Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Pelletipõleti PV20B

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pelletipõleti PV20B

    Tere.

    Otsin inimest kes saaks üle vaadata pelletipõleti PV20B või anda nõu põleti kohta.
    Probleem järgmine, kui põleti vooluvõrku ühendada teeb testi ja seejärel hakkab laadima, tigu mis tuleb pelletipunkrist ei tööta (kuigi testi ajal korraks liigub) 17 min. pärast hakkab põletis etteande tigu pikemalt tööle ja pärast seda on vaikus. Proovisin laadida pelletid käsitsi põletisse, et seal oleks tase olemas, aga tulemus on sama.
    Põleti asub Tartus

    #2
    Vs: Pelletipõleti PV20B

    OK vms nuppu 3sek all hoida et üldse käima läheb?
    Kui läheb kas roheline led süttib? St tasemeandur kui pelletikuhi torus.
    Kui süttib kas küünal läheb kuumaks?
    Vent puhub?
    Mis display kirjutab?
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Vs: Pelletipõleti PV20B

      Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
      OK vms nuppu 3sek all hoida et üldse käima läheb?
      Kui läheb kas roheline led süttib? St tasemeandur kui pelletikuhi torus.
      Kui süttib kas küünal läheb kuumaks?
      Vent puhub?
      Mis display kirjutab?
      Tere.
      Kui ok nuppu alla hoida siis läheb käima, seejärel teeb testi ja displeile ilmub kiri LAEB ja teisel real on kirjas TÖÖ LÕPP ja numbrid jooksevad, põletis etteandetigu aeg-ajalt käivitub ja siis jääb jälle ootele. Tigu mis punkrist peaks pelleteid ette vedama ei tööta, sinna ei tule isegi toidet, kuigi testi ajal korraks liigutab mis peaks tähendama, et tigu peaks olema korras. Kui pelletid käsitsi põletisse laadida siis roheline tuli süttib ja peale 17min laadimist veab põleti tigu pelletid põlemiskambrisse, aga süütamist ei toimu, ei ilmu ka kirja displeile et süütamine. Vent puhub, kaitsmed on terved
      viimati muutis kasutaja PVK666; 31 10 2020, 12:01.

      Comment


        #4
        Vs: Pelletipõleti PV20B

        On ta üldse töötanud?
        Alumine rida näitab jooksvat tegevust ja tiksuvat aega kui kaua see on käinud. Nii et ta hakkabki kohe tööd lõpetama ehk siis pikka tigu enam ei käivita vaid doseerib ülejäägi tavalise põletuse tempos ette ja kui arvab et aitab küll siis teeb viimase pika kerimise nii et ses suhtes käitub ilusti. Aga tal on vaja ka kontaktide peale saada käsk "tööta" mis on ühendatud kas otse katlatermostaadiga või jadas veel mõne lüliti või toa või akupaagi termostaadiga.

        Ehk siis kuidas toimub kütte sisselülitamine ja kas see ahel on korras?

        Üles-alla nooltega saab ajalugu vaadata, tavaline tsükkel on ootab>testib>laeb>süütab>süttib>põleb>töö lõpp>puhub>ootab.

        Pane sealt viimane 10 rida ja ajad ka sealt tagant.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Vs: Pelletipõleti PV20B

          Sisse lülitamine toimub termo regulaatoriga, kui regulaator nullis siis ei toimu midagi, kui regulaator keerata 30 kraadile teeb testi ja edasi hakkab laadima, aga graanuleid punkrist põletisse ei võta.
          Ma hea meelega annaks selle põleti kellegile kes saaks selle üle vaadata.

          Comment


            #6
            Vs: Pelletipõleti PV20B

            Ei saa ikka aru kas see oli töötav süsteem või uus install mis polegi tööle saanud?

            Kirjelduse järgi hakkab laadima, tõmbab korraks välisteo käima ja selle peale läheb kohe töö lõpetuse rezhiimi. Kuskil on parameeter mis on välisteo max lubatud vool ja see võib saada ületatud. Ehk siis edasi ta mitte ei lae vaid teeb põleti tühjendamise tsüklit. Aga võiks tulemuseks ka mingi errori anda.
            Võid prooviks välisteo lahti ühendada kas siis käitub teisiti.

            Kui huvi on siis saaks Tartus töötava põleti asemele ühendada, siis saab ühenduse vead välistada.
            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

            Comment


              #7
              Vs: Pelletipõleti PV20B

              Välisteo paneb korraks käima kui teeb testi, hiljem kui hakkab laadimine välistigu enam ei tööta.
              Ma ostsin selle põleti kasutatud kujul ostast ja inimene kes müüs väitis, et kogu süsteem on väidetavalt töökorras. Mõtlesin,et proovin ennem kui hakkan põletit katlakülge panema ja siis selgus,et põleti ei võta elu sisse.
              Ma võin selle põleti tuua kuhu vaja, et saaks üle vaadata.

              Comment


                #8
                Vs: Pelletipõleti PV20B

                Pane number privasse, aga ära igaksjuhuks eelda et see mu esimene prioriteet on
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Vs: Pelletipõleti PV20B

                  Mingit veadeadet ei tule ette? Mul ei ole hetkel seadet silmade ees, aga sa võiksid saada seadmelt Tigu käivitada. (Kuidagi menüüst).
                  Kondekas, süütepulk vms ikka korras.

                  Siin väike lugemine ka:
                  https://cerbos.ee/img/cms/poletid/pelltech-pelletipoletite-pv20-500-tarkvara-ja-vigade-korvaldamise-juhend.pdf


                  Comment


                    #10
                    Vs: Pelletipõleti PV20B

                    Sain seadme tööle, tänud kõigile!

                    Comment


                      #11
                      Vs: Pelletipõleti PV20B

                      Räägi ikka välja mis viga oli, muidu jääb teema poolikuks.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Pelletipõleti PV20B

                        Ootan ka infot, et milline lahendus oli.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Pelletipõleti PV20B

                          Katsetamise ajal oli põleti laual ja leegiandur nägi valgust ja arvas, et leek on üleval ja läks kohe töö lõppu?

                          Comment

                          Working...
                          X