Teade

Collapse
No announcement yet.

Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

    võin sulle mõnda sellist laenata

    Comment


      Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

      Esmalt postitatud scanspeak poolt Vaata postitust
      võin sulle mõnda sellist laenata
      Paluks paar nimetust. Äkki leian ka.
      www.automobilia.ee

      Comment


        Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

        Sooviks just osta endale mõnda sellist.

        Comment


          Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

          Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
          Korralikus stuudios on ikka mitu paari kõlareid ja need kõik pole mitte stuudio monitorid. Kuipalju neid erinevaid kasutatakse on muidugi teine asi aga kindlasti mõne plaadi puhul on asjadega väga tõsiselt tegeletud.
          Tegelikult oleks huvitav teada, milliste normaalselt kätte saadavate plaatidega on RCA kaablite vahe kõige lihtsamalt kuuldav. Ostaks ja prooviks ise ka kuulata.
          Kui helisüsteem näitab välja komponentide vahetusel erinevusi ( balanseeritud helisüsteem ) , siis kaablite vahetamisega tulevad välja ka vahed. Audiofiilsete plaatidega on see jama, et nad mängivad liiga hästi ka balanseerimata helisüsteemis. Nad on tehtud stuudios sellisteks, et sound kõlab atraktiivselt. Kuid kui te kuulate normaalplaate eri muusikast, siis võib juhtuda, et heli enam ei kõla nii meeldivalt. Eriti keeruline on rockiga. Mina olen viimasel ajal heli hinnanud just tavalisema muusikaga ja mitte audiofiilse plaadiga. Kui saate kõlama hästi näiteks Queeni või Led Zeppelini, siis mängib teil ka kõik muu muusika . Eks muidugi ka normaalplaatidel on erinevaid stuudiotöö tasemeid ja kvaliteete.
          Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
          Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

          Comment


            Kommertsi kaa

            Mõistliku hinnaga head plaadid. Foorumihuvilistele saan pakkuda 18 eur tk



            Mul olen üsna kindel, et su süsteemist tuleb ülivõrdes heli ja sealt edasi oleks vaja juba Krall ise oma Steinwayga tuppa organiseerida.

            Steinwayga tehtud muusikat tuleb Steinwayst kuulata.



            Kuulasime eelmisel aastal Helsinki HI-FI messil. Vaieldamatult parim mida seal kuulata sai. Võibolla parim mida kuulnud olen üldse.

            Esmalt postitatud Altec poolt Vaata postitust
            Kui helisüsteem näitab välja komponentide vahetusel erinevusi ( balanseeritud helisüsteem ) , siis kaablite vahetamisega tulevad välja ka vahed. Audiofiilsete plaatidega on see jama, et nad mängivad liiga hästi ka balanseerimata helisüsteemis. Nad on tehtud stuudios sellisteks, et sound kõlab atraktiivselt. Kuid kui te kuulate normaalplaate eri muusikast, siis võib juhtuda, et heli enam ei kõla nii meeldivalt. Eriti keeruline on rockiga. Mina olen viimasel ajal heli hinnanud just tavalisema muusikaga ja mitte audiofiilse plaadiga. Kui saate kõlama hästi näiteks Queeni või Led Zeppelini, siis mängib teil ka kõik muu muusika . Eks muidugi ka normaalplaatidel on erinevaid stuudiotöö tasemeid ja kvaliteete.
            Süsteem mis mängib kõike on kahjuks kompromiss. Autoga mis kõlbaks nii ringrajale kui rallikrossi sõita ei ole võimalik saavutada tipptulemusi kummalgi alal. Kahjuks sama kehtib ka audiosüsteemi juures.
            viimati muutis kasutaja Scott; 28 m 2012, 03:20. Põhjus: kokku

            Comment


              Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

              Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
              Sooviks just osta endale mõnda sellist.
              aga palun:
              Minu kogemuse põhjal sobivad siit praktiliselt kõik
              http://www.opus3records.com/cont.html


              Comment


                Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                Kvaliteetsed audioplaadid otse ühest suurimast Euroopa vahelaost. Ligi 900 nimetust audiofiilseid plaate.



                Info kahjuks saksa keeles. Vastavalt kogustele saan head hinnad teha. Huvilistel palun privasse kirjutada.
                Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                Comment


                  Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                  Esmalt postitatud spl poolt
                  Süsteem mis mängib kõike on kahjuks kompromiss. Autoga mis kõlbaks nii ringrajale kui rallikrossi sõita ei ole võimalik saavutada tipptulemusi kummalgi alal. Kahjuks sama kehtib ka audiosüsteemi juures.
                  Olukord helitehnikapoes: "Palun mulle üks komplekt rokile, kaks ambiendile, üks resiiver aktuaalsele kaamerale...oligi vist kõik, aa rahvalikule muusikale ka peaks midagi võtma."

                  Natuke kummaline mis? Ma olen kõlariehitamise juures justnimelt märganud tendentsi et mida paremini kõlar välja tuleb, seda rohkem muusikatüüpe on meeldiv kuulata. Ja testimise üheks osaks ongi just erinevate stiilide kuulamine muutunud. Kõlar mis on oma ehituselt soodne ainult teatud tüüpi muusikale, on tegelikult moonutav (tahtsin öelda pask, aga mine tea mis jälle mõeldakse...).
                  Kahju et peate selliste "kompromissidega" läbi ajama.

                  moi on just maha saanud paljulubavate kõlaritega. Kuidas tunduvad erinevad stiilid?
                  Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                  Konfutsius

                  Comment


                    Esmalt postitatud Altec poolt Vaata postitust
                    Kvaliteetsed audioplaadid otse ühest suurimast Euroopa vahelaost. Ligi 900 nimetust audiofiilseid plaate.



                    Info kahjuks saksa keeles. Vastavalt kogustele saan head hinnad teha. Huvilistel palun privasse kirjutada.
                    See jätab küll kuidagi kahtlase mulje.

                    See natuke teise teema asi aga mul samuti rohkem selline arvamus, et kõraid, mis sobivad ainult ühe stiili jakos, pole mitte need kõlarid, mida ma tahaks omada.
                    viimati muutis kasutaja Scott; 28 m 2012, 03:20. Põhjus: kokku

                    Comment


                      Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                      ...njah...nüüd selgub, et plaadid peavad kah veel audiofiilsed olema....
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                        Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                        ...njah...nüüd selgub, et plaadid peavad kah veel audiofiilsed olema....
                        Heh, isegi õhk peab audiofiilne olema, sest alla 75% õhuniiskuse ei kandu kõrged helid korralikult edasi...

                        (on muuseas päris mõttekoht, kas see oli nüüd irooniaga või ilma öeldud)
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                          Ma pakuks testkuulamiseks midagi siit välja http://www.soundkeeperrecordings.com/format.htm
                          Võimalus ka 44.1/96/192 16/24 bit võrrelda. Failide allalladimiseks peab tegema failijagamissaidi kasutajanime, aga see on õnneks kiire ja lihtne.
                          See plaadifirma on üldse päris põnev, kuna nende lindistusmeetod on niivõrd lakooniline, et enam lihtsam pole vist võimalik, samas tehniliselt tasemelt väga kõrge. Stereomikrofon (õigemini 2 mikrofoni) + Metric Halo ULN-8.

                          Mulle tundub, et see lindistusmeetod teatud määral sarnaneb binaural salvestusele, mistõttu kõrvaklappidega on uskumatu realism. Kõlaritega muidugi ka.
                          Soovitan soojalt kuulata, tasub see allalaadimise vaev ära kannatada.
                          viimati muutis kasutaja ihvike; 26 m 2012, 12:19.

                          Comment


                            Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                            ...njah...nüüd selgub, et plaadid peavad kah veel audiofiilsed olema....
                            Seda loomulikult, see kõik moodustab ju ühtse terviku...need on ju keti erinevad lülid.
                            Sest olgu sul süsteem nii kui hea tahes, kui juba algmaterjal on vilets, siis pole ka heast süsteemist enam abi...
                            Pole ju vormeliga mõtet Tallinn-Narva maanteele minna. Kui tahad autost maksimumi, siis peab ka rada selleks kohane olema.

                            Esmalt postitatud moi poolt
                            See natuke teise teema asi aga mul samuti rohkem selline arvamus, et kõraid, mis sobivad ainult ühe stiili jakos, pole mitte need kõlarid, mida ma tahaks omada.
                            Mida parem süsteem, seda rohkem plaate kaotab selles oma "võlu". Kõik vead ja puudused tulevad ilmsiks ja halvad salvestused (mille hulka kuulub suurem enamus plaate) hakkavad kohe kõrva torkima...
                            viimati muutis kasutaja Scott; 28 m 2012, 03:31. Põhjus: kokku

                            Comment


                              Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                              Esmalt postitatud scanspeak poolt
                              Mida parem süsteem, seda rohkem plaate kaotab selles oma "võlu". Kõik vead ja puudused tulevad ilmsiks ja halvad salvestused (mille hulka kuulub suurem enamus plaate) hakkavad kohe kõrva torkima...
                              Kuid samas on ka nii et mõned salvestised võtavad lausa pisara silma ja karvad püsti, mis "tavalise" süsteemiga kuulates on vaevu tapeedi vääriline... nii et mine võta kinni.
                              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                              Konfutsius

                              Comment


                                Vs: Kaablid ja audiofiilsus (eraldatud müügiteemast)

                                Milline on mõne melomaani kuulamise tuba...

                                Parem emotsioon helist - tõsine põhjus tehnika ümbervahetamiseks ! Hea tehnika on see, mida te ostaksite ülejärgmisena.
                                Õppige tundma helitasemete vahesid ja tehke valik parima helinaudingu , aga mitte odavaima hinna või suure hinnalanduse järgi !

                                Comment

                                Working...
                                X