Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Toiteploki ühenduse ümberjootmine Samsung QE55Q7FAMT

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Toiteploki ühenduse ümberjootmine Samsung QE55Q7FAMT

    Sattus minu kätte mõni aeg tagasi üks mahakantud teler - midagi põles läbi. Kuna pildi võttis ette, siis huvi pärast hakkasin uuesti "kokku panema". Praeguseks on kõik välised komponendid (ühendusplokk, pult, optiline kaabel) välja vahetatud ja teler töötab, siis üks viga ikkagi jäi: mõni aeg peale tööle hakkamist hakkab ennast sisse-välja lülitama. Kuna kruvikeeraja käes püsib, siis kiskusin lahti ja oletan, et leidsin vea: toiteploki kuumahelas on üks vigane joodis (suure tõenäosusega läbipõlemise käigus kahjustada saanud), mis ma oletan "soojaks" minnes läheb lühisesse. Hea lihtne oleks tellida Alist uus plokk, aga loodan, et leian esialgu lihtsama lahenduse.
    Kuna endal on jootmise osas 2 vasakut kätt, siis oleks vaja leida Tallinnas kedagi, kes võtaks vaevaks antud joodise uuesti ümber joota, et lühist ei tekiks.
    Kontakti saab siin või ahtinurme@gmail.com või 55641212
    You may only view thumbnails in this gallery. This gallery has 4 photos.

    #2
    Kas sisse-välja lülitumine on mõõduka juhuslikkusega või on need tsüklid võrdse pikkusega ja jääbki tsüklisse?

    Comment


      #3
      Võrdse pikkusega - lülitab nii sekundiks välja ja jätkab samast kohast. Lihtsalt mida aeg edasi peale sisse lülitamist, seda tihedamini neid on.

      Comment


        #4
        Kas TV lülitab päriselt välja ja laeb ennast uiesti ülesse või kaob pilt/taustavalgustus korraks ära ja tuleb tagasi?
        Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
        Huvid: mikrokontrollerid, CNC, DIY, 3d printer: Prusa i3.

        Comment


          #5
          Pigem viimane

          Comment


            #6
            Võib olla asi pigem taustavalgustuse ribades?
            Hobielektroonik. Parandan katki läinud elektroonikat.
            Huvid: mikrokontrollerid, CNC, DIY, 3d printer: Prusa i3.

            Comment


              #7
              Ausalt öeldes ei kujuta ette, minu oskused ja arusaamad telekate hingeelust jäävad siin napiks. Lootsin, et leian kellegi, kes oleks valmis minu pakutud lahendust proovima. Kui see ei toimi, siis järgmiseks viin selle kuskile spetsialiseerunud remonti.

              Miks ma muidugi kahtlustan ikkagi toiteplokki on see, et antud telekal on ühendused kõik välises karbis (mis on ka välja vahetatud), seega hetkeline voolukatkestus kaotab lihtsalt pildi korraks eest minu arusaama järgi.
              viimati muutis kasutaja Scott; 18 m 2022, 09:33. Põhjus: järjestikpostitused kokku

              Comment


                #8
                Originaalboxiga käitub samamoodi? Sel ajal kui tv end hakkab sisse-välja lülima siis tv all ääres olev punane led tuluke ka vilgub? Maybe saaksid teha sellest protsessist video ja kuhugi ülesse laadida...

                Comment


                  #9
                  Originaalboksi enam ei ole, seega ei oska kommenteerida. Saan õhtul teha video ja postitada.

                  Comment


                    #10
                    Ja kuskohast on pärit n.ö uus ühendusplokk (one connect box) ja optiline kaabel, kas on ikka õige boxi mudel antud telerile jne....boxi põhja-alt võiks ka foto teha..kleepsudest mis seal on...ma ise siin mõni aeg tagasi mässasin ühe sama seeria mudeliga...mitte FAMT vaid FNAT lõpuga mudeliga ja tollel oli ka viga et klõpsis sisse-välja ja tollel osutus veaks boxi sees oleval toitekal üks kergelt lekkima hakanud plastkorpuses kilekonde niiet väljundtoitepinge kõikus ettenähtud 350v asemel 350-370v vahel ja sellest piisas...
                    Lisan ka veel siis netist leitud foto kus märkisin ära punasega..üks neist kondedest..peal siis kirjad 1000V 333J ..ehk on abiks

                    viimati muutis kasutaja Kaits; 19 m 2022, 06:50.

                    Comment


                      #11
                      Plokk ja ühenduskaabel on tellitud Alist: https://www.aliexpress.com/store/483...28d875ceJ2EDoP
                      Saatsin neile mudeli numbri, nemad saatsid õiged jupid mudeli numbri järgi. Pärast kontrollisin üle ka, et on õiged. Seega otseselt nende probleemi ei kahtlusta.

                      Comment

                      Working...
                      X