Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Generaator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Generaator

    On olemas selline generaator (arvatavasti on ikka generaator). Pilte näeb siit generaatori nime alt: http://fotoalbum.ee/photos/meli666
    Kuna andmesildid on jäädavalt hävinud, siis küsiks kas tegemist on alalis- või vahelduvoolugeneraatoriga?
    Niipalju kui ma sealt andmesildilt välja lugesin on tegemist ABB omaga ja kaaluks on märgitud 592 Kg. Generaatori otsavõlli jämedus on 80mm, generaatori enda pikkus on 800mm ja läbimõõt on 600mm. Kui võimsa isendiga võiks tegemist olla? Seal juhtmete paneelil on 8 juhet, mis tulevad generaatori seest. Üleval vaadates vasakult paremale on seal tähised järgmised: C1 C2, C3ja 0. Alumises reas on tähised A1, A2, A3 ja +. Nende C1, C2, C3 generaatorist tulevate juhtmete jämedus on 7mm, teised on peenemad. Tegemist peaks olema vist päris võimsa asjaga, aga kui võimsaga? Kas ta on mõeldud keevituse jaoks või saab temast lausa tööstusvoolu välja saada?

    #2
    Vs: Generaator

    vahelduvoolu gene on

    Comment


      #3
      Vs: Generaator

      Tegemist umformeriga - kasutatakse peamiselt mehhaanilise sagedusmuundurina näiteks kui on vaja puidufreesi mootorite toiteks 300 Hz toidet.
      Võib muidugi kah generaatorina kasutada.
      MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
      KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

      Comment


        #4
        Vs: Generaator

        Nagu ma siis aru saan on C1, C2, C3 väljundid. Aga mis need A1, A2, A3 siis on? Ja lisaks see + klemm, kas see on mingi ergutuse jaoks? Kas see seade annab siis ikkagi 380V pinget välja?
        Ja veel viimaseks jääb painama ikkagi selle võimsus?

        Comment


          #5
          Vs: Generaator

          Väljundpinge sõltub konkreetsest mudelist, olen näinud 27 V , 110 V, 168 V, 220 V ja 380V isendeid aga pingeid on ilmselt veel.
          Tähistus sõltub ilmselt seadme tüübist ja võib mudelite lõikes erineda.
          MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
          KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

          Comment


            #6
            Vs: Generaator

            Njah, igatahes lõpppunktist tundub et väljub siiski alalispinge ikka. Järeldan seda dioodsillast. Lihtsam vast tester külge pista ja paar ringi keerata. Kindlasti õnestub väljund ka välja arvutada, kui induktiivsuse ära mõõdad.
            Kõik, mis on väljaspool loogikat ei pea olema tingimata võimatu.
            __________________

            Comment


              #7
              Vs: Generaator

              Dioodid seal rootori ergutusmähisele alalispinge jaoks pigem.
              otsija

              Comment

              Working...
              X