Teade

Collapse
No announcement yet.

Dünaamiline eelmagneetimine lintmakile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Dünaamiline eelmagneetimine lintmakile?

    Minu meelest pole need asjad nii lihtsat sugugi. Kõik pakuvad võidu igasugu pluginaid, mis oskavad harmoonilistega kavalalt manipuleerida, ja kõigil üks ja seesama viga küljes - kunagi ei tea mis väljundis välja tuleb. Mina küll ei leia rohkem mingit muud suurt erinevust, kui see ülekoormusetaluvus.
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #32
      Vs: Dünaamiline eelmagneetimine lintmakile?

      Aga lindi ja plaadiga ongi see - sa ei tea, mis välja tuleb lõpuks - üldjuhul tuleb see, mida ootad+ plaadil kõrpsud ja lindil "augud" soovimatul ajal.

      Võiks teha võimalusel testi - võtta uus, tühi kassett, salvestada makiga üks pool täis mingit kõrgsageduslikku , tegelikult 3 kHz piisab , ja pärast digiteerida ära ja vaadata mingis heliprogrammis tulemuse ebaühtlust. See on jube, aga õnneks kõrv ei karju iga augu peale.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #33
        Vs: Dünaamiline eelmagneetimine lintmakile?

        Heli sünnib analoogis, ja sureb samuti analoogis, ja ilmselt see jääb nii veel pikemat aega. Seal vahepeal, juhtub igasugu asju, mis on vahest üsna segased, mina ei viitsi enam eksperimentidega tegeleda. Sain oma heli enamvähem paika, ja suund kuhu poole liikuda on ka teada. Nendest uunikumidest pakkuks minule huvi ainult lintmakk, aga ei leia sellele mingit rakendust.
        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

        Comment

        Working...
        X