Teade

Collapse

Ärifoorumite reeglid.

Ärifoorumid on nähtavad ainult registreeritud ja sisselogitud kasutajatele. Ärifoorumi osades kehtivad täiendavad reeglid.

Elfafoorumis võivad kaupu müüa vaid eraisikud. Juriidilistele isikutele (kauplused; firmad; e-poed; müügi- ja oksjonikeskkonnad jms.) on oma kaupade müük ning reklaam keelatud.
Teise foorumikasutaja poolt algatatud äriteemasse on keelatud konkureerivate pakkumiste tegemine. Nende edastamiseks tuleb teha oma teema.
Uue teema loomisel pane olenevalt sisust teema pealkirja esimeseks täheks üks variant kolmest: O: - ostusoov, M: - müügisoov, V: - vahetussoov, millele järgneb kauba nimetus.
Ärifoorumi müügikuulutustes ei ole lubatud viited ja lingid muudesse müügikanalitesse: oksjoniportaalid, kuulutustelehed j.n.e. Lubatud on lingid kauba tootja info lehtedele.
Kuulutuses peab olema kauba või kaupleja asukoha info.
Kui sul on rohkem kaupa müüa siis tee seda ühes teemas.
Kui äritehing on on edukalt lõpule viidud, sulge teema.
Küsimuste või probleemide korral võta ühendust foorumi moderaatoritega.
See more
See less

Fonokorrektor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    O: Fonokorrektor

    Kuna elus arenema peab ja iga otsus kas halb või hea- teed järeldusi ja arenedki!
    Mis see ostusoov nüüd ongi- otsin lambi baasil "vahetükki" vinüülimängija ja 4-5 lehte kõrvalteemas arutelu pakkuva lampvõimu vahele. Ehk siis ca 4mV signaalpinge oleks lambi jõul 200mV vähemalt.
    Kui keegi ei paku sellist toodet mulle siis kiuste pärast tuleb uus teema pealkirjaga: Fonokorrektor hiinast.

    #2
    Vs: Fonokorrektor

    Mul on selline hiinakas:https://www.amazon.com/Little-Bear-T.../dp/B00H0FIGUO
    Väidetavalt EAR kloon. Vinylengines selle kohta sadu lehekülgi.
    Peale väikest sättimist ja muidugi metallkorpusesse paigutamist olen tulemusega rahul.
    Praegu on sellest moodsam ja juba tootja poolt viisakas korpuses lahendus https://www.amazon.com/Nobsound-Litt.../dp/B06XCM9NKV

    Comment


      #3
      Vs: Fonokorrektor

      Esmalt postitatud kalju poolt Vaata postitust
      Praegu on sellest moodsam ja juba tootja poolt viisakas korpuses lahendus ...
      Minu mõistus küll ei võta, miks nad ei võinud pesasid tagapaneelile panna - kellel seda juhtmepusa fassaadile vaja on ja volüüminuppu pistikute vahelt kobada vaja

      Comment


        #4
        Vs: Fonokorrektor

        Tõenäoliselt on tagaosas toitetrafo jne. Et vähendada võimalikku võrgumüra sattumist heliahelasse on pistikud teises otsas.

        Comment


          #5
          Vs: Fonokorrektor

          Esmalt postitatud kalju poolt Vaata postitust
          Tõenäoliselt on tagaosas toitetrafo jne.
          Seda on ka teistel sarnastel "karpidel" - aga ok, nende toode, ise teavad. mida teevad. "Müriseva trafo" väljatoomine omaette korpusse on suhteliselt lihtne (kui müra probleeme tekitama tõesti peaks), pesade viimine tagapaneelile jätab esipaneeli "koledaks".

          Comment

          Working...
          X