Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

    Helistas mulle üks meeskodanik.Pakkus müügiks raamatuid ja ka muid esemeid (agent loomulikult).Kui küsisin kuskohast tema minu mobiili numbri hankis,sain vastuseks-see olevat väga lihtne.On taoline link-Tehniline järelvalve.ee.Nüüd minu poolt küsimus.Proovisin-ei õnnestunud MIKS?

    #2
    Vs: Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

    Mõtled https://nba.tja.ee/numbriparing.aspx või?

    Comment


      #3
      Vs: Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

      Numbreid pidid operaatorid ise müüma. On ka kogemus - algusest peale salastatud number (lepingut tehes keeldusin numbrit avaldamast kolmandatele tegelastele), tele2 leping oli, 4-5aastat oli rahu, siis hakkasid isegi TEISED operaatorid helistama ja pakkuma OMA TEENUSEID - pakuti nimeliselt, näit. emt oli üks pakkuja - kõne tuli mingilt suht x-numbrilt, miski 56...algas (numbriliikuvusega enam vahet ei tee ju...), agent kes kasutas ehk oma isiklikku tel. - täiesti tavaline moblanumber.
      Küsisin ka kohe, et kust number saadi - vastus tuli umbes niisugune: "Me valime juhuslikud numbrid" - ometi nimi ka sobis selle numbriga. Ma kõne sees kohe sellele ei mõtelnudki, et kui kõne tuli siis oli: tere, mu nimi, siis edasine pakkumine - ei märganudki vastata, et maru täppi pakutud - nimi ja number klappis. Pakuti siis mingit emt paketti, keeldusin kohe alguses, natuke kalastas veel ja siis lõpetas ära, ehk paar minutit kestis jutt, pärast naersin seda sobivus aga oma aega ja raha ka ei hakanud raiskama, et tagasi helistada.
      Igaljuhul suht häbematus on see tegelikult, viimasel ajal igasugu sitta määritakse pähe inimestele - töökaaslasele helistati nädal tagasi umbes ja pakuti LUX tolmuimejat .
      A lihtne on niisugustega, kui keeldumisest aru ei saa siis tuleb otse ütelda - aitab küll.
      -superradical-

      Comment


        #4
        Vs: Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

        Müügiagentidel ongi enamasti number juhuslikult valitud,
        sest kui küsida, "Keda te soovite?" ja soovitu nime nõuda,
        nendel seda öelda pole. Vahel harva on taolisel helistajal
        ka nimi teada ja siis olen ikka küsinud, kust ta selle sai.
        Vahel on kohe alustuseks küsitud, kas on eranumber või
        töönumber. Vahel isegi seda, millise operaatori klient juba
        olen ja vastavalt sellele edasine jutt ja pakkumine. Sõltub
        muidugi müügiagendist kah, kas ta on muid andmeid
        otsinud või lihtsalt valib juhuslikke (mis on ilmselt lihtsam).
        Elektroonika töötab suitsu baasil.
        Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
        Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

        Comment


          #5
          Vs: Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

          Kunagi kusagilt midagi tellinud ja kontaktidesse telefoni numbri jätnud, siis sealt on see müügimeestel saadud koos nimega.

          Comment


            #6
            Vs: Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

            To:AS.Proovisin numbripäringuga-ei õnnestunud.

            Comment


              #7
              Vs: Mobiilinumbri tuvastamine-kas on võimalik

              Sealt ei saagi rohkem teada kui seda, et number on (vähemalt teoreetiliselt) olemas.
              Ega müügimees ei ütlegi sulle, kust kohast ta tegelikult selle numbri sai, tige klient võib ju andmekaitsele või kuhuiganes kaebama minna.

              Comment

              Working...
              X