Teade

Collapse
No announcement yet.

s90 filter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    aluse ääre kõrgus peab olema vähemalt 1,7 cm
    mis aluse ääre kõrgus? sa mõtled neid plaate mis lähvad südamiku otstesse?
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #32
      väike joonis asja selgitusex:

      Comment


        #33
        no eks ma siis pean uue aluse tegema...
        aga kuidas ma seda pooli traati mõõtma peaks? või kerimise käigus lihtsalt loen neid tiire ja siis vaatan kas traat saab otsa või ei? ;D
        Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
        DeeJay Catass

        Comment


          #34
          Jooxed niikaua ümber meetrise joonlaua kuni traat otsa saab, siis loed ära mitu tiiru tegid ja voilaa ;D
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #35
            eh... vaevalt sellist asja siin joonlauaga nyyd mõõtma hakkan ;D ma pooldan vist siiski ainult keerdude lugemist
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #36
              Risti mõtlen ma nii, et kui ühe pooli paned filtri plaadile "kuumuli"- nii, et pooli keskel olev auk on taveva poole , aga teise paned püsti:kui nüüd pealt vaadata filtrile, siis näeb välja nii


              O -


              need mõlemad on poolid.

              Comment


                #37
                ee mida sa nyyd mõõta tahad? traadi läbimõõt ju teada sul? või kardad et traat saab otsa ? ega siis ma ei teagi.. tuleb loota et otsa ei saa

                Comment


                  #38
                  vat selles asi ongi et ma ei tea kui palju mul umbes seda traati on ja ei oska arvata kas tuleb p2ris mitusada tiiru v2lja.... ;D kui siin vahepeal oli juttu mingi yle 300 tiirust
                  Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                  DeeJay Catass

                  Comment


                    #39
                    hm.. ma ei oskagi suurusjärku öelda, kui pikk see traat umbes olema peax... pole kunagi mõõtnud.. mul siuke suur 10 kg traadirull aga kui ära tahad just mõõta.. siis otsi migit...maitea... tamiili kasvõi mis olex umbes sama läbimõõduga ja keri aluse peale ... mitte korralikult, lihtsalt kiirmeetodil ja pärast mõõda ära.

                    Comment


                      #40
                      Kui sul on traati niipalju kui pooli ümbermööt*tiirude arv siis peaks ju v2lja tulema, ja veel ylegi jääma

                      Comment


                        #41
                        muide kust seda (lakitud) traati osta saaks ja kui palju maksta võiks
                        Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                        DeeJay Catass

                        Comment

                        Working...
                        X