Kui see on Sinu esimene külastus, siis tutvu
palun korduma kippuvate küsimustega klikates selleks ülal asetseval lingil. Enne uue postituse lisamist pead Sa registreeruma.
Postituste lugemiseks vali meelepärane foorum allpool olevast nimekirjast.
Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.
Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
Erinevad valjuhääldid lubatavas võimsus vahemikus 10-20W, 4-8 Ω. Mõnedel on plastkamber ümber, osa on lairiba, mõned on kaheribalised.
Pakun neid paari kaupa, väiksemad paar 4€, suuremad võimsusega 12-20W paar 8€.
Asuvad Haapsalus, saab ka saata.
You may only view thumbnails in this gallery.
This gallery has 6 photos.
Neid süvaovaalseid kasutasin oma lapiku teleka (40") heli parandamiseks: panin paraleeli teleka valjukatega suunaga inimese(minu) poole (mingi D-klassi värk, ei mingit ühendust kerega). Vähemalt inimkõne muutus talutavaks, Muusika jaoks on oma värk läbi kondekate difvõimendi ja summaarori subvooferiga.
Teleri toiteplokke ja mainboard plaate on umbes 20 telerist, kõik on purunenud ekraanidega seadmetest. Kõige värskem oli vist 2022 aasta 55" LG toodang.
Seega kõik plaadid on töökorras, plaan on teha fotod ja põhjalik nimekiri mudelitest.
Aga ega eesti turg on sedavõrd väike, et siin neid turustada ei saa, pigem ebay-sse müüki ja lihtsalt romulasse viia oleks kahju, neil ju siiski väärtus.
Mind huvitavad plaadid, mis enam mujal kasutust ei leia ja lähevad romusse. Juppe vaja ja kui tuuneriplokid on "õigete" kiipidega, siis saab need USB-kontrolleriga arvutituuneriks teha.
Valjuhääldid ikka saadaval, väiksema võimsusega 2-6 W paar =2€ ja suurema võimsusega 8-12 W paar =4€.
Asuvad Haapsalus, saatmisel lisandub posti kulu.
Karpi 47 x 34 x 13 cm mahuks korralikult pakkides 10-15 paari.
Pole üle lugenud, aga vast 20-26 paari on pakkuda, kõik korraga hinnaks 40€.
Comment