Teade

Collapse
No announcement yet.

millist valgustust soovitate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    millist valgustust soovitate

    sisse. hõõglamp/neon/smd led/led(tavaline) smd oleks hea aga seda annab tinutada äkki kas olemas samasuguseid siniseid led e ainult suuremaid kuid sama efektiga
    >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

    #2
    mittemingisugust valgust ei soovita. valgus ei anna helile midagi juurde pigem võib invertertorus mingit vuhinat susinat tekitada.

    Comment


      #3
      kõige parem : puuri inverterisse väike auk et diood läbi mahuks siis liimi ta sinna auku ja pane patarei toitega tööle. sinine diood maksab kuskil 15 kr ringis.
      Vt www.zone.ee/basssoundman temal on tehtud mingi kast kus pm. samat asja tehtud

      Comment


        #4
        Originally posted by Ali_Qiller@Sep 1 2004, 13:07
        mittemingisugust valgust ei soovita. valgus ei anna helile midagi juurde pigem võib invertertorus mingit vuhinat susinat tekitada.


        äki talle meeldib kui mingi ilus sinine valgus särab inverteri torust vastu :P

        Comment


          #5
          seda väikest dioodi annab tinutada
          >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

          Comment


            #6
            Kes ütles, et kõik peab kerge olema?

            Palun seletage mulle ka seda valguse-värki - milleks ikkagi? Seal pole ju midagi erilist, lausa trendiks ju kujunenud! Nagu muud moodi ei saaks oma subbakaid ilusaks teha - EI, ikka peab neoonvalgus olema!
            Või milles see konks seisneb?
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Või milles see konks seisneb?
              Mul on autos jalgade juures sinine valgus, kui tuled põlema panna...naistele meeldib

              madis@ostis_tuunitud_opeli
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                Sellise asjakohta öeldakse ka tihtipeale halvustavalt "pedemajakas" aga mlle isiklikult väga meeldib, vaid kasti sees ei saa ma selles aru , on ka palju muid võimalusi kasti ilusaks tegemiseks, ntx panna ilusa tagaküljega element ja teha pleksiklassist aken, sinan sisse siis 2 dioodi mis eri külgeedest valgustavad.
                Aga alati pole valgus just see põhiline, peamine ilu asi kastijuures on kasti kvaliteet, nii heliline kui ka ehituslik pool, kas küljed sirged ja siledad jms.
                S A C
                Siberian Audio Concept

                Comment


                  #9
                  Lisan ka endapoolt, et helitehnika väliselt ilmekamaks tegemine on jällegi midagi huvitavat... Samas eks see kõik siiski maitse asi ole, kellele meeldib, kellele mitte...

                  Comment


                    #10
                    Sellest Basssoundman'i süsteemist ma ka aru ei saanud ... kuda ta seda batareid seal vahetab? :blink:

                    Üldiselt kui autosse, sis ma paneks tõesti kas kastisisse ja pleksiklaasist akna või siis ümber subaka ringi vms ja eraldi toite peale kohe kindlasti!

                    Tuppa saaks ka eraldi toite peale panna aga mõlema keskkonna juures on see probleem et juhtmeid läheb paljuks ...
                    -

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by Deus@Sep 2 2004, 09:33
                      Sellest Basssoundman'i süsteemist ma ka aru ei saanud ... kuda ta seda batareid seal vahetab? :blink:

                      Üldiselt kui autosse, sis ma paneks tõesti kas kastisisse ja pleksiklaasist akna või siis ümber subaka ringi vms ja eraldi toite peale kohe kindlasti!

                      Tuppa saaks ka eraldi toite peale panna aga mõlema keskkonna juures on see probleem et juhtmeid läheb paljuks ...
                      millist basssoundmani projekti sa mõtled

                      Comment


                        #12
                        patareisi vahetan sellest xe kastis k2ega l2bi toru vot nii

                        Comment


                          #13
                          siin oli väike mahategemine mõnede poolt :huh: tahaks lihtsalt panna mingi valguse algul kysisin yldse "äkki kas olemas samasuguseid siniseid led e ainult suuremaid kuid sama efektiga" SUUREMAID led-e
                          >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

                          Comment


                            #14
                            Mina samamoodi olen audio - valgustus vastu. Just selliste inventer-led jms.
                            Siis loomulikult, kui autos n. hole-install, see show värk.
                            Aga mingite üksikute kastide korral?(üks terve sein pleksi, ja siis valgustus see, on veel bro.)
                            Ise olen ka selliste valgustuste peale mõtelnud, aga milleks? Lihtsam - osta paarisaja eegu eest omale the real neon pulk ja pane see särama laua alla või vahet pole.
                            Enamus siin ju koduses süsteemis kuulamiseks.
                            Mõelge natuke järgi
                            Jartsu@Ainuke valgustus kodus laualamp ja autol RaidHP põhjavalgustus

                            Comment


                              #15
                              sinine neoon valgus inverteri torust välja tulemas on minu arvates igati lahe..... ...aga ega see kõigile ei peagi meeldima...mõni joob tomatimahla mõni ei joo....kui teema algataja ikkagi küsib midagi siis võiks talle ikka keegi ka vastada...(kui oskab)...mitte ainult öelda et igasugused tuled ja teised vigurid subwooferil tuleks ära jätta....
                              algaja audiomees............:P

                              Comment

                              Working...
                              X