Teade

Collapse
No announcement yet.

üks küsimus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    üks küsimus

    kuidas ma saan aiwa aktiiv supa keskuse taha panna kui keskusel ei ole ??? supa out-i

    #2
    Kõrvaklappide avasse Ntx vanadel vene võimudel (osadel) oli nii, et sai kuulata klappe ja kõlle koos, siis jäävad tava kõllid ka laxuma
    kris@andmevoog.eu

    Comment


      #3
      Äkki on supal sees ribafilter,mis lõikab mittevajaliku osa ära?Sellisel juhul võid terve bandi sisse lasta :-/
      Vana helitehnika remont Pärnus

      Comment


        #4
        Kõrvaklappide avasse Ntx vanadel vene võimudel (osadel) oli nii, et sai kuulata klappe ja kõlle koos, siis jäävad tava kõllid ka laxuma
        aga mul on nii et kui paned supa kõrvaklapi auku siis esikõlarid kaovad ära

        Comment


          #5
          Kas keskusel LINE OUT ei ole?
          Vana helitehnika remont Pärnus

          Comment


            #6
            on müügil ka selliseid jubinad, mis paned kõlariaku otse ja välja tuleb LINE-OUT

            noores tehnikus peaks ikka olema
            KES SOOVIB, SEE PROOVIB

            t-linespeakers.org

            Comment


              #7
              Kas keskusel LINE OUT ei ole?
              ei ole :'( :'(

              Comment


                #8
                on müügil ka selliseid jubinad, mis paned kõlariaku otse ja välja tuleb LINE-OUT

                noores tehnikus peaks ikka olema
                palju see jubin maxis

                Comment


                  #9
                  ma mäletan mingitel vene grammafonidel oli siuke konks küljes, et kui klapid taha panid siis kadus kõllidest sound ära :-/

                  Comment


                    #10
                    Selline jubin,mis teeb kõlariväljundist LINE OUT nivooga väljundi,maksab ühes Rootsi kataloogis 88 SEK.Teine võimalus on kõrvaklapiväljund natuke ümber teha.See on väga lihtne.Kõlariväljund,mis jookseb läbi kõrvaklapipesa küljes olevate kontaktide,tuleb otseks panna.Seejuures peab jälgima,et säiliks signaal ka klappidele.
                    Vana helitehnika remont Pärnus

                    Comment


                      #11
                      ma t'nan aga ma ei p''se ligi sinna , ;need on ju (aiwa) ;D >keskused

                      Comment


                        #12
                        Mis sa sellega öelda tahad???
                        No milline su supaka aktiivvõim on.Mis toimingud on?Filtrid?Äkki saab kohe kõlli august terve müraka sisse lasta.Kui ei saa siis pote vahele.
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          kas sul tuleb muzoon arvutist või keskusest? kui tuleb arvutist siis võid ju lihtsalt soundi kaardi väljundisse lykata jagaja ja siis üks juhe läheb keskuse (kõllide) taha ja teine lääb siis subbasse
                          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                          DeeJay Catass

                          Comment


                            #14
                            ma t'nan aga ma ei p''se ligi sinna , ;need on ju (aiwa) ;D >keskused

                            mis siis aiwal häda on? mul kah üks aiwa keskus telekal taga, mtvd vaadates annab ikka päris head soundi! ja supa väljund on kah olemas...

                            Comment

                            Working...
                            X