Teade

Collapse
No announcement yet.

CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

    Soft softiks, Jussi kasutab raudvaralist analüsaatorit mis käib ikka mitmeid megahertse ja hind ka üle 10k, eks ta oma militaarse põhitöö tõttu teadis mis milleks sobib ja kus saab. Ta kunagi rääkis sellest, mul pole kahjuks enam meeles täpselt, mis mudel jne.
    Softis tõesti, tuleb tagasi PCMiks tulla ja siis vaadata, ka mina teen nii.

    See japsi värk XP peal üldse töötab? Ma ei viitsiks küll miskit seitset või uuemat aretama hakata kuhugi.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

      Seal on 2 versiooni 64 ja 32 bitine, ma küll testinud pole aga 32 peaks ka XP peal töötama kui VC++ olemas on.

      Comment


        Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

        Testisin ära, ei tööta XP peal, ei aita ka VC++ 2015.
        Wi7 32 bit peal töötab ja Win10 peal töötab vastav versioon.

        Comment


          Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

          Ei saa ikka CD ja SACD vastu ükski HiRez, kvaliteeti silmas pidades.
          "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

          Comment


            Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

            Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
            Ei saa ikka CD ja SACD vastu ükski HiRez, kvaliteeti silmas pidades.
            Nõustun ühe "aga-ga". Ei saa ikka CD ja SACD mängija vastu ükski HiRez file transport. Ja seda alg/kesk tasemel. Kõrgemal tasemel vahekord võib juba muutuda.

            Comment


              Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

              Esmalt postitatud Sonic poolt Vaata postitust
              Ei saa ikka CD ja SACD vastu ükski HiRez, kvaliteeti silmas pidades.
              Mis aparaate sa võrdlesid kuni sellele järeldusele tulid?
              Mul on muide üks CD +SACD +DVD-audio mängija mis ka kõiksuguu HiRes (ka DSD) faile oskab maha mängida, mingit formaadist tulenevat kvaliteedi vahet ma seal küll pole täheldanud. Erinevast masterdamisest on muidugi erinevused olemas.

              Comment


                Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                To Moi:
                võibolla lõpetaks selle dsd teema ära. Seda ju aastaid loetud ja kõik audiohuvilised sellele kolmekümne lehelisele sõnumile toetuvalt kuulavad vaid dsd-d just samasuguse aparatuuriga nagu sina. Kõik on rahul ja pole põhjust kakelda.
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment


                  Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                  Ma ei kuula üldse DSD muusikat, võimalus on ja testinud olen aga sinna paika see jäigi.

                  Comment


                    Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                    Kivi mida moi kuulab, on Cirrus Logic CS4382, mis on ka mul ühes mängijas sees. Mulle ei meeldi tema DSD heli ja veel vähem tema tehtud PCM. Olen teda kuulanud koos filtriga ja Direct Out mode's, no ei .

                    To. martk: äkki lõpetaks üldse kõik teemad ära, kuna kes kuulavad need kuulavad nagunii ja ülejäänud ei teagi millest nad ilma jäävad ja neid ei huvita ka. Milleks siis jaurata siin vinüülidest, lampidest, DSD'st või CD'st, kõlaritest, mingitest Technicsi asjadest jne?
                    Kas see on teie sõnum - sm. martk?

                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                      Väike täpsustus, ma ei kuula CS4382 kivi, kuulan muusikat ja kuulan kuue AD1865 NOS ühenduses kivi kaudu, millel on passiivne I/U muundus väljundis.
                      viimati muutis kasutaja moi; 28 m 2018, 10:20.

                      Comment


                        Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                        Väga hea, moi. Ainult et DSD'd ehedal kujul sa läbi AD1865 kuulata ei saa, ja Oppo enda DAC on CS4382, millega saaks aga vist ei tahaks, sest tema iseloomustuseks sobib "aga ta töötab siiski" sellisel leebel moel. Järeldusi selle kivi baasil formaadi kohta ei tasu teha või tõsiselt võtta.
                        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                        Konfutsius

                        Comment


                          Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                          Ega ei saagi DSD-d otse kuulata. Kui üle maailma kõigile kõlbab DSD-d analüüsida teda tagasi PCMi konverteerides, siis need harvad korrad kui mul on vaja, kõlbab ka DSD-d kuulata sedasi.

                          Comment


                            Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                            Ära sa ikka kõigi nimel sõna võta, analoogsisendiga ostsillograafid pole kuhugi kadunud ja neid kasutatakse ka.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                              Teeksid need ossid 24 bit ja 5 MHz peal FFT-d oleks ju hästi aga pole selliseid.

                              Comment


                                Vs: CD vs HiRez, 16Bit vs 24Bit, DSD?

                                Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                                Ainult et DSD'd ehedal kujul sa läbi AD1865 kuulata ei saa, ja Oppo enda DAC on CS4382, millega saaks aga vist ei tahaks, sest tema iseloomustuseks sobib "aga ta töötab siiski" sellisel leebel moel
                                Milline laiatarbeseade võimaldab (tänase päeva seisuga) DSD-d "ehedal kujul kuulata" väheke paremal kui "aga ta töötab siiski" tasemel?

                                Comment

                                Working...
                                X