Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Moodne ostsilloskoop?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Moodne ostsilloskoop?

    Palun soovitage mingit moodsat/soodsat ossi pühapäevakasutajale. Tegelikult isegi vähem, vahel harva on vaja ja tahaks vana pensionile saata, kuna võtab jube palju ruumi. Kes on huvitatud, siis vana on GwInstek GOS-630FC, on selline üldse midagi väärt tänapäeval?

    Uusi olen vaadand nii USB kui ka lauakaid. Silma on jäänd Pico, Owon, Hantek, Rigol. Kahest kanalist ilmselt piisab. Põhiliselt olen kasutanud helitehnika seadistamisel, Arduinodega ja autos, ehk midagi erilist pole vist vaja. Kui kellelgi on üle, siis võib ka pakkuda.

    #2
    mul jäi omal pilk peale sellisele uuele mudelile, mis tundub turul olevat parima kvaliteedi-hinna suhtega. ei ole nii kallis, kui tipptootjate mudelid, samas on juba piisavalt vana firma, et rämpsu ei tohiks sealt oodata. muidu samas hinnaklassis suvalised hiinakad võivad olla varjatud puudustega jne.
    demo https://www.youtube.com/watch?v=S8jrpCoZyx8

    Comment


      #3
      see vana on parem kui paljud uued....

      owon'i eu pood on suht tühi, kuid seda OWON XDS2102A võiks jälgida.

      Comment


        #4
        Ära loobu vanast CRT ossist. Kogemus olemas: kui toide genereeris ja digioss näitas mingit mudru. Vana oss tegi kohe asja selgeks. Ruumipuudus on muidugi üldine mure.

        Comment


          #5
          See Rigol tundub küll asjalik, aga hind võiks odavam olla.

          Owon'i kiidetakse teh omaduste poolest, aga soft pidi kohutav olema. Odav Hantek enam-vähem soft, aga tehnika jama... ~150€ saab kõige odavama Pico...

          Ega ma vana ilmselt prügimäele ei vii, aga paneks kuhugi kaugemasse nurka nurgakiviks, et laual või laua all ruumi ei võtaks.

          Comment


            #6
            See Rigol ongi asjalik, 12 bit või 8 bit ADC on ikka suur vahe, umbes 24 dB kvantimismüras.

            Comment


              #7
              Et see "Rigol DHO814" on asjalik kodukasutusse?

              Mikrokontrollerid, audio, loogikalülitused jms asjade jaoks?

              Kas see 100MHz on väga vajalik kodus?
              Või piisaks ka 70MHz ?
              Ei tea, et oleks siiani tegelenud nii suurte sagedustega.
              Ja FM raadioid ega muud säärast pole ka seadistanud.

              Mul endal veel üks meeter pikk vene oss, aga vajadus on normaalse kompaktse ossi järgi.
              Et mahuks lauale ja oleks vähe suuremate võimalustega.
              Vene ossil on ka muidugi omad eelised.

              Käsiossidest ja USB ossidest pole hetkel huvitatud. Need rohkem mänguasjad.

              Comment

              Working...
              X