Teade

Collapse
No announcement yet.

Vinüülika mootor läheb kuumaks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

    Mõlemal käivad mootorid nii hästi ringi, et ei ole seal nagu puhastada midagi.
    Sain igatahes ka teisel freesil lüüdikuuri tehtud ja karbist uus 005 ka külge. Mingit vahet pole, sama kuumaks läheb

    Polegi vist muud teha kui mingi suur alu radikas külge aretada mootorile. Muud lahendust tõesti ei näe Võik ju proovida muidugi 220 konversiooni mootori osas aga eks näis kuidas ja kas viitsib nende nurisünnitistega nii kaugele minna.

    Ning veel - ehk mõni teadjam oskab öelda kui kahjulikud need GZM nõelad plaatidele on? Kas ääriveeri kannatab või peab kohe AT95E peale üle minema.

    Comment


      #17
      Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

      GZM nõel, kui korras, ei tee plaadile häda midagi.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #18
        Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

        Kui mootori kuumenemine häirib, siis pane ette reostaat, millega vähendab voolu, kuid mitte liiga palju, siis hakkab kiirus ujuma. Teine võimalus: ignoreeri, kui põleb maha, asendad ja mõtled siis mida saaks ära teha. Pealegi, enamus mootorid ongi nii ala dimensioneeritud, et nad kuumenevadki ja nimipingel käivad jäigalt ja mürakalt.
        Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

        Comment


          #19
          Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

          Siis läheb reostaat kuumaks.
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #20
            Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

            Nonii, ei viitsinud selle maailma parima mängijaga väga projektiks minna. Mootor sai omale alumiiniumplekist nii umbes 10x10cm perforeeritud jukerdise külge alla otsa. Korpus sai juurde ühe võre mootori küljele ja mootori alla sai kah natuke avarust. Et õhk natukenegi liiguks äkki. Aga toimib. 4 plaati jutti lastes läks sama soojaks kui enne ühe plaadiga.
            Lihtne, kiire ja sama idiootne kui seade ise Aga täitsa kasutatav nüüd, kaane poleerisin ka ära ja nagu oleks justkui.

            Comment


              #21
              Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

              See on võitlemine tagajärgede, mitte põhjusega. Mootor läheb kuumaks kahel juhul, kui on ülekoormus (minu viidatud määrdeprobleemid) või (samuti eespool viidatud) lühiskeerud.

              Aga sinu plaadid, ise tead mis nõelaga treid ja sinu elekter, ise tead millega tuba kütad.

              Comment


                #22
                Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

                Need vene mootorid ongi aladimensioneeritud. Ehk mähised lähevad küllastusse, Ehk peavadki kuumaks minema.

                Ei oska RT20.ru foorumist otsida, aga seal tegid vennad Kd6-4 mootori ja Nota 203ga loomkatseid. Nad panid tähele, et elektritarve ei sõltunud koormusest. Ja siis hakati toitepinget vähendama, kuni sõltuvus tuli sisse. Ja siis hakkas see vend mootorit käitama 180 V pealt.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #23
                  Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

                  Mul vedeleb ka üks sama paneel, pärit miski Radiotehnika horisontaalse muusikakeskuse pealt. Mul pole tulnud mõtetki seda kasutama hakata.

                  Retro-vinüülimängijaks on parem doonor Unitra paneel, kuigi ka sellel on oma nõrgad kohad (mürane mootor ja mõranev rihmaratas), aga algmaterjal on parem.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

                    Ma kasutan sellist 78 p/min shellaki kuulamiseks. Plaan sinna kunagi näit AT95 koos shellaki nõelaga soetada. Selleks tarvis enne kuskilt romulast (ostast) mingi pädevama käpaga doonor hankida.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Vinüülika mootor läheb kuumaks

                      Määrdeprobleeme kindlasti pole. Nagu öeldud sai siis mootor laseb veel hea 5-10 sek edasi kui välja lülitada. Ning ärge võtke tõsiselt seda teemat. Ilmselgelt ma ei arva, et tegemist on parima mängijaga. Ta ongi prügi juba uuena. Lihtsalt ajaviiteprojekt. Kui ma tahaks masinat mis töötaks siis vene prahi lükkaks jalaga kõrvale. Paras huumor on ta kõik. Praegune käkerdis sobib sauna eesruumi Melodija plaate treima küll. Pole kahju.

                      Comment

                      Working...
                      X