Teade

Collapse
No announcement yet.

Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

    Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
    Äki see 200m mikrofonikaabel on balanseeritud.
    Kes kodus keelab seda kasutada?
    Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

    Comment


      #62
      Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

      Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
      Tulge ikka mõistusele, probleemid tekkivad tavaliselt sellest et kaabel on valesti koormatud, või mingist omapärast võimendi tagasisides, tavalisele mikrofoonile saab 200 meetrit kaablit taha panna, mingi meetrine jupp ei avalda Teie süsteemile mingit mõju kui pole ise sellest antenni teinud. Iga tehniliselt haritud inimene peab ikka sama aru, et pole mingit arvestavat vahet nordost ja tavalise korralikul kaablil.
      Austan sinu seisukohta, kuid ise olen teisel arvamusel. Kuna mul tehniline haridus puudub, siis tuginen enda ning oma sõprade kuulamistele ja katsetustele, mitte füüsikaliste parameetrite mõõtmistele.
      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

      Comment


        #63
        Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

        ise kasutan http://www.konigelectronic.com/en_us...ctors/55938696 ja http://www.elfadistrelec.ee/et/audio...-mm/p/15580362

        otsikud on suvalised http://www.oomipood.ee/product/ntr-n...aablil-neutrik ja http://www.oomipood.ee/product/jc-03...ullatud-metall

        Seni on kõik läbi tulnud mis läbi tulema peab.

        Comment


          #64
          Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

          Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
          Austan sinu seisukohta, kuid ise olen teisel arvamusel. Kuna mul tehniline haridus puudub, siis tuginen enda ning oma sõprade kuulamistele ja katsetustele, mitte füüsikaliste parameetrite mõõtmistele.
          Mõnda asja saab tõesti ainult kuulmisega paika, kaabli kuulamine ei oma mingit mõtted, kui mõõtmist ei usalda, korraldame pimeda kuulamise, mina panustan ehituspoe elektrikaablile, päris lõbus üritus tuleks sellest vist
          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

          Comment


            #65
            Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

            Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
            Mõnda asja saab tõesti ainult kuulmisega paika, kaabli kuulamine ei oma mingit mõtted, kui mõõtmist ei usalda, korraldame pimeda kuulamise, mina panustan ehituspoe elektrikaablile, päris lõbus üritus tuleks sellest vist
            kas te ei arva et see on mõtetu, kui just kilomeetrised otsad pole.

            Comment


              #66
              Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

              Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
              kas te ei arva et see on mõtetu, kui just kilomeetrised otsad pole.
              Audiofil: Tead, seal on naha efekti.

              Insener: Ja, õigem on arvutada, kui palju see mõjutab. Või mõõta.

              Audiofil: Oh ei !!! mõõta ei ole midagi, ei arvutused või mõõtmised ei tähenda midagi! Me teame, et ta on siis, me peame võitlema, ostame kalli kaabli ...
              Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

              Comment


                #67
                Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                Esmalt postitatud home poolt Vaata postitust
                Audiofil: Tead, seal on naha efekti.

                Insener: Ja, õigem on arvutada, kui palju see mõjutab. Või mõõta.

                Audiofil: Oh ei !!! mõõta ei ole midagi, ei arvutused või mõõtmised ei tähenda midagi! Me teame, et ta on siis, me peame võitlema, ostame kalli kaabli ...
                Täiustused (nopped siit samast foorumist)
                Audiofiil: Helitehnikas füüsikaseadused ei kehti.
                Audiofiil: Teil pole kogemusi, te ei oska kuulata.
                Insener: Aga teeme siis pimetesti ära.
                Audiofiil: Tead, seda ei saa teha, ruum on veidike teine ja ei saa keskenduda kui mingi võõras kaablite kallal on.
                viimati muutis kasutaja martinj; 09 m 2016, 14:45. Põhjus: Audiofiil
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #68
                  Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                  Paneks ikka õige sõna "Audiofiil". Keegi võiks muidugi ikka nii aktiivne olla, et mõni kohalik pimetest ära teha.

                  Comment


                    #69
                    Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                    nanolained on või? need jooksevad mööda kaablisoone pinda ja nende edastamiseks peaksid kiudkaabli sooned olema üksteisest isoleeritud (TM promos mingeid eri kõlarikaableid, millel olidki kaablikiud üksteisest isoleeritud) ja veel parem oleks kui soonteks on kapillaartorud.

                    Comment


                      #70
                      Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                      See on ka siit foorumist ja peaks asjale selgust tooma, milleks on üks kallis ja võimekas kaabel võimeline olema ja haakub otseselt teemaga kuna kaablid on jälle närimise objektiks ja ilmselt pole tegemist tõeliste " audiofiilidega", vaid inimestega, kes on antud erilala õppinud, või ka pole, kuid on võimelised aparuuturi projekteerima ja ehitama, kuulama ja mõtlema ja kes ei hakka antud teemas sõna võtma, sest neil pole kaablite, kas valikul või ise kokkutinutamisega probleeme! Need on need viletsad ja armetud tegelased, kes ei investeeri kallitesse kaablitesse ja mõistavad kuidas ja mil määral füüsikalised protssesid toimivad ja arvata võib et nad on teinud mximaalse tulemuse normaalse hinnaga ja ehk on nii mõnelgi tegelasel kodus loomuliku kõlaga heatasemeline helipilt. Ma pole kallite asjade vastu ja pole minu mure mida keegi ostab või kasutab ja pole ka tegemist mingi kadeduse ussiga selles valdkonnas, kuid ma ei salli seda mõtetut kaubanduslikku möla oma kauba müümisel ja nende inimeste lollitamisel avalikus foorumis, kes teemat ei valda ja heauskselt seda ärilist BS! usuvad.
                      XLO HiFi high end kólarikaablid
                      Müügiks high end XLO kólarikaablid. Tósised audiofiilsed kaablid teadlikule entusaistile. Minu süsteemis ellimineerisid antud juhtmed bassi kumina, muutsid bassi täpsemaks ja sügavamaks. Trummidele tuli kóla juurde. Kesksagedus muutus oluliselt detailsemaks ja ruumilisemaks. Kórged muutusid samuti erksamaks. ''Taldrikud'' muutusid kólavamaks ning akustilist kitarri kuulates mängivad rifi lópuni ja jätavad kauemaks ''óhku rippuma''. Muudavad helipildi ruumilisemaks ja sügavamaks. Parandavad instrumentide eraldatust. Vóimendi ja kólarite ''omavaheline läbisaamine'' paranes samuti, kui vóimendi dünaamika tuli oluliselt paremini esile. Korralikult sissetöötanud ning laitmatus seisukorras. 2 × 2,5m. Müün, kuna tahan uut vóimendit osta.


                      Kaablid mis on sisse töötanud ja hinnaga 380.-euri
                      "Väike nali"
                      Järelikult kui te seda kõike õieti ei mõista siis on see Teie probleem ja ei ole teadlikud audiofiilid! Õppige ja arenege veel, kahjuks mina nimetan seda kõike mitte audiofiilideks vaid natuke teisiti ja liitsõnana, mida ma välja ei kirjuta, viisakusest, aga see on minu mõttekäik ja sellistest käin ma juba üle 40 aasta kauge kaarega mööda ja mind nad ei häiri, et nad olemas on ja vahet pole kuidas keegi end rumalaks teeb! Kahjuks ma pole entusiast, vaid oma elukutse ohver!
                      viimati muutis kasutaja humax; 09 m 2016, 14:26.

                      Comment


                        #71
                        Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
                        Keegi võiks muidugi ikka nii aktiivne olla, et mõni kohalik pimetest ära teha.
                        Probleemiks on kust need kaablit testimiseks võtta, ega ei hakka ometi neid ostma. Arvata võib et skinnefekti vähendamine saavutatakse millegi arvelt, kindlasti leiab mingi parameetri mis on neil halvem, näiteks induktiivsus, peaks olema nii mida parem (täpsem) kaabel, seda suurem induktiivsus
                        Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                        Comment


                          #72
                          Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                          Kaablil ja kaablil on ikka väga suur vahe.

                          Näiteks mõtlesin proovida laualambi toitejuhtme väljavahetamist kvaliteetse high-end OFC toitekaabli vastu. Ja vahe on kolossaalne!

                          Nüüd lõpuks ometi saan valgust näha sellisena, nagu elektritootjad on seda mõelnud. Spekter, soojus, värvikirevus ja definitsioon paranesid märgatavalt. Lambi valguses on mu nägemine tuntavalt teravam, eristan värve paremini ning silmad ei väsi üldse.

                          Järgmiseks plaanin pesumasina toitekaabli ära vahetada. Annan teada, kui palju pesu puhtamaks läks pärast.

                          Comment


                            #73
                            Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                            Esmalt postitatud nexx poolt Vaata postitust
                            Kaablil ja kaablil on ikka väga suur vahe.

                            Näiteks mõtlesin proovida laualambi toitejuhtme väljavahetamist kvaliteetse high-end OFC toitekaabli vastu. Ja vahe on kolossaalne!

                            Nüüd lõpuks ometi saan valgust näha sellisena, nagu elektritootjad on seda mõelnud. Spekter, soojus, värvikirevus ja definitsioon paranesid märgatavalt. Lambi valguses on mu nägemine tuntavalt teravam, eristan värve paremini ning silmad ei väsi üldse.

                            Järgmiseks plaanin pesumasina toitekaabli ära vahetada. Annan teada, kui palju pesu puhtamaks läks pärast.
                            Palun ära enam reosta teemat oma mõttetu juraga.
                            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                            Comment


                              #74
                              Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                              Esmalt postitatud humax poolt Vaata postitust


                              Kaablid mis on sisse töötanud ja hinnaga 380.-euri
                              "Väike nali"

                              Tegelikult ei ole nali. Kui on ostjaid (ka emotsioonid toetavad ostmist, ükskõik millised), on ka müüjaid. Ja alati saab ju uhkustada - mul on, aga Sul ei ole. Järelikult oma liivakasti ma sind ei võta ! Minul on kvaliteetne high-end OFC toitekaabel ja lambid on parrama spektriga. Lihtsalt ON, kuna ma maksin selle eest. Peale MINU ei saagi seda keegi näha, sest keegi ei oska keskenduda.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment


                                #75
                                Vs: Eraldiseisvate komponentide osatähtsus audiosüsteemis.

                                Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
                                Palun ära enam reosta teemat oma mõttetu juraga.
                                Kas siis ei tea, et valges kõrged levivad palju paremini?


                                Laena minule oma juhtmeid, panen nad korraks Buckinghamidele taha, kui nad õnnest maha ei põle hakkavad veel paremat heli tegema, oma sõpradele saad öelda et need on Buckinghami tagant võetud, juhtme väärtus kohe kasvab.
                                Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                                Comment

                                Working...
                                X