Teade

Collapse
No announcement yet.

s90 filter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s90 filter

    Oleks vaja teada kuidas kerida sellist pooli mis l6ikaks 200Hz pealt ja mis konde sinna vahele k2ib? Kui keegi äkki teab siis oleks hea ka mingi valem/programm vms millega saaks arvutada filtrit/pooli jne...
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    #2
    Vaata seda juttu: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...6077617;start=0
    mind õpetati siin.

    Comment


      #3
      Ma arvutasin selle valemi j2rgi (mille Intz andis) L=a*Rn/(2pii*fd*Rn) aga mul tuleb liiga suur vastus:
      L=1,5*4/(6,28*200*4)=127,4
      Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
      DeeJay Catass

      Comment


        #4
        Soovitan otsida kuskilt mõnest s90st filtri. Ise on seda väga raske teha. Võid ka osta Noorest Tehnikust. Seal s90 oma ei ole aga on Audese omasid, mis sobivad kah.

        Comment


          #5
          tahaks siiski 2ra proovida isetegemise rõõmu ;D niiet oleks vaja ikkagi abi selle kohapealt, et miks mul nii imelik vastus tuleb seal ?? ??? ??
          Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
          DeeJay Catass

          Comment


            #6
            see valem seal on 3. järgu filtri jaoks, aga ma tahaks teha 2. j2rgu filtrit kus siis peaks olema ainult pool ja konde... valem peaks nagu põhimõtteliselt samaks j22ma ainult a muutub vist? aga mis a tuleb 2. järgu filtri juures?
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #7
              kas s90 filter ei lõika mitte 400 hz pealt hoopis??

              poolide keerdude arvu võin sulle välja arvutada vajaliku induktiivsuse, pooli aluse mõõtmete, traadi läbimõõdu jms alusex võttes. kui vajalikud induktiivsused teada, võid yhendust võtta

              mul endal lõikab kyll 200 hz pealt. Kõllidel on 2. järgu kõrgpääsfiltrid ees: 100mF konde + vahel ja 6,4mH pool rööbiti. Kõllid 8 oomised
              4 oomisel supakal (tegelikult ikka veel ei ole filtrit, konded pole siiamaani tulnd oomipoest ) peax siis olema 3.2 mH pool + vahel jadamisi ja 200mF konde rööbiti, kui nyyd õieti mäletan...  :

              Comment


                #8
                mul ei ole vaja p2ris õiget s90 filtrit, vaid oleks vaja sellist mis l6ikaks lihtsalt 200Hz peal
                sa võiksid jah välja arvutada, mul on 4 oomine kõll ja tahaks 2. järgu filtrit mul on 1.1mm traati ja veel väiksemat ka... ;D
                Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                DeeJay Catass

                Comment


                  #9
                  yhesõnaga tahad bassikale madalpääsfiltrit??

                  siis tuleb panna rööbiti 200 mikrone kondekas ja jadamisi + poole vahele 3.2 mH pool. siis on 2. järk.
                  1.1 mm traat peax sobima väga hästi. ainult et on see ikka isolatsioonlakiga?
                  sellex, et sulle pooli keerdude arvu välja arvutada on mul vaja teada, aluse mõõtmeid, millele sa seda kerima hakkad.
                  vajan siis sydamiku läbimõõtu ja otste omavahelist kaugust.

                  Comment


                    #10
                    Dants viicid mingit väikest skeemi (kasvõi paintis) valmis joonistada ja siia panna. Läheb cip segasex mudu :-/
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #11
                      Dansti jutu skeem siis selline:
                      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                      Comment


                        #12
                        kas pool enne kondet ei käi või on seal vahet
                        KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                        t-linespeakers.org

                        Comment


                          #13
                          filtri skeemi tahad? mix ka mitte. Kasutan sellex programmi jbl speakershop Crossover module 1.0 ja seal skeem ka olemas.
                          skeemil siis näha mis on mis.

                          Comment


                            #14
                            Tnx Madis
                            kris@andmevoog.eu

                            Comment


                              #15
                              tohohh... niikaua kuni mina screenshotti netti uploadisin on 2 meest juba vastand vahepeal

                              Comment

                              Working...
                              X