Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Transid Farnellis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Transid Farnellis

    Tervist,lugu selline,et teadupärast oomikas müüdavad tip35c/tip36c on järgitehtud jama.Samas pakub otsing sealsamas ka farnelli kaupa,mis on 5 eeku kirvem,aga kas võib loota,et tegu pole järgitehtud kehvemate parameetritega toodanguga?Plaanis oleks neid transse kasutada +-35V toitepingega võimendis 4Ohm koormusel,seetõttu ei julge kindel olla nendes järgi tehtud transsides.
    otsija

    #2
    Vs: Transid Farnellis

    Miks sa seda "oomikast" lihtsalt ei küsi?

    Comment


      #3
      Vs: Transid Farnellis

      Eks nemad räägi seal ikka,et kõik on õige,ainult osta.
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: Transid Farnellis

        No ja kui valetavad, teed kaebuse tarbijakaitseametisse ja nad saavad miski 3000 trahvi. Ja kui nad leiavad, et sina laimad neid valetransside müümises saad sina litaka läbi tsiviilhagi.

        Comment


          #5
          Vs: Transid Farnellis

          Selleks olekski parim variant,kui keegi siit foorumist antud farnelli transi laiali lammutanud oleks.Saaks kristalli suurust hinnata ja selle põhjal järeldada,millega tegu.
          otsija

          Comment


            #6
            Re: Vs: Transid Farnellis

            Kes keelab sul seda ise teha? Tõenäosus, et keegi seda teinud varem on on suht 0'i lähedane. TIP35 ei maksa ka midagi, et omale paar tk testiks osta.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: Transid Farnellis

              Ära põe, ma olen isegi ELFAst võltsinguid saanud .
              Oomikas on need mis kohapeal, kahtlased, aga ses osas saan ka ära ütelda: Miks te vigisete, tehke omale kasutaja sinna (registreeruge), saate 5% tellitud kaubalt alla, kui on natuke suurem kogus (näit. 10transsi) siis saab ka hinnast juba alla, olen märganud, et näit. asjade puhul mida 100-500tk on saanud osta pole mitte kusagil mujal suudetud niisugust hinda pakkuda ja suureks plussiks on, et oomikas ei pea seda ise kerjama, see on automaatne . Tellige, ärge ostke kohapeal olevat kahtlase maiguga kraami, tellimused on paari päevaga kohal, siis lähete järgi ja maksate kauba kättesaamisel selle eest!
              Näit. see: http://www.opood.ee/?t=k_ki&i=FARNELL_9936122 , osta 100tk siis hind ka soodne
              -superradical-

              Comment


                #8
                Vs: Transid Farnellis

                Serigost ei pea 100tk. ostma, saab kohe normaalse hinnaga: http://www.serigo.ee/advanced_search...ip35&x=11&y=14

                Oomikas on IMO nõme pood

                Comment


                  #9
                  Vs: Transid Farnellis

                  Ma tellingi pea alati oomikast kaupa neti teel,hea ainult paki järgi minna ja mitte selle sebimisega jamada seal.Kahju,et Tartus Sergiot ei eksisteeri,18 eek tk võiks süümekaid tundmata(peaaegu) katsetuseks osta ning koormata ja vaadata kas viskavad suitsu välja. Ahjaa ja kas oomikas eksisteerib miski nn sooduskaart ka? Üks tuttav vehkis sellega kord mu nina all ja väitis,et sellega saab 5% alet. Et tellides netist ja esitades seda kaarti saab 10% kokku alla?.
                  otsija

                  Comment


                    #10
                    Vs: Transid Farnellis

                    Esmalt postitatud otsija poolt Vaata postitust
                    Et tellides netist ja esitades seda kaarti saab 10% kokku alla?.
                    Ei, 10% ei saa...see kaart on nendeks ostudeks hea mille puhul ette ei telli, kohapeal saab selle kaardiga siis 5% alet, netis reganutel on netitellimused 5% soodsamad, neid soodustusi ei summeerita. Selle kaardi saab oomikast siis kui küsid, tasuline, 50 eeku on tema hind.
                    Anyway seda ei ole vaja kui kauba tellid. Mul pole seda ja ei näe ka vajadust, nagunii 99% netitellimused.
                    Enam niipalju soodustust ei ole saanud, muidu vahepeal sain km. jagu alet, enam vist ei saa, samas aeg on niisugune, et v.b. siiski.
                    Mina sealsete inimestega rahul, võimalusel pakuvad ise lahendusi. Serigosse ei ole isegi jalgagi saanud-teise eesti otsa kauplusekülastuse pärast minna natuke paha, arvestades, et põhjapoole käimist harva ja enamus seotud ainult läbisõiduga.
                    Westbalt on ka muidu norm., passiivosad ja materjalid seal heade hindadega, seda on õnnestunud külastada.
                    -superradical-

                    Comment

                    Working...
                    X