Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Millega värvida PVC juhet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millega värvida PVC juhet?

    Sai tehtud LED valgusvoolik PVC isolatsiooniga juhtmest, mis on mõeldud jõuludeks välja puu otsa. Pikkust 40 m. Kahjuks oli võtta valge isolatsiooniga juhe , tahaks selle roheliseks värvida, aga millega? Email ja sarnased värvid kooruvad maha. Ma mäletan sügaval vene ajal olin automaatikute grupis, siis kasutasime lahustit, millele värvainet lisades markeerisime "birkasid" ja "kembrikke". Kirjed seisid hästi peal, aga kahjuks ei tule meelde, mis lahusti see oli. Võib-olla sellise lahusti baasil midagi aretada?

    #2
    Vs: Millega värvida PVC juhet?

    Kas tavaline Permanent marker ei sobi?

    Comment


      #3
      Vs: Millega värvida PVC juhet?

      Ma mõtlesin ise ka,et veekindlate markeritega, aga kui palju neis ses seda vedelikku sees on? Ikkagi 40 m. Peaks minema bürootarvete poodi uurima. Tegelikult peaks neid olema nii suuremaid kui väiksemaid. Permanent - see peaks vist veekindel olema küll. Või on seal veekindlaid tinte.

      Comment


        #4
        Vs: Millega värvida PVC juhet?

        Roheline - Briljantroheline

        Comment


          #5
          Vs: Millega värvida PVC juhet?

          Kas see PVC on selline hallikas läbipaistev toru?
          Kui ta ristlõike pindala on ca 1 cm ruudus siis võiks kaaluda
          sinna torusse värvilise vedeliku kallamist.
          Kulu alla 4 liitri, paraneb LEDide ja takistite jahutus, värv peaaegu vabalt valitav.
          Võiks olla mingi odav külmakindel vedelik. Näiteks piiritus.

          Comment


            #6
            Vs: Millega värvida PVC juhet?

            Roheline on auto jahutusvedelik.

            Comment


              #7
              Vs: Millega värvida PVC juhet?

              ma ise prooviks aerosooliga kõigepealt...

              Comment


                #8
                Vs: Millega värvida PVC juhet?

                Tinglikult on ta nimetus valgusvoolik, tegelikult on ta painduv juhe, kus iga 40 cm taga on LED (ühendused tehtud ilmastikukindlaks )
                Proovisin briljantrohelisega, katab väga hästi, kuid ei ole kindel, et ta peal püsib ja ära ei kustu.
                " Aerosooliga", peaks uurima ja katsetama. Kas aerosoolvärvid ei ole mitte tavalised värvid, mis võivad maha tulla?

                Comment

                Working...
                X