Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Elfa 201-3 helipea ja muud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    O: Elfa 201-3 helipea ja muud

    Soovin osta lint makkile Elfa 201-3 uud helipead.
    6Д24.611

    Sama makkile võib pakkuda kah uued rihmad, rullikud ja ülemine paneel ilus, puhas ja kriimu vaba.

    Pakkumised tel: 5106980 või oleg.klimov@mail.ee
    Lisatud failid

    #2
    maksab sama palju kui see makk (ei ole minu oksjon) https://www.osta.ee/magnetofoni-heli...179786559.html

    Comment


      #3
      Esmalt postitatud kalju poolt Vaata postitust
      maksab sama palju kui see makk (ei ole minu oksjon) https://www.osta.ee/magnetofoni-heli...179786559.html
      Seda nägin jah. Hind on kallim, kui makk ise.

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud vanakool poolt
        See osta Majaki pea võib kohe prügikasti visata.
        Kui õnnestub kusagilt leida see,
        https://meshok.net/item/256104303_%D...92%D0%90%D0%AF
        siis hakkab see makk elama. see pea on spetsiaalselt 2 klassi makkidele tehtud.
        mul on endal täpselt sama makk ja selline ferriitpea ja töötab ideaalselt, originaalpeaga ei saanudki korralikult tööle.
        majaki peadel, niipalju kui neid minu käes olnud pole ühelgi 1 rada ehk vasak kanal normaalselt töötanud
        Ostsin ostas Majaki pead, noh tagavaraks, kehvad jah. Võib-olla pollerida, siis saab asja.
        Kehvad suhted meil naaber riigiga kahjuks. Seal liigub palju huvitavad ja vajaliku kraami. Aga maksimine keeruline ja kauba kätte saamine kah.
        Jälgin seda teemad, vast kunagi saab osta seda. Kas mahub ilusti originaal pea asemele, või peab midagi ümber tegema?

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud vanakool poolt
          Üks selline on olemas. Uus, koos passiga, 50 eur.
          Kuigi minu sügava veendumuse kohaselt ei ole ükski vene ühemootoriline makk väärt ei sellist pead, ei sellist hinda.

          Comment


            #6
            Kõik olemas ja teema lukku.

            Comment

            Working...
            X