Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks

    Soovitage kvaliteetset liimipüstolit. Mul on mingi odavaima otsa Maxima plastmassist hiinakas. See on 60-vatine ja ilmselt sulatab liimi ebaütlaselt. Osa möginat vajub välja tagantpoolt ja ummistab päästikut. Hinda esialgu ei vaata, äkki leian ükskord kasvõi mõnikümmend eurot uue püstoli ostuks.
    Samuti pakuvad mulle huvi variandid, kus saab sellist liimi kasutada ilma püstolita.

    #2
    Vs: Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks

    Steinel Gluematic 3002 , töötab väga hästi ei tilgu välja ja ei ummistu, kuid õige mõõduga ja korralikud liimipulgad peavad olema muidu võib jamada. Olen ise vana kolviga kah sulatanud neid pulki kunagi kui väike hiina püstol pauguga maha põles.

    Comment


      #3
      Vs: Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks


      toimib senini. Liim väljub sealt kust peab. Tegelikult seni olnud probleem kõikide teistega et päästik sureb ära ja ei suru liimi peale aga sellel tundub hästi töötavat.
      Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
      1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
      2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

      Comment


        #4
        Vs: Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks

        3M Poly Gun TC-QUADRACK
        Ebareaalselt hea relv.
        Räägin, sest olen kasutanud palju.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks

          Mitu aastat on kasutuses olnud Rapidi püstol. Mudeli numbrit ei loe enam välja. Meeldib just see, et on kaasass mitu erinevat otsikut. Üks on eriti peene ja suht pika toru otsaga. Saab igale poole väikestesse vahedesse juurde. Miinuseks on see, et teinekord on suuremat kogust äkki vaja ja siis ei jõua niipalju sulatada. Algul tuleb aga jahtub maha see soojendi, kuna võimsus väike.
          Need odavad Handymanni jms kraam ei kõlba küll kuskile. Eriti on neil enamusel kõigil just see otsast tilkumise viga. Liimid midagi, paned lauale püstoli tagasi ja siis mõne aja pärast vaatad. Kuramus on hunniku liimi jälle otsast välja sülitanud. Eks see tuleneb sellest, et liimimise ajal küttekeha peale tuleva liimi tõttu jahtub. Kui enam ei kasuta, siis see liimimass kuumeneb ja paisub. Ja ajabki välja. Ei olegi vaadanud, kuidas firma omadel selle vastu rohi on leitud. Hiina omadel on sel mingi kuuli ja vedru süsteem, aga see ei õigusta.

          Comment


            #6
            Vs: Kvaliteetne liimipüstol ja muud variandid liimipulkade kasutamiseks

            Julgen ka Steinel Gluematic 3002 soovitada.

            W@ldur - ühe 3M Poly Gun TC-QUADRACK eest saaks vist Steineleid päris mitu

            Comment

            Working...
            X