Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Toggle Switch APEM 5656 - kust osta?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Toggle Switch APEM 5656 - kust osta?

    Tere. Oleks vaja sellist lülitit, leidsin Farnelli saidilt, aga ei tea kaua selle kohalejõudmine aega võtab.

    https://ee.farnell.com/c/switches-re...owResults=true
    https://www.elfadistrelec.ee/et/togg...6ab/p/13522307
    viimati muutis kasutaja Sonic; 03 05 2023, 13:22.
    "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

    #2
    Oomikas võiks letikaup olla.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Kang-tumbleritel meeldib hirmsasti pekki minna. Need on auvärsel top 5-s kogu aeg sellel eripäral.
      Nii et, kõige tähtsam on minuarust mida sa suudad osta ja mitte niivõrd hind või tarneaeg vms. Soovitada väikest ma kahjuks ei oska- ostmine omal vastutusel.

      Pekki võib minna kõik: kang murdus, sisu kiilus kinni/läks sassi, määre mis topiti kuuli vahele jõudis lõpuks kontaktide vahele ja kärssas ära, lülitatav kontaktplaat läks pooleks, väliskorpus läks puruks teadmata põhjusel, tihend mis pandi korpuse ja ajami metallplaadi vahele hakkas pudisema vanusel ning tükid jõudsid kontaktide vahele... need on asjad millega on olnud au kohtuda.
      Aga, kõigest hoolimata, on mul näiteks olemas "hõbetumlerid" testimiseks; keraamiline korpus, metallajam, täis ülehõbetatud klemmid sees ja välisküljel, kõvatihend korpuse ja raami vahel.. tööd teinud aastaid, 0 oomi jätkuvalt, põlvest-põlve variant.
      Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

      Comment


        #4
        Farnelli poest tootekood O-Poe ja siis sealt tellida. Postikulu 0, kui ise järgi minna.
        Üldjuhul nädalaga kaup käes.
        Minu parim rekord oli 3 päevaga Farnelli tellimus läbi O-Poe, pakiautomaadis kodu lähedal (mitte Tallinn kusjuures).

        Comment


          #5
          Mul peaks olema piisavalt sarnaseid.

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud kosses poolt Vaata postitust
            Mul peaks olema piisavalt sarnaseid.
            Peab olema APEM (Prantsusmaa) toode.
            "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

            Comment


              #7
              Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
              Oomikas võiks letikaup olla.
              Oomipoes on küll sarnane saadaval, kuid mitte APEM toode, arvatavasti Hiina Rahvavabariigis tehtud.
              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

              Comment

              Working...
              X