Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    see on kuidas juhtub. kui tuleb otse eestisse siis küsitakse lisaküsimusi, kui tuleb läbi hollandi või mõne teise vana-eu riigi siis ei esitata küsimusi.

    enamasti üritatakse Eestit vältida EU'sse sisenemisel.

    Comment


      Niisiis, 7.01 tellimus antud.
      26.01 SMS omnivast, et pakk automaadis.
      19 päevaga, vägagi kiiresti.
      Ali leht näitas mulle, et pakid eestis juba, aga ma ei uskunud.

      Kõik 4 tellimust ühes pakis (Aliexpressi praegune komme). Mugav tegelikult, et korraga ühes tulevad.

      Ainus segadus on aadressiga.
      Omastarust muutsin ära Default aadressi, aga ikkagi saadeti kodulinna.

      Ma enam ei mäleta, kas peale tellimuse tegemist avastasin, et vale linn ja siis muutsin ära, aga nemad enam ei muutnud.
      Või siis otsustas Omniva teha seda.

      Probleemi õnneks pole. Pereliikmed saavad välja võtta.
      Aga muidu 0 probleemi hetkel. Tollist käis pakk läbi, sealt tunni pärast liikus edasi.
      Minult keegi midagi küsinud pole.

      Kogu tellimuse maksumus umbes 17€ kokku.



      Olen tõesti üllatunud, et nii kiiresti tulid asjad.
      Ali leht näitas, et hiljemalt märtsi lõpus vms.

      Kui asjad sees ka õiged ja terved on, siis vägagi hästi.
      Olen motiveeritud veelgi ostma.

      Kuna kraami, mida vaja on hulgi.
      Teatud varud on otsa saanud või saamas.

      Praegune oli selline 50:50
      Võtsin ühtteist vajalikku, aga samas ka testimiseks, et kuidas läheb kogu see asi.

      Comment


        Seekord siis kivi oomipoe kapsaaeda...otsisin kivi markeeringuga LNK364PN ..oomipoe leht näitab et kenasti olemas 1tk järve keskuse oomipoes..ok vormistama sooviga et saaks kätte jõhvi oomipoest...ja siis jäi silma et eeldatav tarneaeg nädalake..võtab ikka sülitama küll ..Eesti ikka siis nii suur et ühest linnast mille vahemaa on 167km võtab transamine nädalakese..tihti tellin asju leedust aswo poest ja sealtki tuleb kohale 3 päevaga dpd-ga niiet oomipoel tasuks oma logistikapool üle vaadata..ja veel...oli vaja paari tavalist takistit 1-2w võimsusega ja kohal kenasti olemas aga hinnaks tükil 50 senti....krt kas kullast tehtud või....

        Comment


          Esmalt postitatud Kaits poolt Vaata postitust
          niiet oomipoel tasuks oma logistikapool üle vaadata..ja veel...oli vaja paari tavalist takistit 1-2w võimsusega ja kohal kenasti olemas aga hinnaks tükil 50 senti....krt kas kullast tehtud või....
          Soovitused ja kaebused saab edastada:

          https://www.oomipood.ee/kontaktid
          viimati muutis kasutaja Starfish; 09 02 2023, 16:17.
          http://hparchive.com/
          https://worldradiohistory.com/index.htm

          Comment


            O-poel selline nõue igal lehel hakkab silma:
            "NB! Minimaalne tellimuse summa on 8.00 €"

            Ehk siis tundub, et pead ostma minimaalselt 8€ eest, et seal osta saad epoest.
            Ühte takistit 0.50€ eest enam tellida ei saa.

            Järjekordne EU direktiiv või O-poe uus reegel elukalliduse tõttu?

            Mitte, et ma teeks 50 sendiseid tellimusi, aga sellised "üllitised" panevad mind enam Ali / ebay poole taas vaatama.
            Alist tulevad pakid viimasel ajal (see aasta) vägagi kiiresti ja hinnad siiski mõistlikumad, kui eesti poodides.

            Alles tellisin paar kõrgepinge moodulit, et garaaži gaasisüütaja teha gaasipõletile ja märkamatult kiiresti jõudsid nad Omniva automaati.
            Juba asjad laual.

            Comment


              Võibolla vääriks eraldi teemat, aga esialgu postitan siia.
              Panen siia ebay müüjad, kes ei saada kaupa ära või müüvad võltsitud või vigaseid tooteid.

              Müüjad, kes ei saada kaupa ära:
              claude-perso5
              longsheng-electronic
              SafetyPrice Electronics

              Ettevaatlik tasub olla:
              kamen2211

              Lubab 10 päevaga posti panna, aga läks üle 3 päeva. Nüüd lõpuks pani teele peale kurjemat kirja.
              Tüübil on 100% positiivne, aga ütlesin, et võin selle kergesti Sul ära rikkuda.

              Näis, kas kivi töötab.
              Pärast kirjutan siia.

              Mõnel neist 100% positiivne, aga neid on lihtne võltsida.
              Raha eest saab kasvõi 200% positiivse.

              Kommentaarides on, et mõned sama nimega müüvad Alis võltsitud tooteid.
              Näiteks seesama longsheng.

              Samamoodi tracking kood võib olla suvaline, et näidata, et kaup liigub.
              Tegelt on koodi taga hoopis midagi muud ja läheb ei tea kuhu.

              Summad polnud mul ülisuured, alla 20€, aga ebameeldiv ikka.
              Tellimused selle aasta algusest.
              ICL7107 kivid ja kollane PCB printimise paber.
              Kindlasti hiljem täiendan postitust/teemat.

              Tagasiside on suht nii ja naa asi tänapäeval, kuna ebay nullib selle iga aasta.
              Minu 100% positiivne ostja tagasiside ka kõik läinud.
              Mul oli seal üle 200 positiivse. Kõik läinud.
              Lugesin netist, paljud pahased, et ebay nullib lampi ära selle.
              viimati muutis kasutaja Elektrik; 08 10 2023, 12:05.

              Comment


                Loen ja üllatun, kas oled nende müüjatega dispuudi läbi ebay avanud? või kired niisama.
                claude-perso5
                100% positive feedback (75)
                212 items sold
                3 followers
                Location: France Member since: Feb 20, 2014


                longsheng-electronic
                97.3% positive feedback
                212K items sold
                2.1K followers
                Location: China Member since: Apr 27, 2018

                SafetyPrice Electronics
                99.4% positive feedback
                231K items sold
                5.7K followers
                Location: SpainMember since: Jan 13, 2013
                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                Comment



                  Ma sellepärast postitasingi, et ei saanud ühtki kaupa nendelt müüjatelt.
                  Mida sa loobid seda müüja infot siia?

                  Mine kire ise nurga taga, tropp

                  Comment


                    unusta ära, et saad mõnele sellisele ausat hinnangut kirjutada. viimasel ajal peidetakse kõik viiest tärnist väiksemad kommentaarid. ka need peidetakse, kus hinnang on viis tärni ja kommentaar nõretab negatiivsusest.

                    https://www.aliexpress.com/item/1005001824232656.html
                    leia üks vihje kus öeldakse, et seelle liikumatu tera on karastamata ja see ei lõika kiudkaablit.

                    https://www.aliexpress.com/item/4000602530889.html
                    leia mõni kommetaar kus kurdetakse, et nukk haiseb pakendist võttes kui settekaevusultan+mädamuna+lõpnud rott+ pada emand.

                    nii on ka kõikides teistes müügikeskondades.

                    Comment


                      Küsimus oli et kas oled avanud dispuudi või lõid käega. Jah/ei vastus.
                      Et tagasiside muudetakse ära. Olen ka ise seda arvanud, kui tekib reaalne probleem siis minul kadus isegi see kaup müügilt nii nagu ei oleks kaupa ostnudki. Et müüjatel on vist tõesti suuremad õigused kui ostjatel. Ei saanud ka mina tagasisidet jätta sest ma enam ei leidnud midagi üles. Tundub võimatu aga nii oli, küll juba ammu ja teise müüjaga.

                      Comment


                        Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                        Ma sellepärast postitasingi, et ei saanud ühtki kaupa nendelt müüjatelt.
                        Mida sa loobid seda müüja infot siia?

                        Mine kire ise nurga taga, tropp
                        Müüjate info tõin välja extra, et oleks näha, kas tegu kauaaegsete ja tagasisidestatud tegijatega. Vaid esimene on algaja/vähemüüja, teised 2 vanad tegijad, kes vaevalt soovivad sinule tünga teha.

                        Annan ühe omapoolse kirjavahetuse ebayga, ja sina anna omapoolsed, et teisedfoorumlased saaks ülevaate, kes kuipalju kireja ja tropp on ( mul ebayst ca 4000 ostu Red star for feedback score from 1,000 to 4,999:
                        Kui müüjaga jutule ei saa, alustad dispuuti ebay endaga. Kui nende jaoks on kauba mittesaatmine põhjendatud, teevad müüjalt ise tagasimakse sinu kontole. Teevad isegi siis, kui müüja oli petis. Siin üks minu case, mille ostusumma ebay mulle tagastas:

                        Hello, on August... 2023 at 4:32 p.m. you were in contact with Istvan about the ad ...(ad number 2349398819). We have restricted Istvan's access because we suspect that the user account has been misused by third parties. During these account takeovers, for example, advertisements are changed, new advertisements are placed, or messages are sent without the actual account holder initiating this. Please consider carefully whether you would like to continue to be in contact with Istvan....
                        • xxx 2023
                          Finished
                          We have successfully issued your refund to the payment method you used during purchase. Please check the account of your bank or financial institution in 2-5 business days.
                        • xxx 2023
                          Your refund request is processing
                          We've sent your request to the relevant bank or financial institution. This will take 2-8 working days to process. To check the progress of your refund, quote the ARN code reference 15265673265000346740139 to your bank or financial institution.
                        • xxx2023
                          Your refund is settled
                          We're processing your refund. Please note it may take up to 3 working days for your bank or financial institution to receive the relevant details.
                        • xxx 2023
                          Refund starting
                          We will refund your money soon.
                        viimati muutis kasutaja martk; 09 10 2023, 00:19.
                        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                        Comment


                          Ah, see infovärk on nii eestlaslik; kus keegi tõepoolest usub alati mis seal kirjas on.
                          Viimastel aegadel..
                          Vantidega kes müüvad kellegi teise kaupa, ise mitte midagi omamata on tõsiseid jamasi.
                          Veel on tekkinud jamasi kauba saatmise endaga; miski vale saatepakett ja kaup pöörab tagasi või jääb lihtsalt kuhugi lattu seisma. Tuleb juurde maksta, et asjad edeneksid.

                          Garantii toimingutega ka keegi tegeleb; kuidas tagasi, tollid ja muud iseärasused?
                          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                          Comment


                            Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                            unusta ära, et saad mõnele sellisele ausat hinnangut kirjutada. viimasel ajal peidetakse kõik viiest tärnist väiksemad kommentaarid. ka need peidetakse, kus hinnang on viis tärni ja kommentaar nõretab negatiivsusest.


                            https://www.aliexpress.com/item/4000602530889.html
                            leia mõni kommetaar kus kurdetakse, et nukk haiseb pakendist võttes kui settekaevusultan+mädamuna+lõpnud rott+ pada emand.

                            .
                            Nuku leheküljel mainitud;
                            • Hello, how is the doll in quality?? there is a smell of chemistry ???
                              • The doll smells terrible, the smell of washing powder or soap. The smell is sharp. Doll month lies on the balcony, the smell does not leave.


                            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                            Comment


                              https://www.aliexpress.com/item/4000...tml#nav-review

                              seal pole midagi arvatud. ka minu enda arvamust pole seal. isegi ajaloos ei ole. nagu poleks üldse postitanudki.

                              Comment


                                Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
                                https://www.aliexpress.com/item/4000...tml#nav-review

                                seal pole midagi arvatud. ka minu enda arvamust pole seal. isegi ajaloos ei ole. nagu poleks üldse postitanudki.
                                Toote all on Buyer Questions & Answers rubriik Seal haisu teema pikalt kirjas.
                                Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                                Comment

                                Working...
                                X