Teade

Collapse
No announcement yet.

millist valgustust soovitate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Väga efektne oleks tevalost EL 333 http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...-003-33&lng=est. Kõva helesinine valgus on ja rohkem kui ühte sul vaja ei lähe. Muid etevalos on kõik LED-id väljas ka nii et saad vaadata millise helk sulle rohkem meeldib. Hinnaskaala on ka nii erinev 3EEK-päris kallid

    Comment


      #17
      põhimõtteliselt kui mina tahaks neoon valgust lisada ...siis ma kasutaks arvuti abi kuna kogu mu süsteem asetseb arvuti lähedal....ja näiteks dioodile on arvutist hea vooluvõtta...kuigi diood tahab midagi üle kolme voldi saada, ei tee talle 5 volti ka midagi (järgi proovitud). pataka varjanti ma ise küll ei soovitaks, ebamugav lihdsalt....ja kui arvutist ei ole võimalik millegi pärast voolu võtta siis tuleks kohandada alaldi mis annab dioodidele toidet....ja dioodi toite juhtmed võiks mööda kõlari juhtmeid jooksma panna...mingite klambrite või isoleeri või mille iganes asjaga kinni..ei tohiks nagu väga hull välja näha. aga dioodi asemel võiks panna kõlli näiteks pisikese neoon toru ja selle ühendada jubinaga mis paneb tuled musa järgi vilkuma tuled ja vilkuma panev jubin on k-arvutisalongis näiteks saadaval

      Comment


        #18
        Mina olen sõbra juures kogenud selle valgustuse negatiivset mõju!
        Olin tema juures Kodukino vaatamas, mingi supakal oli juba ostes valgus olemas, ja selline hele sinine Diood mis helendas nii et pimedas toas lõi seina nurga helendama. Alguses oli inverteriga vaataja poole no võimatu nii meelitab tähelepanu eemale koguag tunned midagi helendab silmanurgas, sai pööratud inverter nurga poole läks küll paremaks aga siis juba nurk helendas sinisega mis sama moodi häiris.
        Nii et täiesti mõtetu teema mu meelest, eriti veel kodus!

        Comment


          #19
          Originally posted by riverman@Apr 13 2005, 23:28
          ...ei tee talle 5 volti ka midagi (järgi proovitud).
          500V ka ei tee midagi; kõik sõltub ikka eeltakistist.


          Ise pole kunagi soovinud(ega tahtnud) mitte mingisugust valgustust kõlaritesse.No kui on ülekoormust kõlaris tähistava otstarbega, siis las olla.Ei riiva silma.
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #20
            jep suht mõtetu see valguse asi. Ilus on siis kui kastil on all need koonus jalad ja näiteks... tamme spoon B-) isiklikult mulle meeldib kui kõlar on spoonitud

            Comment

            Working...
            X