Teade

Collapse
No announcement yet.

Palju leierdatud teema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Palju leierdatud teema

    Esmalt postitatud EnnS poolt Vaata postitust
    Muusika oli hea, sest see oli hea. Isegi 10x ümberlindistatult
    See on - kuidas keegi, ma jätsin küll enamasti lindistamata, kui plaadilt või siis esimeselt lindistuselt ei saanud.

    Comment


      #62
      Vs: Palju leierdatud teema

      Loomulikult, sina oled kollektsionäär, elav klassika aga muusik. Suhe muusikasse on erinev.

      Comment


        #63
        Vs: Palju leierdatud teema

        40a tagasi üritasin salvestada ikka vinüülilt, kui polnud võimalik siis käras ka makilt makile.
        Tänapäev- kuulan spotis ilmunud albumi ja sisu sobivusel ostan vinüüli, et seda nautida !
        Onju loogiline ?

        Comment


          #64
          Vs: Palju leierdatud teema

          Esmalt postitatud ottok poolt Vaata postitust
          40a tagasi üritasin salvestada ikka vinüülilt, kui polnud võimalik siis käras ka makilt makile.
          käras küll jah. eriti veel siis kui mängis väljamaa pleier ja salvestas vene makk

          ühekorra sai üritatud dubleerida mingi lääne duubelsangaga, tulemus oli õudne saast. vene makk salvestas paremini.

          Comment


            #65
            Vs: Palju leierdatud teema

            Pidasin silmas lintmakki...

            Comment


              #66
              Vs: Palju leierdatud teema

              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
              käras küll jah. eriti veel siis kui mängis väljamaa pleier ja salvestas vene makk

              ühekorra sai üritatud dubleerida mingi lääne duubelsangaga, tulemus oli õudne saast. vene makk salvestas paremini.
              Sest vene makkides oli pea kõikides (olen ka 90ndatel ilma näinud) kustutus ja eelmagneetimisgeneraator, mis lääne makkides oli vaid tippklassi tehnikal (ei tea,kas muusikatootjad maksid, et läänes ei tehtaks korralikult salvestavat odavamapoolset makki).
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #67
                Vs: Palju leierdatud teema

                Nii ja naa. Ma ikka olen kohanud mõnda ilmselgelt mitte tippklassi duubelsanga, milles oli ka generaator olemas. Pana, Sharp ja Sanyo olid tavaliselt sellised. Ja ühe pesaga ka leidus tavalisi kus generaator olemas. Endalgi selline Sharp pulli pärast riiulis (nii vana et In/Out on DIN5 pesaga).
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment

                Working...
                X