Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Maskid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Maskid

    Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
    Oled ikka täiesti kindel ?

    Meedia on hästi manipuleeritav tänu oma tavalisele ebakompetentsusele ja eestis ka üldiselt madalale tasemele.
    Mart teab seda vägagi hästi.
    Väike improvisatsioon - ja juba meedia istubki in corpore sul mitu kuud lõa otsas ja teeb tasuta reklaami.
    Ja see va meedia ei hammusta sedagi läbi et see nende püha üritus võib kujuneda "päeva lõpuks" positiivseks reklaamiks ja tuua sulle niipalju kasu et ise poleks seda tööd iialgi ära jõudnud teha.
    Olen, olen. Midagi positiivset sealt küll ei tulnud, väga suure negatiivse märgi sai külge ainult. Oled märganud, et ta peale seda hoiab väga madalat profiili, pole enam sisuliselt kuskil esinenud, keegi oskas lõpuks mõistlikku nõu anda.

    Comment


      #47
      Vs: Maskid

      Moi, Mart pole lihtsalt kõneisik, vaid siiski minister, kel on kohutused tegeleda kriisiaja probleemide või nagu kantseliidis öeldakse - väljakutsetega. Ja ta asuski kõige sellega tööle, mis võib sulle tunduda kellegi nõuandmisena hoida madalat profiili. Kui pole lihtsalt füüsiliselt aega, siis tekib võimalus hoida madalat profiili päris kergelt ja ilma nõuandeta.
      Mõelge Mardi vanuse peale. See mida mikumaku viiskalt nimetab improvisatsiooniks, on sisuliselt tõesti heietamine, millist kohtame siin foorumiski pea iga päev ja mis enamasti on heatahtlik, vähemalt näitab et tegemist on reaalsete inimeste, mitte bottidega. Ajakirjandus ja muud vastalised aga kasutavad ära KÕIKE mida võimalik ja fantaseerivad juurdegi, et saavutada oma - ma ei hakka siin ütlema mida.
      Ehk võime selle episoodi nüüd kõrvale panna.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


        #48
        Vs: Maskid

        Ehk võime selle episoodi nüüd kõrvale panna.

        Täiega nõus! Siin on ikkagi tehnikafoorum (mitteisegi kõnetehnika!). Tervislikke värvilisi mune!

        Comment

        Working...
        X