Teade

Collapse
No announcement yet.

BMW tehaseraadio asendamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: BMW tehaseraadio asendamine?

    Comment


      #17
      Vs: BMW tehaseraadio asendamine?

      Esmalt postitatud nemps poolt
      mul ka üks selline vedeleb, ostsin omale seitmsese jaoks, aga sel väike viga, nimelt ei lülitu sisse, ehk siis ilmselt see tüüpiline sisselülimistrants läbi (vähemalt kaane alt paistis nii) Keegi parandab neid või soovib ehk seda makki omale?. Omal vaja ei lähe, lahendasin mure cd-boxiga.
      Kõik, mis on väljaspool loogikat ei pea olema tingimata võimatu.
      __________________

      Comment


        #18
        Vs: BMW tehaseraadio asendamine?

        Ehk jään juba hiljaks, aga selline variant on ka lahe.. Saadavad selle kasetti/mp3 mängija Eestisse kah.

        Comment


          #19
          Vs: BMW tehaseraadio asendamine?

          Hiljaks ei jää keegi-vahest ma ise olen nüüd pikka aega kõrvale jäänud-kiired tööajad on olnud.Ja makki ikka ei ole . Need saatjavidinad ei olnud kõige õigemad asjad-sai neid proovitud no pettumus missugune, ise ei soovitaks neid kellelegi (samas selle mõnesaja raha eest ei saagi midagi, kui siis ehk veerandpaaki bensiini ) ja no äge see bmw foorumi makk ju ka läinud nüüd-äge, kes hiljaks jääb see ikka ilma jääb. Samas see rikkis makk-
          headway ?
          kurda kui see Sul alles juhtub veel olema-ehk saab kaubale?

          Comment


            #20
            Vs: BMW tehaseraadio asendamine?

            Kui seda originaal plaadimängijat tahad siis pane bmw foorumisse ostukuulutus, neid liigub seal praktiliselt iga nädal ja uusi. Lihtsalt kevadel oli saksamaal neile migi aeg mingi ametlik elu soodustus, kui ma ei eksi maksid nad 100Euri ja neid veeti sealt eestisse ka kõvasti. Alles mõni päev tagasi oli üks vist 2300 ga müügis aga nüüd see ka müüdud.

            Comment

            Working...
            X