Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Külaline teiselt planeedilt

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #91
    Vs: Külaline teiselt planeedilt

    Ei ole seda lugenud, aga võibolla on lahenduseks vajalik koordineeriv struktuur loomisel - https://eu.usatoday.com/story/news/p...ys/2061062001/ enne seda on ka frantsud teatanud - https://www.france24.com/en/20190713...ce-space-force
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #92
      Vs: Külaline teiselt planeedilt

      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
      Ei ole seda lugenud
      Sisukokkuvõte on siis selles, et maa sees asuvad tohutud tühimikud, mida on asustanud meie hiigelsuured ja oluilselt rohkem arenenud eellased. Nendesse tühimikesse ehitatakse "varjupaigad" miljonitele inimestele...seega kõik ei mahu... asteroide saabub aga rohkem kui üks ning inimkonda ei teavitata... ühesõnaga klassikaline vandenõu

      Paraku on see tõsi, sest on leitud meie eellaste hiigelsuuri konte ning raamat põhineb faktidel - arheoloog leiab väljakaevamistelt neid luid ja muid artefakte rohkem kui ühe...aga paraku mustade maasturitega tüübid kõrvaldavad kogu kraami ja tõestust pole...
      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

      Comment


        #93
        Vs: Külaline teiselt planeedilt

        No kui vandenõu... siis räägitakse ju ammu juba et optimaalne oleks rahvastikku piirata nii 1,5miljardi peale praeguse asemel. Pangaonud näiteks räägivad avalikult et peaks midagi drastilist tekitama, et rahvaarv väheneks aga ressursid säiliks praegusel tasemel. Mis oleks kui lähed õhtul magama, tead et meid on ligi 9 miljardit ja kui hommikul paned tule põlema, on 1,5 järel... näiteks. Asteroid sobib selleks hästi, sest kes suudab pärast tõendada et asi oli nii aga mitte naa? Need kosmoseväed... kuulge, inimene pole 50 aasta saanud jalga Kuulegi, aga nüüd äkki on vaja kosmosevägesid?
        Aga nemad saavad/võivad viia orbiidile tuumarelvastust. Laevadel on katsetatud lasereid, nii 30kW klassis. Teevad tuumaploki kosmosesse ja näiteks 100kW laserid, tee pärast kindlaks kas oli auk tehtud asteroidiga või hoopis laseriga... Ja hakkad köhima palju, tuleb veel üks täppislaserilöök...
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


          #94
          Vs: Külaline teiselt planeedilt

          Ma siiralt loodan olla selle 1,5 miljardi poolel, mitte teisel pool....

          Tuleb meelde üks mu lapsepõlve lemmikraamatuid - Trifiidide päev. Keemiarelvaga asi ära korraldada oluliselt lihtsam.
          Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
          Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

          Comment


            #95
            Vs: Külaline teiselt planeedilt

            Keemiaga lihtsam, kuid saastab. Laser on puhas, puhtam kui ka asteroid. Viimane tekitab tuumatalve, mis ei ole ressurside halduse säilimiseks nii hea variant. Laser on kontrollitav, ehtne asteroid mitte. See annab võimaluse pärast kõik valgeks rääkida, sest neid kes suudaks midagi tõestada, ilmselt palju ei ole.

            Teadlaskond on suuresti vasakule vaatega, sõjaväelased usas paraku samuti. Olen saanud vaadata ameerika väekoondise telekanaleid, seal prevaleerib vasakule vaat 3/4 osas, seadus käsib küll ka näidata Fox Newsi, kuid kui midagi tahetakse CNNis panna breaking news pähe eetrisse, siis lüüakse FN kus krt.

            Hiljuti näitas ETV dokumentaal-kirjanduslikku sarja Einsteinist. Viimases (10ndas) osas öeldi välja et ta tahtis luua nn maailmavalitsuse. Einstein oli selgelt vasakul poolel.
            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
            Konfutsius

            Comment


              #96
              Vs: Külaline teiselt planeedilt

              Okei, paistab, et siin tuleb ikka need tulnukad käsile võtta ja tagada maalaste ülemvõim
              Selleks tuleb kindlasti läbi lugeda "Ender's Game" (millest kahjuks hiljuti tehti täiesti mõttetu film), samuti sellele järgnevad ja eelnevad raamatud nagu "Formic War'i" osad ja "Shadow" osad... mingi kümmenkond raamatut või rohkem vist kokku.

              Lootus, et oleme selles päratus universumis üksi, on ilmselt siiski tühi lootus. Kuna oleme nii mõttetult saamatud ja kobad, et võime iga kell iseennast ära hävitada, siis me võime siin maakeral rahulikult eksisteerida kuni oma lollusest endale otsa peale teeme.
              Selleks et kuhugi edasi jõuda ja mõni tulnuka vääriline kosmoselaev ehitada, peakski riigid kui niisugused kaduma, arvestades kui küünemusta suurused me oleme.
              Samas mulle meeldib Asimovi idee inimese eluea suhtelisest lühidusest, mis paneb meid kiirelt edasi pürgima ja võimaldab kiirelt paljuneda - samas sajandite pikkune eluiga viiks stagnatsiooni...
              Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
              Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

              Comment


                #97
                Vs: Külaline teiselt planeedilt

                Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
                Selleks et kuhugi edasi jõuda ja mõni tulnuka vääriline kosmoselaev ehitada, peakski riigid kui niisugused kaduma
                Minu arvamus on, et riigid ei pea kaduma, vaid riigid peaks lõpetama mõttetud sõjad ja suunama vahendid just kosmosehõivamise ja -arengu peale. Selle vastu aga ütles üks vasakule vahtiv kunstnikuhing et tema küll ei taha et inimkond kurnava ritsikana planeedilt planeedile rändaks... pigem sureks niisama maha, oleks kasulikum, rohelisem.
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #98
                  Vs: Külaline teiselt planeedilt

                  Kas nimetada maa erinevaid pindalasid riikideks või millekski muuks, pole muidugi tähtis - ühine eesmärk, mida välja tõid, on kõige olulisem.
                  Ja see dilemma - kas inimkond muutub rändrohutirtsu parveks või mitte - on vaevanud paljude inimeste päid Kahjuks meie silmad seda ei näe - kui just aju külmutamise meetodit ei leiutata...mis põhjustab omakorda uue probleemi - uuesti ellu ärgates on kõik lähedased ammu surnud ja eksisteerid täiesti võõras keskkonnas.
                  Aga õnneks ootab meid juba 2028 suur sündmus - nimelt avalikustatakse see, et on päriselt leiutatud ajas rändamise seade. Ajas muidugi juba rännatakse kuid ikkagi veel salaja...
                  Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                  Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                  Comment


                    #99
                    Vs: Külaline teiselt planeedilt

                    Vanga, pime selgeltnägija, ennustas et 2018 võtavad tulnukad esimest korda kontakti ja see juhtub Tsehhis. Levi on vist kehva, ei ole kuulnud et seda toimunud oleks. Nii on mul raske ennustustega sinapeal olla. Maiade ennustus Nibirust vms. saan veel aru relatiivsusteooria kontekstis. Jutuks olnud asteroid võib see vabalt olla, sest nagu Tallinna bussiliiklusest teame - kirjas võib olla mis iganes aeg, aga buss tuleb siis kui ta saab, tavaliselt hiljem...
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      Vs: Külaline teiselt planeedilt

                      Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                      Maiade ennustus Nibirust vms. saan veel aru relatiivsusteooria kontekstis. Jutuks olnud asteroid võib see vabalt olla
                      Oo, Nibiru! Nibiru mulle meeldib Arvestades seda, et nibirulased on meid ju loonud ning nende raamat seletab nii Vana Testamendi kui meie loomisloo oluliselt tõepärasemalt ära kui siin varem jutuks olnud raamat, siis peaks kasutajale Safromo seda kindlasti soovitama...
                      Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                      Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                      Comment


                        Vs: Külaline teiselt planeedilt

                        Esmalt postitatud Cartman poolt Vaata postitust
                        Oo, Nibiru! Nibiru mulle meeldib Arvestades seda, et nibirulased on meid ju loonud ning nende raamat seletab nii Vana Testamendi kui meie loomisloo oluliselt tõepärasemalt ära kui siin varem jutuks olnud raamat, siis peaks kasutajale Safromo seda kindlasti soovitama...

                        Comment


                          Vs: Külaline teiselt planeedilt

                          Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                          Minu mälu järgi väideti et see video olevat filmitud Venemaal ja juba selle kümnendi alguses. Esimest korda kui see avaldati, ma kuulasin heliga ja nüüd kuulasin uuesti, kui moi selle esile tõi. Heliträkk on siinses videos täiesti teine, modifitseeritud tänavamüra fragment. Algsel videol oli aga tuule sissepuhumist mikrofoni, mida siin üldse pole.
                          Juba siis tunnistati see video feigiks ja tema kuulsuse elukaar tuli suht lühike. Ei aita selle faili daatumi uuendamine ka nüüd kuidagi juurde.
                          ...
                          Kui videosid võrrelda, siis need ei pruugigi täpset sarnased olla, sest minu jagatud variant on kopeering sellest, mis ma oma arvuti ekraanil nägin. Kui paljud seda enne veel sarnaselt kopeerisid, ei ole teada, seetõttu faili daatumi uuendamine suurendab erinevust (teravus, heli jm).

                          Comment


                            Vs: Külaline teiselt planeedilt

                            Siis osta enne kopeerimist värske sett vildikaid, kus ka sinine värv olemas (saab parda ääretuled teha)....

                            Heli jaoks ei oska midagi soovitada - kui kujundlikult öeldes algselt laksutab ööbik, aga pärast on kuulda hoopis nagu ebarohelise lehma vaevused kõhutuule käes, siis fantaasia annab juba alla.
                            Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                            Konfutsius

                            Comment


                              Vs: Külaline teiselt planeedilt

                              Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
                              Laser on puhas, puhtam kui ka asteroid. ... Laser on kontrollitav
                              Sõjalises tutvustati laserit, mis oli mõeldud inimeste pimedaks tegemiseks.
                              Seade skaneeris silmapiiri ja nähes peegeldust, nt vaatav binokkel, saatis sinna pimestava laserpulsi.

                              Surnud inimene on vait ja rahulik aga just pimestatu lärmab ja teeb paanikat - seega ründajale kasulik isend.
                              On ju väga inimlik lähenemine?

                              Comment


                                Vs: Külaline teiselt planeedilt

                                See Nibiru uudis pole päris see mida mõtlen.
                                Planeet Nibiru jõuab meie päikesesüsteemi kui mälu nüüd ei peta iga 9000 aasta tagant... Seal elavad nibirulased, kes meid, maalasi, algselt välja aretasid. Ega ütlemine "jumal lõi inimese oma näo järgi" pole siis tühjast kohast pärit Meid aretati nagu laborirotte, ristates geene ja DNA-d meie loojate omadega, et saada mõistuslikku olendit... ja nii edasi, kiirendati meie aja kulgu et arenguprotsess toimuks kiiremini...kogu inimkonna müsteerium saab lahenduse.
                                Kuna raamatu tekst pärineb väidetavalt iidsetelt salajastelt savitahvlitelt, siis tegemist puhta tõega ning vandenõuteoreetikutel ning muudel asjapulkadel on tööd küllaga
                                Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                                Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                                Comment

                                Working...
                                X