Teade

Collapse
No announcement yet.

tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

    Esmalt postitatud YRO poolt
    Viimase postituse järgi on sul justkui olemas 3D pilt ja sa hakkad sellest erinevaid komponente välja ekstraktima.
    3D pildi all mõtled sa, et igas ruumipunktis on teada ASK?

    Ma võtsim eelduseks et süsteemi moodid on mõõdetavad igas ruumipunktis (Moi tõi ilusa videonäite plekitüki väristamise kohta - suurem osa pinnast värises sama sagedusega, välja arvatud sõlmpunktid, kuhu kogunes liiv) sisuliselt - kui ma panen oma mikrofoni kogemata mõne sageduse sõlmpunkti siis ma lihtsalt ei saa teada, et see sagedus on üks süsteemi moodidest.

    Minu väide on see, et suvalises ruumipunktis mõõtes saab suure tõenäosusega teada kõik süsteemi moodid.

    Et seda tõenäosust suurendada tuleks mõõta mitmes kohas (ntx viies-kuues.)
    Andmetöötlusalgoritm on siis selline:
    1) Maksimumid mis esinevad ainult ühes või (mõnes) ruumipunktis on pärit otsepeegeldusest
    2) Maksimumid mis esinevad enamikes ruumipunktides on süsteemi omavõnkesageduste kordsed. Juhul kui mõnes ruumipunktis omavõnkesagedusel maksimumi ei teki, siis on seal punktis vastava sageduse sõlmpunkt/telg/tasand

    Me ei saa nii teada resonantssagedust juhul kui kõlar asub selle sageduse sõlmpunktis. aga ehk sellisel juhul tekib ASK miinimum kõigis ruumipunktides.

    lihtne!
    viimati muutis kasutaja tsimpa; 31 m 2008, 17:12.

    Comment


      #62
      Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

      Tsitaat:
      Esmalt postitatud scanspeak poolt(6 päeva tagasi)
      Kuule Tsimpa, Su viimases postituses on kokku 25 küsimust!!!
      võta veidi hoogu maha, sest kui igale vastatud küsimusele järgneb omakorda 4 uut küsimust, siis ühel hetkel ei jõua enam...

      Vägisi meenub üks iidne vanasõna küsimise ja vastamise kohta


      Tsimpa vastas:
      esiteks on siin rohkem kui kümme tarka ja ainult üks loll...
      teiseks kindlasti on olemas terve rida passiivsed lolle, mõte nende harimisest võiks anda tarkadele lisamotivatsiooni - mitu kärbest ühe hoobiga.
      kolmandaks - eks siis varsti selgub kes enne väsib, kas mina või teie...

      kui tahta teemat tappa siis on üks hea soovitus - anda iga asja kohta segaseid ja vastukäivaid seletusi, nii et mu aju plahvatakss kui ma üritaks asjast aru saada.

      Comment


        #63
        Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

        Esmalt postitatud YRO poolt
        Peatükk 15 avab FEM meetodi veel põhjalikumalt, aga segaduse vältimiseks ma seda üles ei lae.
        Kuluks tegelikult teemaalgatajale ära küll, tuleks uusi mõtteid.

        Comment


          #64
          Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

          Natuke minupoolt kah
          Esiteks on tegu volvo originaalsüsteemiga mille võimendi on tavaline sildvõimendi max 17 watti per kanal
          Teiseks Midbassid on volvo originaalid mis on pehmed ja suht kontrollimatud aga suure tundlikkusega
          Kolmandaks heliallikas on volvo originaalmakk mis on selline 2000 järelturu maki sisuga udupeen volvo hi-end.
          Soovitus usu rohkem oma kõrvu või kogenud spetsialist mitte igasugu mõõtetehnikat mille täpsus kahjuks paljudes parameetrites jätab soovida
          Tee endale selgeks mida sa saada tahad.
          Kas tahad tulemus või lihtsalt teoretiseerida.
          Üle keskmise kuulamiskogemusega kõrv on juba oluliselt täpsem kui rta.

          Laske nüüd maha või pooge risti aga mina oma tegutsemisaja jooksul olen hakanud järjest vähem igasugu mõõtetehnikat kasutama ja sellest on ainult kasu.

          Comment


            #65
            Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

            Esmalt postitatud spl poolt
            Natuke minupoolt kah
            Esiteks on tegu volvo originaalsüsteemiga mille võimendi on tavaline sildvõimendi max 17 watti per kanal
            ju siis volvol kah "PMPO" vatid...

            Esmalt postitatud spl poolt
            Teiseks Midbassid on volvo originaalid mis on pehmed ja suht kontrollimatud aga suure tundlikkusega
            Otseselt midbassi elemendiga seonduvatest probleemidest on mul mingi aim olemas.
            Hoolimata sellest, et 2000 Hz EQ on keeratud maxi ja 6000+Hz EQ on keeratud miinimumi... tundub et keskmiste ja kõrgete vahekord pole nagu päris õige... Kuidas tuleks kuulata, et selles lõplikult kõrvaga veenduda?tundub nagu sisiseks koledal kombel... kas on olemas mingi spetsiifiline instrument mille kõla (harmoonikute vahekord) säilumist peaks kuulama üleminekul 6000 Hz-st, nii kõrgel pole vist ühtegi pilli. ainult essid, effid ja tõhhid..

            Kui midbassi element on niigi väga tundlik, kas siis peaks ta vahetama madalama oomi peale?

            Esmalt postitatud spl poolt
            Kolmandaks heliallikas on volvo originaalmakk mis on selline 2000 järelturu maki sisuga udupeen volvo hi-end.
            See võib tähendada kahinaid, mida ma kuulen, ja mis häirivad, eriti EQ-d kasutades
            Lisaks ehk mingite detailide kadumist, mille olemasolust ma pole kahjuks või õnneks teadlik...

            Esmalt postitatud spl poolt
            Soovitus usu rohkem oma kõrvu või kogenud spetsialist mitte igasugu mõõtetehnikat mille täpsus kahjuks paljudes parameetrites jätab soovida

            Esmalt postitatud spl poolt
            Tee endale selgeks mida sa saada tahad.
            Kas tahad tulemus või lihtsalt teoretiseerida.
            Üle keskmise kuulamiskogemusega kõrv on juba oluliselt täpsem kui rta.
            Jällegi täpselt teemasse - tahan saada tasakaalus tonaalsust.. see siis võiks tähendada ilma kaduvate nootideta, ilma resoneerivate nootideta, ja ilma juhtumiteta kus sama pill on kummaski kõrvas erineva kõlaga (ühe kõrva asukohas on põhitoonis auk)

            Kindlasti ei ole minu eesmärk teoretiseerida lihtsalt niisama, foorumlaste ärritamise jaoks.
            Teooriast arusaamine on vajalik, et mõista asjade omavahelisi seoseid, mis mida ja kuidas mõjutab.

            Esmalt postitatud spl poolt
            Laske nüüd maha või pooge risti aga mina oma tegutsemisaja jooksul olen hakanud järjest vähem igasugu mõõtetehnikat kasutama ja sellest on ainult kasu.
            rta on ainult abivahend. ja minu paarinädalane kogemus selle kasutamisel on mind tublisti arendanud, ma usun.
            need resonantsmaksimumid ja augud on tegelikkuses ka olemas ja kõrvale kuuldavad. see polegi oluline kas ma avastasin nad rta-ga või kõrvaga... enam ma nende kuulmisest kahjuks lahti ei saa... nüüd on jäänud veel kaks "väikest" sammu - resonantside põhjused avastada ja seejärel likvideerida

            Comment


              #66
              Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

              kõiki muhke ja auke sa niisam lihtsalt likvideerida ei saa mõningaid sagedusi
              auto salong tõstab ja mingid sumbuvad. kusjuures on need salongi erinevates kohtades erinevad.
              Kusjuures sinu soovtian kuulata ühte halli Seati mis pargib tööpäevadel sinuga sama hoone eest.
              Suht lihtsate vahenditega tehtus autos on juba päris arvestatav heli.

              Comment


                #67
                Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

                Kas niisuguse tohutu töö tegemisel õhu tempi ka arvestasid
                Enda auto stokk kõlaritega kaovad nagu bassid ära alla +5.
                Maailm oleks puhas ja süüta
                kui poleks õllejogurtit
                - Õ.Õ.

                Comment


                  #68
                  Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

                  võtaks need autoheli põhitõed siis ka ette, võrreldes probleemipüstituse
                  võrdlusest kõrvaklappidega:

                  - madala sagedusega müra on autos palju, see summutab efektiivselt
                  muusika bassiotsa. ka muud müra on kümneid kordi rohkem, kui toas.

                  - tavalised ukse sees olevad valjukad ei suuda bassi piisavalt taasesitada,
                  seepärast on tavapärane lahendus eraldi ja muust süsteemist oluliselt
                  võimsama võimendiga subwoofer. sagedusriba, mida supakas esitab,
                  lõigatakse muus süsteemis maha, et võimude/valjukate koormust vähendada ja sedakaudu ka moonutusi väiksemaks saada.

                  - kasutatakse võimalikult väiksete moonutustega võime ja valjukaid ja
                  suuremat väljundvõimsust, et ulatuda üle auto müra / kõrvu mitte tappa:
                  kvaliteetsest süsteemist kõvemini kuulata on meeldivam kui klippivast/
                  moonutavast/ebakvaliteetsest võimust vaiksemalt.

                  miks ma seda kirjutan: paar vastust tagasi tuli välja su süsteemi olemus,
                  (mida ka kusagil teema algusafasis kahtlustasin) ja sellise võimsuse/
                  kvaliteediklassiga pole vist väga mõtet autos tasakaalustatud heli taga
                  ajada -- kui, siis ehk seisvas autos. ning ka viimasel juhul ei saa ilma
                  supakata hakkama.

                  PS: ei taha teemat üldse torpedeerida, palju head ka endale leidnud (-:
                  aga vahepealne katse võiks tõesti olla mõnes korralikult tuunitud heliga
                  autos oma lemmikuid kuulamas käia ja uurida lahendusi, mis seal
                  kasutusel.

                  Comment


                    #69
                    Vs: tasakaalus tonaalsus ja selle hindamise meetodid

                    Esmalt postitatud moi poolt
                    Kuluks tegelikult teemaalgatajale ära küll, tuleks uusi mõtteid.
                    http://www.interdomain.net.au/~bodzio/Chapter_15.zip
                    Väärt värk!!

                    Kui kandiline tuba kuupidest kokku laduda siis ehk tõesti suudab SE adekvaatelt moodid välja arvutada... Autos on ebatõenäoline et õnnestub ruumi ja materjale piisavalt täpselt mõõta ja modelleerida, et modeleeritud moodid ka reaalselt eksisteeriks.

                    Kaasnevas teksis oli küll paar head pointi, mida ehk saab ära kasutada:

                    Kui ruumimoodid (sagedused koos oma rõhujaotusega ruumis) on juba määratud (ükskõik kas mõõdetud või modelleeritud), siis on võimalik:
                    1) asetada vastava moodi ekstreemumitesse summutusmaterjalid - basstrap (see võib olla päris õhuke,ntx siin on kirjeldatud 10cm paksust konstruktsiooni: http://www.ethanwiner.com/basstrap.html)
                    2) asetada heliallikad punktidesse kus on võimalikult väheste (heliallika esitatavate) moodide maksimum (antinode) ja võimalikult väheste sõlmpunkt (node)
                    3) asetada kaks kõlarit samas faasis paaritutesse ekstreemumitesse
                    viimati muutis kasutaja tsimpa; 01 m 2008, 15:37.

                    Comment

                    Working...
                    X