Teade

Collapse
No announcement yet.

filtri pool

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    kas keegi annax s-30 tehnilised andmed ´tahax tiada palju rms on jne
    kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

    Comment


      #47
      rms peaks olema 10W see 30W on lühiajaline.
      s90'nel on rms näiteks 35W

      Comment


        #48
        Ei ole 35RMS vaid 110rms, kas sa arvad et nominaal ja rms on üks-sama?

        Comment


          #49
          Palun selgtage lollile, mis vahe on nominaalil ja RMS-il? Mina olen nad siiamaani ühte patta pannud...Ja ma olen ka millegipärast arvamusel, et kui ma sinna 110W siinust sisse kütan, siis see asi maha põleb...
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #50
            Vene ja praeguseaja võimsusetähistused on väga erinevad. Nii teadmamehel, kui trianglil on õigus. Auisaltöeldes ei oska ise ka seda võimsust eriti arvestada. Ex kyta sinna mingi praeguseaja 110W resiiver taha ja proovi kas põleb maha !
            kris@andmevoog.eu

            Comment


              #51
              Kus see RMS`i ja nominaali vahe sisse tuleb tahaks samuti teada!? Muuseas 100W (kirjade järgi nagu õige võimsus, aga kui õige - selles on küsimus) ei põleta S90 maha. Proovitud.
              Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
              indrek@sac.ee, +3725174765

              Comment


                #52
                2 triangel:
                Sa arvutasid mulle välja et selle 0,36mH korral on traadi mõõt 1,0mm,aga kui ma panen selle asemele 1,2mm kas siis see muudab midagi väga hullult ära?Või pean ikka kuskilt selle 1,0mm traadi otsima.

                Comment


                  #53
                  S90 bassi on tunduvalt raskem läbi kärsatada kui seal sees ülejäänud kaht valjukat Tuleb võimust lihtsalt mats põhja keerata ja läinud need kõrgsagedusomad ongi......
                  Põhjus vist selles, kui võim hakkab signaali piirama , siis on spektris suur hulk kõrgeid harmoonilisi (ja need teevad valjukatele liiga). Ja ma olen oma kõllidel neid oma kolm korda vahetanud...Võim on Radiotehnika 020
                  Minuteada mõõdetakse võimendi nominaalvõimsust samamoodi kui praegu RMS või ma eksin ??? Sellisel juhul kui keegi viitsiks seletada kuidas seda RMS mõõdetakse
                  ja kui keegi omab täpset infot kuidas P.M.P.O -d mõõta , siis võiks kaa seletada minuarust on see mingivõimsus*tambovi konstant  
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #54
                    Sa paned siis 1.2mm traati kusagil 80 keerdu või umbes nii , jäta poolialus siis samaks, mis sulle välja arvutasin.


                    PMPO on turundustrikk, kui nii öelda, korruta rms kusagil 10-ga , saad pmpo võimsuse.Olete ju näinud muusikakeskusi 3600W ja rohkem.RMS ja nominaal võimusese mõõtmise kohta ei oska kahjuks midagi tarka öelda.

                    Comment

                    Working...
                    X