Teade

Collapse
No announcement yet.

pioneer gm 1000 ühendamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

    läheneme siis teise külje pealt.kust sa võtad signaali,ja millist juhet(kui otsa ära puhastad,siis näed sisu)kasutada kavatsed?
    tavaliselt kasutatakse heliülekandes juhet mida ümbritseb peenest traadist sukk(varjestus).võib kasutada ka kaht tavalist juhet,milles siis üht soont kasutatakse helisignaali ülekandeks,teine soon ühendab aga heliallika ja võimendi üldjuhtmed(GND)see oleks siis sel juhul varjestus.

    Comment


      #17
      Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

      aga äkki leiax sellise maki kuhu see pistik täpselt taha sobib?

      Comment


        #18
        Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

        vana kassetmaki tubaseks kasutamiseks
        selliseid pistikuid on poes müüa. ca 10EEK/tk tihtipeale nendel isegi klemmid nummerdatud. maki pool on siis enamasti RCA pesad(pistikud näevad natuke teleka antenni pistiku moodi välja). RCA pesadest on üks vasaku ja teine parema kanali jaoks. pistiku sisemine klemm on signaali jaoks ja see tuleb ühel kanalil(vasak, tavaliselt valge) ühendada võimu minevasse pistikusse vasaku kanali klemmi alla ja teisest pistikust(parem, tavaliselt punane) tulev juhe ühendada parema kanali klemmile. RCA pesade pealmised kontaktid on nagunii juba omavahel ühenduses, seega võid mõlemast pistikust tulevad juhtmed rahumeeli teises otsas ka kokku ühendada ja joota vastavalt sellele klemmile, millel seal maa(gnd) on

        to Kreeklane: kas sellel võimul siis standardset ühendust ei kasutata? tavaliselt peaks keskmine(nr 2) olema maa, 3 ja 5 siis signaalisisendid
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #19
          Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

          siinkandis pole igatahes kuskil poes sellist olemas... et kaheksa klemmi on sellel ümaral pistikul nh sellist kasheksa klemmiga makki olex vaja?

          Comment


            #20
            Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

            http://www.oomipood.ee/index.php?t=k_ki&i=DNC-008
            ma lootsin,et sul võimendi mürab juba täiega

            Comment


              #21
              Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

              nh mul toas kh suht normaalne värk aga autos jh seda võimu ikka üritan,
              oot milline sellel siis teine ots on ja kuhu to tuleb ühendada, ja veel kas siit on mingi tellimis tasu või see kohaletoomine kh w?

              Comment


                #22
                Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

                makil ei pea olema kaheksat klemmi. need 8 on lihtsalt seal võimu pesas olemas. sellesse pessa sobib sama hästi ka din5 pistik, mis on palju rohkem levinud. kui sa avaldad signaaliallika ja selle väljundpistiku tüübi, siis saab asi kohe palju lihtsam olema
                Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                Comment


                  #23
                  Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

                  nuh selles põhijama ongi et makil ainult 4 tavalist kõlari väljundit ja mingeid muud rca vms värke ei olegi, et kuna on stereo võim siis oleks vaja saada kuidagi need kahe kõlari väljundid sinna võimu ühendada, aga nh mul se juhe olemas, sees 8 juhet, ja mõlemas otsas see kaheksane pistik...

                  Comment


                    #24
                    Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

                    kui kõlari väljundisse pingejagur teha, siis saab selle võimu sisendisse lasta küll.
                    maki kõlari "-" klemm otse võimendi sisendi "-" klemmile(gnd). kõlari "+" klemmile 10k takisti(võib ka suurem olla). sellele omakorda otsa ca 2k pote, kusjuures pote teine serv tuleb ühendada "-" klemmiga. pote keskmine ots läheb siis võimu sisendi "+" klemmi külge(L/R). selliseid ahelaid tuleb 2: 1 vasaku kanali jaoks, teine parema kanali jaoks. poteks võiks kasutada stereopotet, kus on 2 potet ühel võllil, siis saad mõlema kanali võimsust korraga reguleerida.
                    8 juhtmega ühendus on pioneeri enda makkide jaoks vist. mul Chevy bussis oli ka 1 pioneer, millel oli võim eraldi(ca 2*20...30W). kõlarid ja toide läksid ainult võimendi külge. makk ise sai toite võimendist just selle sama 8 juhtmelise ühenduse kaudu, sest maki küljes mingeid muid ühendusi peale selle jämeda kaabli ei olnudki.
                    kui selle võimuga hakkama ei saa, siis vb saab kaupa teha. mul plaanis see vana pioneer sinna bussi tagasi panna(retro), saaks siis tiba tugevama võimendi sedsasi
                    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                    Comment


                      #25
                      Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

                      nu tegelt tahax seda ikka endale peale aretada aga jh kui muidu ei saa siis ex vaatab,
                      muidu kas see 8 ne otsik ong rca w?
                      ja sellise pistikuga makke onju müügil, et äkki olkski makk etem uus osta ,.. aga seal veel to 4 klemmiga pistik?

                      Comment


                        #26
                        Vs: pioneer gm 1000 ühendamine

                        see 8 klemmiga on DIN-8. nõukogude liidus kasutati ohtralt heliseadmete ühendamiseks sarnaseid pistikuid DIN-5, DIN-3 jne.
                        sellise maki võid ehk leida vanakraami turult, kuhu selline pistik külge käib. ma ei usu, et CD variante neist üldse saada on. mina esialgu enda oma ära ei anna(mõistliku pakkumise korral on muidugi kõik võimalik)
                        ma sell võimu manuali ei leidnud, aga osadel sellistel võimudel on see tuheva signaali sisendiks(otse maki kõlaritest), aga samas võib jälle ka mingi remote toite tarvis olla. enamasti peaks selle pistiku juures ka vastav kiri olema.
                        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                        Comment

                        Working...
                        X