Teade

Collapse
No announcement yet.

Mõned küsimused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    proovisin seda süsteemi kus on mul 2xs30 + s90 aga midagi ju ei võida kui panna subbar(s90) yhekanali +'i ja teise -'sse ?!? ta ikkagi koormab seda kanalit rohkem kuhu +'i panid ju, niiet njah....
    või prooviks võimule tünga teha nii, et jagaks + juhtme 2'ks ja - juhtme kaheks ja paneks mõlemasse kanalisse nii +'i kui ka -. eesmärk oleks selles et kui balanssi vahetad siis subbar jääks ikka mängima, oleks see võimalik ja ega see süsteema juhuslikult midagi ära ei tapa?
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #47
      ühesõnaga plussid üheks ja miinused üheks
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #48
        põhimõtteliselt kyll aga siis peaksid nagu kanalid vist minema lyhisesse, niiet seemõte jääb teostamata :P
        Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
        DeeJay Catass

        Comment


          #49
          kui sul stereo eluks vajalik komponent pole, pane s30ned ühte kanalisse(jada)ja teise sub.Balansiga krutid asja paika.
          Tegelt jätab see jõle läbu asja ikka.Ükskõik mis aretusi välja ei mõelda SUPAKALE ON VAJA ERALDI VÕIMU Mina teeks nii.
          Muretseks supakale orm võimu.Ei topiks 30nestele mingeid kondesid vahele vaid keeraks ekvalaiserist bassi maha ja ajaks volume nupu nii kaugele kus tuleb kõrgsagedusel piir ette.Siis hakkaks bassi peale keerama, kuni bass hakkab piirama.Siis keeraks subi paika ja jätaks nupud sinna asendisse kus nad said ja näpiks aind volume nuppu.
          Supile oleks vaja aktiivfiltrit, aga aitab ka see hädapärast kui ekust bass peale ja kesk/kõrge maha. :P
          muusika on kuulamiseks

          Comment


            #50
            mul endal oligi alguses selline mõte, aga kuskilt pole võimu võtta :P
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment

            Working...
            X