Teade

Collapse
No announcement yet.

Erinevatest korrektoritest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Erinevatest korrektoritest

    Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
    Isegi seda ei tea kas korrektsioon on passiivne või tagasisidestatud?
    Uurisin ja sain vihjeks lingi weebilehele.

    Comment


      #17
      Vs: Erinevatest korrektoritest

      Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
      See on küll hea näide sellest, milline üks korrektor olema ei peaks: opakas, sidestuses lüüdid, korrektsioonis keraamika, toide ühepolaarne. C1, C6 ja C10 peaks kõige rohkem mõjutama basse.

      Comment


        #18
        Vs: Erinevatest korrektoritest

        Esmalt postitatud Sully poolt Vaata postitust
        Uurisin ja sain vihjeks lingi weebilehele.
        Passiivne, nagu oletada võiski aga üsna oluline osa on näitamata, BBMCCCS -battery biased CCS - ehk siis mingi patareidega vooluallikas.

        Comment


          #19
          Vs: Erinevatest korrektoritest

          njah nii olla võib aga ma ikka kogu selles audiomöllus veel liiga toores ka. Ega ma arvanudki et saan korraliku toote.
          Võibolla on keegi misket asisemat KIT toodet interneti avarustes näinud. Peab nentima et ega see kokkupanemine on ikka päris huvitav. Nagu lego lastele

          Comment


            #20
            Vs: Erinevatest korrektoritest

            see kõlab lubavalt kiti kohta, ei tundu keeruline ja kokkupanekumanuaal on ka ok.

            Review of the inexpensive Oatley Electronics K282 Tube (valve) RIAA Phono Preamplifier Kit for moving magnet cartridges that uses new old stock Raytheon JAN 6418 sub-miniature vacuum tubes.

            ps. sul ilmselt selles vellemannis mõni korrektsiooniahela taka või konde sassi läinud, et bassi pole.
            kontrolli üle.

            Comment


              #21
              Vs: Erinevatest korrektoritest

              Esmalt postitatud marley poolt Vaata postitust
              see kõlab lubavalt kiti kohta, ei tundu keeruline ja kokkupanekumanuaal on ka ok.

              Review of the inexpensive Oatley Electronics K282 Tube (valve) RIAA Phono Preamplifier Kit for moving magnet cartridges that uses new old stock Raytheon JAN 6418 sub-miniature vacuum tubes.

              ps. sul ilmselt selles vellemannis mõni korrektsiooniahela taka või konde sassi läinud, et bassi pole.
              kontrolli üle.
              No nii ei tea kas eestis on keegi seda Oatley kiti proovinud ja kuulanud. Hind on tõesti suht ok.
              Hetkel aga olen saanud proovimiseks siin foorumlase lampidel RIAA. Jah ja mis ma oskan siis kosta, vinüül ikka mängib küll. Kõrge ja madal ots on korras, vokaal realistlik, lava laius on paigas ja asetus.
              GU50 on ikka tasemel mees.
              Võimuks siis tripathi kivikas, ja kõlariteks ikka OB'd.

              Comment


                #22
                Vs: Erinevatest korrektoritest

                Noh
                Seda Oatley kit'i vähemalt mina ei proovi.
                Sest nüüdseks on vana GU50 prototüüp korrektor minu kasutuses jäädavalt.
                Ja ilmselgelt minu korrektori otsingud on lõppenud.
                Nii et kui kellegil peaks tõsine huvi olema korrektorite vastu siis antud kasutaja poole soovitaks mina küll pöörduda.

                Comment


                  #23
                  Vs: Erinevatest korrektoritest

                  Et huvi asja vastu ei raugeks, leidsin paar huvitavat linki.
                  Laiatarbe vs tööstuslike korrektorite andmeid ja skeeme pooljuhtidel.
                  Veel üks vihje: HA12017 - LOW NOISE PREAMPLIFIER - Hitachi Semiconductor. Selle leidsin lapates ühe ajakirja uudistenurka, kus kirjutati sellest kivist kui millestki täiesti uuest audiotehnikas.
                  Datasheedil toodud ära montaaziplaadi joonis ning skeem. Ülemisel lingil on samuti selle kiviga korrektori skeem olemas.

                  Comment


                    #24
                    Vs: Erinevatest korrektoritest

                    Soovitan Heed Audio QUESTAR'it. Heed teeb kõik om atooted diskreettransidel ja see tagab parema detailsuse, naturaalsuse ja õhulisuse. Heedil Olemas on nii MM kui MC korrektorid.

                    Tõsi hind on ca 325 EUR kuid see korrektor õigustab ennast hästi. Muidu NAD tõesti oma hinna ja kvaliteedi suhtelt parim, mida soovitan, kuid NAD heli jääb vähe emotsioonituks ja igavaks selle
                    taseme juures, mis heli peaks olema.
                    Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                    Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                    Comment


                      #25
                      Vs: Erinevatest korrektoritest

                      Möödunud aastal huvitusin põhjalikumalt lamp riaa'st ja uurisin diletandile jõukohase projekti võimalikkusest masu tingimustes.
                      Üks paljukiidetud ja ka lahti kirjutatud riaa on ühe itaalia fänni poolt disainitud. Tema kodulehelt leiab veel väga palju huvitavat, kus tema ideed ja katsetused on ilusti dokumenteeritud ja suht võhikule enamvähem arusaadavad.
                      Aga teemasse puutuvaga jätkates, sain inspiratsiooni tema D3A lampidel koostatud korrektorist ja selle järgitegijate poolsest positiivsest tagasisidest.
                      RIAA plaat ja toide sai soetatud http://quanghao.com/ online kauplusest.
                      Ülejäänud jupid ümberkaudsetest veebikatest. Põhimõtteliselt on kogu komplekt koos aga kokku jootmata veel. Puuduvad ka mõned pisidetailid - nagu trafo .
                      Aasta lõpuga seoses (näärivanad on käimas) on tekkinud aga plaanides mõningaid muudatusi ja seoses uue kontseptsiooniga - mis on sõrmlambid välistanud on see projekt asendumas uuega. Uuest projektist mõni teine kord, aga vana vastu huvitundjadjatele on kõik "saladused" nüüd avalikustatud, kel huvi ise seda koostada, siis jõudu!

                      Comment

                      Working...
                      X