Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Mitsubishi PLC FX3U-32M

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    O: Mitsubishi PLC FX3U-32M

    Mitsubishi PLC FX3U-32M või vahetada FX5UC-32MT vastu.

    #2
    Huvi pärast küsin, et mida inimesed teevad sellise asjaga , kui väga saladus pole.
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #3
      Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
      Huvi pärast küsin, et mida inimesed teevad sellise asjaga , kui väga saladus pole.
      Hästi lihtsalt https://www.mobileautomation.com.au/...l-application/
      aga kindlasti järgmine küsimus on, miks mitte PIC või PC.

      Comment


        #4
        Sellise all, ma pidasin pigem silmas just selle tootja sellist mudelit.
        Pole profinet`i, pole profibus`i, pole vebserverit, pole mobiilirakendust, ei toeta komparaatoreid, protsess-analoogvõimendeid, loogilisi tagasisidega integraallülitusi, arvesteid, matemaatilisi aritmeetilisi kompaktehteid, konvertimist analoogsinaale digitaalseks ja vastupidi, vaikimisi programm sisaldab kontakte ja releemähiseid mis laotakse LAD keskkonda ja puudub enda isiklike plokkide loomise võimalus... Ja kusagil võib olla "battery".
        Minu teave võib olla puudulik, aga nii ma olen tutvustustest ja manualist kunagi välja lugenud; võibolla olen ka mõneti valesti mõistnud, ei välista.
        Kuna ma ise vahel nikerdan programme, mis on 200-400 plokki suured ja peavad tegema miljon asja korraga, arvutama, kalkuleerima, otsustama ja täitma tööülesannet samal ajal..
        Siis mitte just odavate killast FX3 kasutamine teeb mind nõutuks. Mis on seal sellist, mida mina võibolla ei tea?
        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          #5
          ma arvan et sellisel kraamil ei tohili olla paljusid kõlava nimega asju. mis võivad tegelikult nõrkusteks osutuda.

          Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
          pole vebserverit, pole mobiilirakendust,
          see ma arvan et on tugevus, et neid just ei ole.

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
            Sellise all, ma pidasin pigem silmas just selle tootja sellist mudelit.
            Kui paigaldises on selline+~10 lisamoodulit , miks peaksin kogu komplekti "moodsama" vastu vahetama?
            Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
            Minu teave võib olla puudulik,
            Nõus, pigem ütleksin, et sul ei ole mingit teavet.
            vt. https://gb.mitsubishielectric.com/fa...cnt/plc/plc_fx

            Comment


              #7
              Tänud info eest.
              Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

              Comment

              Working...
              X