Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Printeri võllid, siinid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    M: Printeri võllid, siinid

    Aastatega on kogunenud printerite skannerite võlle erinevaid, mõõtudes ( pikkus 200mm kuni 650mm, läbimõõdud erinevad 3-20mm )
    Skanneri juhtsiinid on kroomkattega. Koguseliselt kusagil 100 ühikut, kaaluliselt 30-40kg.
    Vahetaksid omanikku sümboolse tasu eest enne kui vanarauda lähevad.
    You may only view thumbnails in this gallery. This gallery has 4 photos.

    #2
    Kus asuvad?

    Comment


      #3
      Vanamehed šeda oštakšid.

      Comment


        #4
        Ašuvad Haapšaluš, saatmine läheks kaalu tõttu kalliks.

        Comment


          #5
          Aga mingid kilod saaks ju postiga saata.
          Võtaks mingi portsu

          Comment


            #6
            Kus linnas asud, mina liigun Haapsalu Tallinna suunal vast korra nädalas, Haapsalu Tartu paari kuu tagant.
            Aga saab ka postiga saata, vaatasin et Smartpostiga kuni 35 kg, seega polegi probleemi.
            Millised sind huvitavad, kirjuta privasse saame kokku leppida.
            Alumiselt riiulilt tuli veel kast sellistega päevavalgele, umbes 100 ühikut erinevaid kaaluga ca 30kg.

            Comment


              #7
              Tallinnas.
              Õismäe/Kristiine
              Mis selle 30kg hind oleks ?
              Huvitavad erinevad diameetrid.

              Comment


                #8
                Vaatasin võrdluseks Aliexpressist diameeter 16mm ja pikkus 600mm on hinnaga 31 + saatmine 5,5€, see oli üks odavaim.
                Pakuksin sellist 3€ , selline oli kaaluga 950g. (kroomkattega võllid 1kg = 3€)
                Aga sellised mis pole kroom kattega võiksid olla kaalukaup, näiteks 1kg = 0,5€
                Kõik võllid on loomulikult sirged, pikkused 250-500mm, üksikud on pikemad 550-600mm ja läbimõõduga 4/5/6/8/10/12/14mm, samuti on mõned 16mm

                Comment


                  #9
                  Nu peab mõtlema.
                  Vaja ongi just erinevaid, samas ka igaühte võiks olla 2 näiteks.
                  Mõni läheb treipingi toorikuks, mõni robootikaks (CNC vms).

                  Comment


                    #10
                    Tere,
                    Järgmine nädal olen Tallinnas, võtaks parem asjad kaasa (toiteplokid, hammasrattad, võllid, kruvid) ja kui sobib läheb kaubaks.
                    Ma arvan et 5€ ühe kastitäie hammasrataste eest on ilmselt liiga vähe. Olen tellinud purunenud detaili asemele uue ja näiteks 6mm võllile 34 hambaga ratas on 7€ + käibemaks.
                    Mul on lao riiulis neid 4 kastitäit, 2 karpi mõõdud 340x470x130mm, 1 kast on 400x470x220mm ja 1 väiksem veel. Pakuksin need kõik kokku 30€ + tasuta kruvid 8kg.
                    Toiteplokid nii nagu esialgselt pakkusin, 4 tk. kokku 10€.
                    No ja šiinid veel ma ei tea milliseid soovid.

                    Comment


                      #11
                      OK. Suhtleb privas edasi. Sobib ka Tallinnas.

                      Comment

                      Working...
                      X