Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Elektriboiler

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Elektriboiler

    Kahesüsteemsed boilerid on täiesti olemas.Täpselt ei mäleta firmat,aga vist oli Ariston.Meil ju vähemalt 8 kuud tuleb pliiti kütta.Tasub end alati ära.

    Comment


      #17
      Vs: Elektriboiler

      Ma tean et on olemas, kuid mega kallid on

      Comment


        #18
        Vs: Elektriboiler

        Kasutatud boilereid leiab ka:

        Comment


          #19
          Vs: Elektriboiler

          Ise pakuks varianti kus praeguse boileri ja kraani vahele väike 15 L boiler. Et siis kogu soe vesi käiks sellest läbi, kui kiiresti sooja vett vaja lülitad boileri sisse.
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment


            #20
            Vs: Elektriboiler

            Tänud fomoco, võtan asja jälgimisse.

            Comment


              #21
              Vs: Elektriboiler

              Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
              ... Vask pidi pudeliks parem olema, sest selle soojusjuhtivus on oluliselt parem, kui malmil või raual. Vask ruttu ära ei põle nagu legendid räägivad, sest pudel ei lähe palju üle 100 kraadi, sest vesi ju jahutab teda.
              Nii ta on. Mul on sugulasel Pioneer pliidi " pudeliks " vasest küttekeha , mis on teeninud truult ca 30 a, väsimuse märke ei ilmuta. See selleks, aga küsimus oli

              Kas puupliidi pudelit tohib ühendada elektriboileriga? Tohib kahesüsteemse pliidi boileri puhul. Mul on süsteem, kus ma saan sooja vett, kas siis puupliidi ( Pioneer ) boilerist või siis elektriboilerist. Puupliidi boiler on kahesüsteemne ( isevalmistatud r. vabast terasest ) ja kolmikkraani abil lülitan boilerid ühe liigutuse abil ühe pealt teisele. Süsteem töötab laitmatult aastaid. Otse ühendada ei tohi, sest torud läheksid üsna ruttu katlakivi täis.

              Comment


                #22
                Vs: Elektriboiler

                Tohib küll ühendada, ning kui oskad, siis saab ka ilma sirkulatsioon pumbata asja käima.
                Süsteemis peab olema kindlasti reservpaak, ülerõhuklapp, paisupaak.
                Kui joogivesi käib läbi pliidi, siis on paisupaak valget värvi, kui on eraldi süsteem, siis punast värvi.

                Comment

                Working...
                X