          oleneb mida sa seal kõlarist lased.

          kui ikka lased pimedas pargis kellegile üksildadele uitajale kassikakku või metskitse. siis ta ikka ehmatab ja paneb jooksu.

          kui kunagi vaatasid filmi "Aarete saar" siis peks kollitamine selge olema

          Comment


            #20
            Rohkem siiski üritus kavandada eksperimenti akustilise, optilise, elektri- ja magnetvälja mõjust tunnetusele.

            Comment


              #21
              Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
              Rohkem siiski üritus kavandada eksperimenti akustilise, optilise, elektri- ja magnetvälja mõjust tunnetusele.
              Vau, kas päris doktorandi töö või hobi korras

              Comment


                #22
                Ah et siis emeriitdotsent tahab lapsi madalsagedusliku helieffektiga üllatada. Kas peab see ikka kõlarist või subwoofrist pärinema? Kui üritus kinnises ruumis, saab ka mehaaniliselt "pumpsu" tekitada, et saalis mudilased letargiast äratada.
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment

                Working...
                X