Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

O: Labori toiteplokk

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    O: Labori toiteplokk

    Tere, ehk kellelgi on üle labori toiteplokk, digitaalse displeiga, nõukaaegseid ei soovi. Piisab kui väljundpinge on kuni 30V ja 6A. Pakkumised palun sõnumitesse, ideaalne oleks, kui asub Tallinnas.
    Click image for larger version

Name:	51qz1kd2LVL._SL1200_.jpg
Views:	294
Size:	64,5 KB
ID:	1118237

    #2
    Üks oluline (võibolla ka mitte oluline) detail on jäänud kirjutamata:
    Impulss toide või lineaar-regulaatoriga ?

    Impulss toitel on suurem müra väljundis.
    http://hparchive.com/
    https://worldradiohistory.com/index.htm

    Comment


      #3
      Hiinakaid samuti ei soovita, omal on kasutusel sellised 2tk https://www.elfadistrelec.ee/et/benc...05d/p/30061866

      Comment


        #4
        Esmalt postitatud Kaits poolt Vaata postitust
        Hiinakaid samuti ei soovita
        Mis muudab viidatud hiinaka paremaks kui mõne teise, "suvalise" hiinaka?


        -superradical-

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
          Üks oluline (võibolla ka mitte oluline) detail on jäänud kirjutamata:
          Impulss toide või lineaar-regulaatoriga ?

          Impulss toitel on suurem müra väljundis.
          Tänan täpsustuse eest! Minu kasutuse juures see vist ei ole oluline kuna tahan vaid auto raadio toiteks kasutada. Paar tuttavat on ''hiinakaga'' rahul ja ennem, kui ise tellima hakkan, mõtlesin, ehk kellelgi siin midagi üle

          Comment


            #6
            Kas reguleeritav labori toiteplokk pole autoraadiole üle pakutud? 12 V raadiole saab toite aretada vanast PC toiteplokist, 24 V raadio peaks toimima ka kobedama sülearvuti toiteplokiga.

            Comment


              #7
              Noh, vahetevahel oleks tore kui ka 5V saaks peale keerata aga selge see, et mingit kallist ja paljude võimalustega asja mul pole vaja ja ega ei raatsigi Selline, nagu esimese postituse pildil oleks piisav, uue hind ca. 70€ aga ennem ostu tuli mõte proovida siit mõni kasutatud odavamalt leida.

              Comment


                #8
                Ma ise olen sellistel puhkudel (autoraadiole väline toide) kasutanud mõne vana Cisco 29xx võrguseadme toitekat mis kirjade järgi 12V 4,5A.
                Tõsi, mingi karbi peab talle ise aretama ja 5V väljundit tal ka pole aga ca kümneka eest ei saagi palju nõuda imho ...

                Comment


                  #9
                  Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                  Mis muudab viidatud hiinaka paremaks kui mõne teise, "suvalise" hiinaka?

                  Nomaeitea kas lihtsalt juhus aga paar sellist odavaotsa junni mis on toodud parandusse siis mõlemil toitetrafod kutud olnud...

                  Comment


                    #10
                    Esmalt postitatud Arvi poolt Vaata postitust
                    Ma ise olen sellistel puhkudel (autoraadiole väline toide) kasutanud mõne vana Cisco 29xx võrguseadme toitekat mis kirjade järgi 12V 4,5A.
                    Tõsi, mingi karbi peab talle ise aretama ja 5V väljundit tal ka pole aga ca kümneka eest ei saagi palju nõuda imho ...
                    PC toiteplokist saab nii 12 V kui 5 V. Ise olen jahutusventika toite ümber tõstnud 5 V peale, et vähem lärmaks. Netis õpetusi piisavalt, kuidas toitekat lihtsalt ümber ehitada.

                    Comment


                      #11
                      Kindlasti saab, küsimus selles kellel mida ja kui palju vedeleb (loe tasuta võtta) ...

                      Comment


                        #12
                        Esmalt postitatud Kaits poolt Vaata postitust
                        Nomaeitea kas lihtsalt juhus
                        A ega neil trafodel seal erilist vahet ei ole, suuruses=võimsus on nad üsna ühesugused, pole vahet kas on "hiinakas 1" või "hiinakas 2" - 99% selliseid asju nagunii on hiinas tehtud ja riik, kus nad tehtud, ei oma tähtsust.
                        Kommertsis pole mingit vahet mis riigi rämpsuga tegu.

                        Sellesmõttes ei ole püsivaks kasutuseks toitekat soovides üldse seda mõtet osta (eriti kui raha vähe) vaid huvilisele ei ole ju probleemi seda ise ehitada.
                        Näiteks http://www.a-and-t-labs.com/K2_Lab_Power_Supply/

                        ---------------------
                        Ainult 12V puhul muidugi on mõistlik lihtsalt arvuti toitekas võtta ja käib küll, 12V seadme toiteks laboritoide on halb sest kogemata on võimalus sinna juppmaad rohkem pinget anda ja kui need toitekad on mõistliku laboritoite kuvandi järgi tehtud siis võib vabalt olla üllatav olukord, et ebapiisava voolu tõttu toidetav seade üldse ei käivitugi sest laboritoited normaaljuhul ei ole selleks mõeldud ja kaitsefunktsioonid võivad järsu voolutõusu tagajärel väljundpinge 0 tõmmata.

                        -superradical-

                        Comment


                          #13
                          Olen kohanud ka sellist plokki, kus on küll pinge ja ka voolu seadistus (nagu ikka neil on); aga kui vool jõudis etteantud piirini, siis ei toimunud pinge vähenemine vastava voolu saavutamiseks, vaid väljund kukkus nulli. Edasi toimetamiseks tuli teha restart. Vot selline JOKK toitekas (on ju voolu piiramisega...).
                          Head susserdamist !

                          Comment


                            #14
                            Esmalt postitatud enamlane poolt Vaata postitust
                            PC toiteplokist saab nii 12 V kui 5 V. Ise olen jahutusventika toite ümber tõstnud 5 V peale, et vähem lärmaks. Netis õpetusi piisavalt, kuidas toitekat lihtsalt ümber ehitada.
                            Ma tegin umbes sama aga 7V peale sest 5V pealt ei hakanud vent igakord pöörlema...+12 ja +5 vahelt saab 7V
                            http://hparchive.com/
                            https://worldradiohistory.com/index.htm

                            Comment

                            Working...
                            X