Teade

Collapse
No announcement yet.

technics rs-az7 ja mõned küsimused.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    technics rs-az7 ja mõned küsimused.

    Sain lõpuks selle isendi kätte ! aga.....

    Kuna asi oli müüja väitel seisnud 10 a, siis see "lõhub linti" . Tundub, et pärast surverulli tõmmatakse linti liiga tugevalt.
    Või on surverull must.
    Rihm kah vist väsinud.

    Nüüd küsimus - kust saaks sellele kasutusjuhendit.
    Skeemi ma kusjuures netist isegi leidsin

    Ja kuidas töötavale mehaanikale juurde pääseda, seda kah ei tea.

    Pole ennem sellisest klassist riistaga tegemist teinud.

    Edit: võibolla on poolimismootori juhtahel katki ?
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

    Kuna nüüd omal nakamichi siis on pakkuda sama mudel-väljanägemiselt nagu uus ja tundub tõesti,et asi vähe kasutatud .Töötab ideaalselt

    Comment


      #3
      Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

      Kus Sa varem olid ?
      Nagu uus näeb ka minuoma välja.

      Ahjaa- mida teeb nupp "play direct" . Vajutamine ei tee midagi.
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #4
        Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

        Kerimissidur pealekerival poolimisõlmel on kuivanud. Reaalne kui asi on seisnud kaua. Tilk õli lahendab asja. Mul oli RS-B seeria dekil sama lugu kunagi. AZ7 dekki olen vaid kasutanud, mitte avanud.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #5
          Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

          Play direct -heli läheb enam vähem otse väljundisse-jäetakse välja igasugused dolbyd ja muu mudru.Aga on muidu asja vastu huvi.Oleks sa varem maininud ,et sul sellise isendi vastu huvi siis oleks varem märku andnud.On sul äkki eeesti kassette vahetatda -mul mõni topelt.

          Comment


            #6
            Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

            Ehk on abiks: http://elektrotanya.com/technics_rs_...f/download.cgi

            Comment


              #7
              Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

              Mis Sind Eesti kassettidest huvitab ?, mul neid jalaga segada. Seda võiks privas arutada.
              Tegelikult ennast huvitaks kah mõned , kasvõi lindistaks ümber
              Hetkel ja üldse on minu lemmik 2002 aasta Mahavoki kassetid. (aga kuradid maksid nad siis ka ligi Koidula)

              A kust ma teadsin, et Sul see makk üle on. Juhuslikult sattusin ühele kuulutusele peale ja poolpõrsaskotis ostsin. Aga seeeest odavamalt kui see muidu liigub.
              Kuna oli ootamatu tehing ja ei minul ega müüjal polnud kassette käepärast, siis otsustas välimus ja minu makipedelik ahnus.
              Hetkel on soov see panna mängima, et ikka saaks kaifida. Hetkel heli hullem kui Vesna 306-l. Lindistus ka selline, et sagedused alates 4k puuduvad.
              Aga ega terved asjad ongi igavad.

              Kuidas kasseti eest kaas maha käib ? Kuidagi peaks ju mehaanikale ligi pääsema.
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                to: rom . Tänud. Huvitav, et ma komistasin manuali otsides skeemi otsa.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                  Ohjah... ja vasak kanal jäi kah vait. Äkki hakkas kõvasti krõbisema ja siis- vaikus. Nagu oleks lint tühi - sahin on sama -kas tõesti andis helipea otsad ???? koukisin lahti ja tundus, et mõlemad eelvõimendid toimivad. Helipeast väljub lintkaabel.
                  Krt sisu kah nagu kirbus*itt. Ligi ei pääse kuskilt.
                  Krt, nüüd on mul tuju null. Makiisu kadus nagu kuskile.
                  Wigo, tõenäoliselt võtan Sinuga siiski ühendust.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                    Aga proovi nüüd nii - pane kasett pesasse, vajuta "Play Direct", see peaks natuke vilkuma, mõne sekundi ehk, selle ajaga kommuteeritakse signaal kõrvalistest asjadest mööda otse väljundisse, siis Play. Vaata kas siis on ka mõni kanal vait?
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #11
                      Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                      kaldun arvama, et üheksakümendate teise poole Technicsi kassetikatest tasub eemale hoida. mul hiljutine kokkupuude küll madalamast klassist masinaga ja duubeldekiga, aga see, mis seal kõhus toimub, ei kannata eriti kriitikat. tavaline odav kraam, mis ei saagi olla töökindel (mehhaanika). See, et kangema klassi makil on mõned kellad-viled rohkem, ei tähenda põhimõttelist hüpet kvaliteedis.
                      Ka RS-az7 MSRP 310$ on tegelikult odav ja isegi välimus on odav.

                      Comment


                        #12
                        Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                        Huvitav, kuhu kadus mu post. Kirjutan uuesti siis.
                        Play directi vajutamine ei aita. Ikka on olemas vaid 1. kanal. Sisendisse andes tuleb jäbi ja jääb isegi lindile. aga mängib vaid kahinat (kusjuures see sama tugev kui teises kanalis . Õnneks on skeem olemas.
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #13
                          Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                          Helipea mähise katkemine oleks vist haruldane sündmus. Minul pole seda ette tulnud. Kuid seda tean et kui helipea juhe on katkenud siis tõuseb oluliselt võrgumüra tase väljundis. Et seda siin ei täheldata siis pakun et tuleks vaadata üle kommutaatorkivid. Need on vahel sellised kapriissed. Kontrollvõimendiga võiks muidugi ka taasesitusvõimendit esituse ajal kuulata, võibolla ta siiski töötab ning vigase kommutaatori leidmine on hõlpsam.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #14
                            Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                            Huvitav, miks mu postid kaovad. positan siis uuesti.

                            Hetkel läks taasesitusvõimendi opaka vahetuseks. Käisin generaatoriga kallal ja kuidagi imelikult käitus.
                            Pea on vist ok.
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #15
                              Vs: technics rs-az7 ja mõned küsimused.

                              Ku*adile !
                              Tundub, et kõik transid ja opakas korras.
                              Kusjuures mängimispea takistused erinevad umbes 30%.
                              Samuti erinevad (seetõttu?) pinged transsidel/opakatel. Võtan pea lahti, lähevad pinged ühesuguseks.
                              Müstika.
                              Mitte ei saa pihta, kuidas see taasesitusvärk seal käib. Peal on kanali kohta kaks mähist. . Sidestuskondesid pole, alaliskomponent peal, teise mähisesse köetakse mingi müstiline "bias " Milleks ???
                              kommutaatorid ja kõik järgnev on Ok.Testitud ossi ja generaatoriga.
                              viimati muutis kasutaja martinj; 15 m 2010, 19:57.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X