Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Mure Wirsbo küttesüsteemi toiteplokiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mure Wirsbo küttesüsteemi toiteplokiga

    Tere.
    Kes aitaks parandada küttesüsteemi toiteplokki.
    wirsbo uponor
    Väsib ca nädalaga.
    Külmalt tööle panna siis ca nädala töötab ja siis kustub ära.
    Vanus ca 15 a., ilmselt kondekad väsinud...
    Tel .56444 üks null

    #2
    You may only view thumbnails in this gallery. This gallery has 2 photos.

    Comment


      #3
      Ei ole ainult kondensaatorid (6tk.), PWM kontroller ICE3B2565 ka vigane, tavaliselt ülekuumenemisest korpus lõhki.
      Mul endal majas mõlemal korrusel sarnased Uponor nimelised pidasid vastu ca 13 aastat.
      Üks remonditud teine lootusetu ( trükkplaat lausa pragunenud ) asendasin välise 24V toitekaga.
      Olen selliseid parandanud paarkümmend, aga kõik uued juhtumid lahendan uue välise toiteplokiga.
      Kui soovid võid selle mulle remonti saata, kui on tehtav remondin, vastasel juhul saan pakkuda välist toitekat koos olemasoleva toiteka modifitseerimisega.
      You may only view thumbnails in this gallery. This gallery has 1 photos.

      Comment

      Working...
      X