Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Netipoe
    viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 12:39.
    -superradical-

    Comment


      #47
      Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

      Juhtusin ka seda teemat lugema ja jäi väike segadus, et kuidas siis ikkagi on kui minu e-bay-st tellitud asi ületab natuke seda 344eek koos postikuluga, kuid on väiksem kui 704eek, mis see toll siis teeb? Kas saadab saatjale tagasi ilma mulle midagi teatamata? (tegemist peaks olema mitte kaubandusliku asjaga va tasuta saatmine) Ma ennast kuhugi registreerinud pole.

      Comment


        #48
        Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

        Miks ta peaks saatjale selle tagasi saatma? Kui on vaja makse maksta tuleb tollist teade sulle, kui pole vaja maksta, siis läheb otse postkontorisse. Kui sa makse ei maksa või järgi ei lähe siis saadetakse tagasi.

        Comment


          #49
          Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

          Alati on võimalik müüjal paluda panna esemele väiksem deklareeritud väärtus, kui tegelikult. Koos selgitava tekstiga näiteks: vigane ja kasutatud generaator varuosadeks.
          Agilent 16700B, w16534A, w16522A

          Comment


            #50
            Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

            Täna kirjutas mulle üks Hiina müüja ja teatas et ei taha mulle kaupa saata, kuna eestist on viimasel ajal laekunud palju pretensioone laekumata kauba kohta. Siit palve, et kui sa ikkagi näed et müüja käive on tuhandetes ja tagasiside hea, siis ära jäta talle kergekäeliselt negatiivset kommentaari või tõsta pretensiooni. Selle läbi kannatavad teised sama riigi tellijad.
            Aastavahetuse postijamade klaarimine hakkab vist kah ühele poole saama, paar päeva tagasi laekus mulle novembri keskel tellitud ja saadetud kaup. Jõudsin just otsusele et ega seda enam loota ei ole Krt teab kus riiulil need vedelesid. Tollis vist mitte - pakid paistsid avamata.

            Comment


              #51
              Vs: Netipoed ( E
              viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 12:40.
              -superradical-

              Comment


                #52
                Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

                Väga hea link, koos näidetega, soovitan kõigil materjaliga tutvuda.
                http://www.emta.ee/public/toll/Kolma...01.01.2010.pdf

                Comment


                  #53
                  Vs: N
                  viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 12:40.
                  -superradical-

                  Comment


                    #54
                    gresg
                    viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 12:40.
                    -superradical-

                    Comment


                      #55
                      Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

                      Ära kujuta endale asju ette.
                      Sinu ähvardus nüüd küll kellegile korda ei lähe. Mis sa arvad, et keegi meelega sinu kiusamiseks hoiab neid pakke kinni?
                      Sa ei ole ainuke kes oma pakke paar kuud ootab, paljudel usast, hiinast ja hongkongist asjad tulemata.

                      Comment


                        #56
                        Vs: N
                        viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 12:40.
                        -superradical-

                        Comment


                          #57
                          Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

                          Minul tuli USA'st pakk 3,5 kuud. Küll helistasin EP samuti oli kirjavahetus müüjaga. Saatsid uue paki väidetavalt aga siis oli mõne päeva pärast järsku kiri postakstis, et Teile on pakk. Võimalik, et nüüd tuleb teine pakk ka mingi ajapärast, kui müüja tõesti teise paki teele pani. Tollis olid segadused juba novembri kuust, millele aitas kaasa uued kehtima hakkavad tollimaksu määrad 2010 aastast

                          Comment


                            #58
                            Vs: Net
                            viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 12:40.
                            -superradical-

                            Comment


                              #59
                              Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

                              Radiotehnika, kus kohast sa lugesid välja, et ma sind ähvardan? Ja kes siin ropuks läks? Ja mis kibestumisest sa räägid?
                              Ma näen siin teemas ainult ühte kibestunud inimest, kes arvab et kogu maailma postitöötajad on tema vastu pööranud. Kui sa nüüd paned oma tracking numbri http://teavitus.post.ee lehele, mis seal esimene kuupäev/kellaeg on? Ja usps lehe tracking näitab millist esimest kuupäeva/kellaaega millal pakk arrived abroad või foreign customs?

                              Ja et täiesti teemaväline poleks, olen välismaistelt lehtdelt tellinud ~200 korda, ühtegi probleemi pole olnud.


                              http://www.epl.ee/artikkel/487540
                              http://www.post.ee/?id=8548

                              Comment


                                #60
                                Vs: Netipoed ( Ebay ) ja nendest tellimine

                                mina ka ei kurda, eBays ostan ja müün, probleeme pole olnud... (va. aastaid tagasi, kui kunde Austraalias ei saanud aru, et suur/raske post kaua liigub, ja oli kuri, pärast vabandas ette ja taha)
                                -endal oli vastik case eesti postiga.... tellisin amazonist wii lapsele sünnipäevaks, ..pole-pole-pole- küsisin tuttavalt dhl-mehelt, kus mu pakk on? . (teisipäeval) see seletas, et numbri järgi vaadates on saksamaal tavaposti lükatud... siis eesti posti leht näitas, et eelmisel reedel kohalikus postkontoris.. kolmapäeval läksin kohapeale uurima..sain paki ja vabanduse, et "reedel oli asendaja, see ei osanud teatist saata" ..eksole ? .. ja nädal hiljem (mul pakk ammu käes!) ..tuli EP teade, et peaks postkontorisse pakile järele minema :P (...ma muidugi pole vaatamas käinud, äkki saatsid teise veel :P )
                                ..hiinast olen saanud normaalset kraami, sh. projektorite lampe.. ilmselt ei ole koheldud nagu videos :P
                                viimati muutis kasutaja juxx; 14 02 2010, 04:06.

                                Comment

                                Working...
                                X