Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Väikest abi osta.ee'ga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Väikest abi osta.ee'ga

    Üks osta.ee müügil olev mootor pakuks huvi, kuid endal pole seal kasutajat ning ei ole võimali khetkel ka seda autentimis kadalikku läbida, et kasutaja luua.
    Ehk keegi kellel on kasutaja olemas saaks vaadata sealt müüa kontaktandmed ning need mulle edastada (mail/telefon - kui see on võimalik ?). Tahaks mootori ise eelenvalt üle vaadata.
    Kuulutus ise siin: http://www.osta.ee/ud2-mootor-38453497.html

    #2
    Vs: Väikest abi osta.ee'ga

    Sellistes keskondades ei saa kasutaja infot (mina vähemalt ei leidnud), saad ainult konkreetse müügiteema all küsimusi küsida.

    Comment


      #3
      Vs: Väikest abi osta.ee'ga

      Võibolla saaks keegi minu numbri küsimuste alla postitada tekstiga:

      Tere,
      Oleks paar küsimust ning võimalusel sooviks mootori enne ostmist üle vaadata, palun helista 58032307
      Indrek.

      Comment


        #4
        Vs: Väikest abi osta.ee'ga

        oksjon on läbi, jäänud on vaid mälestus.

        Comment


          #5
          Vs: Väikest abi osta.ee'ga

          Mootor tundub ju alles müümata olevat ja konkreetsel tibil on ju kaupa veel udu-umbe müügis, seega kontakteerumine poleks mingi probleem.

          Comment


            #6
            Vs: Väikest abi osta.ee'ga

            Panin tibinale küsimuse pinguldava näokreemi alla, palusin seal mitte vastata vaid Indrekuga antud numbril ühendust võtta.
            Võiks siis siin tagasisidet ka anda, et kas asi töötas, kontakt tekkis :P

            Comment


              #7
              Vs: Väikest abi osta.ee'ga

              Heh, krt olengi suutnud enne vale lingi kopeerida (küll õige asi müügis kuid oksjon läbi). Õige link siin: http://www.osta.ee/ud-2-mootor-40164307.html
              Vabandan oma lolluse pärast.

              Comment


                #8
                Vs: Väikest abi osta.ee'ga

                See oksjon lõpeb järgmisel kuul 04.10.2013 kl 19:30, aga tundub, et oled vist nüüd osta.ee kasutajaliige.

                Comment

                Working...
                X