Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Arvuti toiteploKi tarbimise mõõtmine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti toiteploKi tarbimise mõõtmine

    Tekkis selline küsimus. Olemas 2 toiteploki corsair rm650 ja rm650x. Juhtmetest ühendatud ainult toitekaabel ja I/O nupp sisse vajutatud. Toiteplokk pole käivitatud. Mõõteseade brennenstuhl em240. Ühe tarbimine 7w, teise 20w. Suhe säilib ka käivitatud arvutiga. 37W vs 48W. Olen proovinud teisi arvuti toiteplokke mõõta, tulemused 2W, 2W, 4W. HP laadija 4,5W idle. Rassbery pi 3+ 2,6W. Olen proovinud monitore, telekaid, audio tehnikat. Seade mõõdab tulemusi enam vähem sinna kanti kus peakski olema. Kõik ülevaated mõõdavad aga nende corsairide idle tarbimist alla 0,4w. Leidsin ühe huvitava artikli, et need kill-a-watt seadmed ei sobi hästi väikse tarbimise mõõtmiseks. https://goughlui.com/2015/12/23/stan...oing-it-right/ Ma veel saaks aru kui 1w asemel näitaks 1,5w, aga 20w? Oskab keegi tehnika inimene lahti seletada seda anomaaliat või on toiteplok vigane? Suurem tarbimine säilib ka sisse lülitades. Nii sama kasutusel toiteplokkid töötavad korralikult.
    ErP Lot 6
    The directive has been realized with the regulation no. 1275/2008 of the EU commission. It says that from the 7th of January 2010 on, a PC system should not consume more than 1W during off-state or standby. From the 7th of January 2013 on, the limit will be 0,5W. In the future, only systems, which fulfil this requirement, will receive CE certification.

    #2
    Vs: Arvuti toiteplokki tarbimise mõõtmine

    Mõõda hõõglambi tarbimist ja lisa siis juurde toiteplokk.
    Kas vahe on samasuur, kui ainult toiteka korral?

    Comment


      #3
      Vs: Arvuti toiteplokki tarbimise mõõtmine

      Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
      Mõõda hõõglambi tarbimist ja lisa siis juurde toiteplokk.
      Kas vahe on samasuur, kui ainult toiteka korral?
      Nii lihtne see oligi. Osram 60W näitas 59,5W, koos toiteplokiga 61W. Tänud abi eest.

      Comment

      Working...
      X