Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

USA-s on tuulikute valmistamise buum

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    USA-s on tuulikute valmistamise buum

    Ma tulin järeldusele,et USA-s on tuuleenergia tuulikute kodus valmistamise buum...sest youtubes on mustmiljon klikki ja nende juures kodulehekülgi mis propageerivad ise valmistama tuulikuid.Minu arvates see on väga teretulnud asi millest tuleks võtta eeskuju.Lisan siia kogutud info mille sain mõne tunni jooksul nii tuulikute kui päiksepaneelide kohta... :
    Päikse paneelide kohta on minu arvates see väga kõva fakt,et päiksepaneelides olevad kristallid(ing.k. cells) kestavad 50 aastat...seega päiksepaneelide kasutusiga on kusagil 50 aastat...
    www.maassen.ie on ära näidatud kui palju säästetakse aastas raha kui kasutataks tuulikuid...vaadake kui palju kulub aastas elektrit ja raha www.thebigswitch.ie ja www.whatprice.co.uk -neist selgub,et see mis kirjas kui palju säästetekse tuuliku omamisel võrdub ligemale sellega kui palju kulutatakse keskmiselt aastas elektrit...seega saab välja arvutada kui ruttu tasuvad ära tuulikud...
    Siit palju linke:
    www.homeenrgyamericas.com/energyball.htm
    www.energyforEarth.net
    home wind turbine energy-generate wind energy using wind turbine at home-www.youtube.com
    Homemade wind turbine(eliminate electrical bill)-youtube
    FIBERSAVINGS
    www.lifeandlove.tv
    Home made wind turbine-youtube
    Homemade high voltage generator explanation-youtube
    How I build a wind turbine-youtube
    Building wind turbines at home-youtube
    www.everwindpower.com
    Rooftopp installation:everwind 10 kw VAFT-youtube
    www.pacwind.com
    www.feeelectricity.com
    www.kedco.com
    www.yourlocal.ie/windturbines
    Vertical axis wind turbine windmill alternative green power-youtube
    Vertical wind turbine VAWT DIY part 3 vertical windmill-youtube
    www.smallbizcenter.info/magniwork.php?apill=A100115M&apflog=1&clid=GLDd7Iz 87JWCFZMU4wodz06VkQ&v=1

    thesolarshop
    Verticalwind.ch@kmh windspeed-youtube
    How to make an inexpensive vertical wind turbine-PART 1-youtube
    www.OFFgridPowerNow.com/homemadeenergy
    www.regenwindturbines.com
    www.jtmpower.ie
    berezintechnolog
    http://berezin.com
    www.libertymachine.net
    www.windenergysolutions.ne
    www.energyquarters.ie
    www.settima.it
    www.aptint.com
    www.ivprenewables.ie
    www.solartwin.com
    ebay.ie/windpower-workshop-hugh-piggott-wind-turbines-home-

    Ma tean,et Hiiumaal on vähemalt kolm tuulikut mis on valmistatud oma kodu garaazis.

    #2
    Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

    Lõpust puudub vaid
    Ainult rumalad ostavad tuulikuid...
    sest tuulikuid saab tasuta!

    Comment


      #3
      Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

      Oi, Zeitgeist1 on tagasi! Mitu tuulikut/päikesepaneeli sa ise vahepeal valmis ehitasid?

      Comment


        #4
        Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

        1. Vigade parandus.
        Peab olema www.freeelectricityfreeenergy.com
        2.www.watsonholmes.eu peal kirjutatakse,et reeglina on iga keskmise pere aastane elektrikulu 3500-5500 kWh piires.
        Eesti Energia koduleheküljelt selgub,et isegi 7400 kWh kulutatakse kodudes...
        Aga Eesti Energia koduleheküljelt ei selgu elektri summaarne hind tarbijale.
        Ma tean,et see on kusagil kaks krooni. Seega aastas kulutatakse
        7000-11000-15000 krooni elektri peale...
        3.Kas A.A. on endale ehitanud tuuliku ja päiksepaneelid,ning maasoojuse kasutamise tehnika?

        Ainult rumalad ostavad elektrit...
        sest elektrit saab tasuta!

        Comment


          #5
          Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

          Esmalt postitatud Zeitgeist1 poolt
          Ainult rumalad ostavad elektrit...
          sest elektrit saab tasuta!
          Selle kohta tahtsin juba eelmine kord küsida, et kas...
          1. Sul on ette näidata isiklik töötav süsteem?
          2. Sa oled rumal?
          3. Sa varastad elektrit?

          Rohkem valikuid ju tegelikult pole või ma eksin?

          Comment


            #6
            Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

            Hakkab pihta jälle...

            Edit: Ei noh kõik on tore aga mis selle asja mõte tegelikult on...tahad et me kõik nüüd ka propellerid põllupeale püsti ajaks ?
            viimati muutis kasutaja Starfish; 13 m 2009, 10:39.
            http://hparchive.com/
            https://worldradiohistory.com/index.htm

            Comment


              #7
              Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

              A.S.-le
              Kahtlemata sa eksid rängasti sest vaata neid klippe youtubes ja kodulehekülgi kus õpetatakse kuis valmistada tuulikuid ja päiksepaneele ja ära hakka jälle lahmima ega pritsima tatti.

              Ainult debiilikud ostavad elektrit...
              sest elektrit saab tasuta!

              Comment


                #8
                Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                Esmalt postitatud Zeitgeist1 poolt
                A.S.-le
                Kahtlemata sa eksid rängasti sest vaata neid klippe youtubes ja kodulehekülgi kus õpetatakse kuis valmistada tuulikuid ja päiksepaneele ja ära hakka jälle lahmima ega pritsima tatti.

                Ainult debiilikud ostavad elektrit...
                sest elektrit saab tasuta!
                Vahelduseks võiksid vastata ka neile küsimustele mis sinu käest küsitakse, mitte ära aja muud mulli. Me saame aru küll, et sul on tuulikutepark ja me kõik oleme debiilikud, et elektrit ostame. Paluks siis pilte, kirjeldusi, dokumentatsiooni ja tuleme kõik foorumirahvaga sinu tuulikute alla tasuta elektrist koosolekut pidama, eks?

                Comment


                  #9
                  Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                  Esmalt postitatud Zeitgeist1 poolt
                  vaata neid klippe youtubes ja kodulehekülgi
                  Ma ei taha näha neid, vaid sinu enda kätega valmistatud süsteemi.

                  Ja ma ei lahmi, tahan vaid teada (nagu ilmselt me kõik siin), kas sa oled debiilik või varas?

                  Sul on seda ehk väga raske mõista, aga me siin kõik juba teame, mis on Google ja YouTube.

                  Minu poolest on ka see teema selleks korraks lõppenud, ootan järgmist...

                  Comment


                    #10
                    Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                    1.A.S.-le Mis läheb korda teistele mida sina tahad? Kõik need klipid youtubes ja vastavad koduleheküljed tõestavad,et sa A.A. oled üks ütlemata rumal inimene ja palun sind ära risusta enam foorumi,kõtt minema...
                    2.Mul just tuuleparki pole aga ma olengi üks neist mis üleval youtubes) oma kodu jaoks pole ju vaja tuuleparki,piisab tuuliku ja päiksepaneeli kombinatsioonist...võib lisada juurde ka maasoojuse,ning palju muid variante...
                    Enamus kes on valmistanud endale tuuliku on seda teinud
                    www.otherpower.com õpetuste abil

                    Ainult A.S. sugused rumalad ostavad elektrit...
                    sest elektrit saab tasuta!

                    Comment


                      #11
                      Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum



                      Ja midagi muud polegi öelda

                      Comment


                        #12
                        Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                        Eggy-le ja A.S.-le jpt. ärge kalduge teemast kõrvale...youtubes olevad klipid ja neis leiduvad lingid,ning mu eelmises teemas "TASUTA ELEKTER IGALE EESTI KODANIKULE" olevad koduleheküljed tõestavad,et teema "USA-s on tuulikute valmistamise buum" vastab tõele...
                        Vastab tõele,et lihtrahvas ise ehitab kodu garaazis endile tuulikuid sest see pole keeruline...
                        Youtube klipis "Home wind turbine energy-generate wind energy using wind turbine at home" öeldi välja,et selline tuulik annab 30 aastat elektrit s.o.
                        30 aastat saad TASUTA ELEKTRIT...

                        Ainult rumalad ostavad elektrit...
                        sest elektrit saab tasuta!

                        Comment


                          #13
                          Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                          Kodanikud, täis-boikott idioodile. Siin on täielik pasanteeria lahti, kuna Shitcase ei saa aru maad ega mütsi, millest või milleks ta midagi räägib.
                          Ainuke eesmärk on topicuid luua, neid venitada ja lõppu panna mingi anaalne hüüdlause.
                          Tont teab miks see hea on, aga mingit elutervet eesmärki kindlasti ei teeni!
                          Las teeb teema, las külvab linke, aga vastustearv ja n.ö tagasiside meie poolt ei anna meile endile mittekui midagi, ja talle endale... ta ju ei saa vaeseke aruGI, millest jutt käib.
                          Kätega delfi

                          Bänn ei aita, teema sulgemine ka vist mitte, aga vastamata jätmine ehk rahustab ta maha. Või raputab maha.
                          Erilahendused.
                          PS või mail.

                          Comment


                            #14
                            Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                            See on selgemast selgem,et siin need kes pole võtnud vaevakski vaadata youtubes olevaid tõestusi kuis ise ehitada tuulikuid ja päiksepaneele on kas Eesti Energia või Eesti Gaasi esindajad või mingit teist moodi huvitatud sellest,et lihtrahvas ei saaks TASUTA ELEKTRIT...

                            Ainult lollakad ostavad elektrit...
                            sest elektrit saab tasuta!

                            Comment


                              #15
                              Vs: USA-s on tuulikute valmistamise buum

                              Väga hea soovitus ja väga head lingid. Mina ja mu 10 sõpra siitsamast foorumist tegimegi endale need tuulikud valmis. Jube lahe on nüüd. Üks mu sõber läks ainult vangi kuna ta tegi liiga suure ja pani selle ilma loata püsti aga me teised olime kavalamad, tegime sellised väikesed - auto generaatoritest. Ikka jube vahvasti toas see seasilm vilgub laes. Maru! Lastele ostsin juba prillid kah ette ära kui nad peavad seal pimedas asju tegema ja lugema. Täiesti tasuta värk.

                              Nüüd on kõik kes olid targad ja vahvad omale tuulikud valmis ehitanud ja naudime tasuta elektrit, mine pasanda nüüd kusagil mõjal ja ära enam siia tule zeitgeist.
                              Condemn the hive.

                              Comment

                              Working...
                              X