Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

    www.arileht.ee on artikkel "Elumajad ehitatakse päikse abiga elektrijaamadeks"07.03.07 Selles on üks vägev lause:
    "Teadlaste hinnangul langeb maapinnale nii suur hulk päikseenergiat,et Eesti-suurusest alast piisaks kogu maailma energia-vajaduse rahuldamiseks"
    See pani mind väga mõtlema...ja ma leidsin,et meil ei ole tarvidust rahuldada kogu maailma energia-vajadust aga piisab kui tagada:TASUTA ELEKTRI IGALE EESTI KODANIKULE...
    Lisaks päiksele on meil võimalik kasutada tuuleenergiat...ja kes teab kui palju meil on tuult...äkki saame rahuldada maailmast poole
    energia-vajaduse))
    Igatahes, otsisin mina palju informatsiooni kuis viia ellu seda asja:
    TASUTA ELEKTER IGALE EESTI KODANIKULE-panin selle kirja innojairja.blogspot.com postituse "Peeter Võsa Rakvere linnapeaks!"
    kommentaaridesse...
    Ma leian,et mil kõik-see-mees läheb üle taastuvenergiate kasutamisele ja sedasi tagab endale TASUTA ELEKTRI...siis saabub Valge laev)))
    Siis kõik muutub meie elus ja lahenevad kõik probleemid mis painavad meie
    ühiskonda....
    Kes on näinud filmi The Venus Poject see vast hakkab kah unistama sellisest tulevikust)) Ma ise leian,et The Venus Project on veel poolik visoon tulevikust,seda tuleb täiendada...aga esimene samm selles suunas
    on see,et tuleb endale muretseda päiksepaneelid ja tuuliku s.o. kas tuleb neid ise valmistada enese tarbeks või osta või hakata tootma...
    Ja kes on külastanud www.thezeitgeistmovement.com teab vast ise millest on jutt...Tuulikute valmistamise koha pealt mulle meeldib väga www.mdpub.com
    Kes külastab Inno ja Irja blogi leiab sealt,et ma olen seal kasutanud bravuurseid sõnu,palun ärge pöörake sellele tähelepanu sest mind ajab ikka väga närvi see mis toimub poliitikas.
    P.S. Ma ei ole poliitik ja ei kuulu ühtegi erakonda. Olen Zeitgeist liikumise aktivist.
    Mu motoks (mis on veidi provotseeriv)) on:
    Ainult rumalad ostavad elektrit...
    sest elektrit saab tasuta!

    #2
    Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

    Ma näiteks arvan, et suht rumal teema- tasuta asju jagavad näiliselt need kes asju kõige kallimalt müüvad .

    TASUTA ASJU EI OLE OLEMAS. Tegelt tahaks ka hirmsasti, et oleks aga no näedsa...on olemas ainult hinnalisemad ja odavamad asjad, kusjuures üks ja sama asi võib kuuluda piirkonniti mõlemasse klassi.

    Siis jah, üks asi on hea. näit. toota niisuguseid energiapaneele mille kasutegur oleks senistest tunduvalt kõrgem, ole hea mees, tööta niisugune välja ja siis loo võimalused, et suvaline hobitroonik saaks neid kodus ka toota, ühesõnaga, taga neile vajalik infrastruktuur ja siis anna kätte see kurikuulus "superavastus", õigemini teaduslik dokumentatsioon selle (TÖÖTAVA) superenergiapaneeli loomiseks, seda kõike siis TASUTA, nagu lubatud. Siis kõik saavadki TASUTA energia...

    Mina ka kuhugi erakonda ei kuulu, ei kiida siin samuti, et keda ma pooldan või keda peaksin.
    Samuti ma kardan, et kui isegi ükskord juhtub tekkima selline vander kes kõik eelpoolmainitu teoks teeb ja vahendid tagab, ühesõnaga kõik selle hüvanguks, et ENERGIA oleks TASUTA siis täiesti tõenäoline on see, et see inimene ei hingaks õhku peale kõige selle tegemist enam väga pikka aega-kõrgem võim seab oma korrektiivid, tee mis sa tahad.

    Vot: OT aga soovitaks ikka pea pilvepiirilt alla pöörata...
    -superradical-

    Comment


      #3
      Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

      Väga kena idee. Nii tulebki teha.
      Algul on väikesed kulutused ja siis on kõik tasuta.

      Arvutame nüüd natuke.

      ELFA poes, oleme ju ELFA foorumis, on müügil päikesepaneel.
      Võimsus 25 W hind 3469,2 eek.
      Ostame selle paneeli ja paneme ta TASUTA elektrit tootma.

      Kui Jumal maailma tegi siis sai nii seatud,
      et pool aega on pime ja pool valge.
      Kui võtta terve aasta peale.

      25 W 365 päeva, 12 tundi teeb kokku 109,5 kWtundi TASUTA elektrienergiat.
      Minu viimase elektriarve järgi maksab 1 kWtund 1,396237 eek.
      Seega oleme aastas tootnud TASUTA 152,8879 krooni eest elektrit.

      Kuna ELFA isegi väga ilusti rääkides paneeli TASUTA ei anna
      siis tuleb meil tasuda see väike võlg.
      See ei võta eriti palju aega.
      22,6883 aastat ja kõik ongi juba tasutud ja meil on elekter TASUTA.

      Et panna paneeli inimese võimsusega, 100 W, elektrit tootma
      oleks vaja nelja sellist paneeli.
      Selleks kulu katmiseks kulub kõigest 90,75931 aastat.

      Ja juba edasi ongi elekter TASUTA.

      Comment


        #4
        Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

        Ole nüüd...Kõikidel neil tuulikutel,päiksepaneelidel,termoenergia süteemidel jpms. taastuvenergia liikide tehnika kasutamisel on tasuvuse aeg...enamjaolt nood tasuvad ära juba 5-6 aastaga...ja ülejäänud aja mis küündib pea kuni mitukümmend aastat kuni sada aastat saadakse TASUTA ELEKTRIT...
        Kui ise ehitada tuulikuid ja päiksepaneele,näiteks www.mdpub.com on olemas õpetus ja hinnakiri mis kulub materjalide peale siis saab väga odavalt...sellel koduleheküljel toodud näite põhjal kulub päiksepaneeli ja tuuliku valmistamiseks kokku vaid 2684 Eesti krooni!!!
        jne.
        Ainult rumalad ostavad elektrit...
        sest elektrit saab tasuta!

        Comment


          #5
          Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

          Vaata www.copower.ee
          Seal pakutakse tuulikuid vaid 29 000 krooni eest...
          selle tasuvusaeg on üsna üürike...

          Ainult lollakad ostavad elektrit...
          sest elektrit saab tasuta!

          Comment


            #6
            Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

            Ma kirjutasin innojairja.blogspot.com postituse "Peeter Võsa Rakvere linnapeaks!" kommentaaridesse palju linke ja mitu artiklit taastuvenergiate kasutusele võtu kohta USA-s.Ühes artiklis räägitakse,et geotermo süsteem mis maksab USA-s 16 800 USD tasub seal ära kuni KUUE AASTA JOOKSUL...
            ülejäänud aja s.o. TERVE ELU SAAB TASUTA SOOJA VETT OMA KODU TARBEKS...

            Ainult rumalad ostavad elektrit...
            sest elektrit saab tasuta!

            Comment


              #7
              Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

              See kõik on ju väga tore aga tehnoloogia ei ole ikkagi veel valmis. On tõesti tuulikud ja on päikesepaneelid. Jätame tuulikute muud puudused hetkel kõrvale ja vaatame ainult voolu saamist.
              Tuulik töötab ainult siis kui tuult on ja ta on sobiva kiirusega (liiga kiire on ka paha!). SEda ei juhtu eriti tihti. On ka täiesti tuulevaikseid päeva ja öid.
              Sama asi on päikesepaneelidega. Hetkel pidi kõrgeim kasutegur olema 42% ja paneelid ikkkagi liiga kallid. Vastupidavuse kohta mul andmed puuduvad aga tolmu tuleb küll nendelt pühkida (Marsil on Spirit ja Opportunity ka pidevalt hädas, pole ka kojameest luuaga kusagilt võtta).
              Ja päikest on meie laiuskraadidel ka kuidagi vähe. Öösel eriti...
              Ühesõnaga peab sul olema ikkagi elektrijaam varuks, kuhu toodetud voolu müüd ja kes tagab pideva, stabiilse voolu. Vähemasti seni tehakse nii.
              Võid muidugi ka ise toodetud särakat akumuleerida kuid akud pole ka eriti head (vaevalt üle 2 aasta vastu peavad), mitmekordne muundamine viib kasuteguri veelgi viletsamaks jne.
              Leht just eila kirjutas mingist lasteaiast, kus paneelid katusel. Soojendasid vist vett sellega, ei tea täpsemalt. Loodeti saada suvel kuni 40% tarbitavast energiast päikeselt, talvel kuni 2%...
              Ühesõnaga..mõte väga hea aga tehnika pole veel niipalju arenenenud et seda teoks teha. Igasugu liikumised kah vaevalt suudavad, või...?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                paekivist pidavat ka tasuta sealiha valmistada saama ...
                ps kaust alati 100% täis ,kasuta ekirja

                Comment


                  #9
                  Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                  Milleks sul on vaja voolu müüa?
                  Voolu saab koguda akudesse...
                  Vaata otsingust ja leia üles Eestis olevad firmad mis müüvad tuulikuid ja päiksepaneele...neis on tõestused olemas kui ruttu nood ära tasuvad ja millisest hetkest hakkad saama TASUTA ELEKTRIT...
                  lisaks sellele on olemas ju ka väljamaiseid firmasid...näiteks Rootsis
                  toodetakse sellist tüüpi tuulikuid mida nimetatakse Energia pallideks,selle kohta on Äripäevas artikkel "Energiapall-kodune tuulegeneraator" 04.09.08
                  Sellist tüüpi tuulikud töötavad juba tuulekiirusel 2 m/s...Eestis on keskmiseks tuulekiiruseks 4-5 m/s saartel 7 m/s...

                  Ainult rumalad ostavad elektrit...
                  sest elektrit saab tasuta!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                    Paberitega või paberiteta loll ?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                      Päikesepaneeli tasuvuse ma siin juba arvutasin.
                      Nagu füüsik, mitte kui kaupmees.

                      Nüüd vee soojendamisest päiksega.

                      Siin oli kunagi näide, saadi 60 liitrit 60 kraadist vett.
                      Kui vesi oli algul 15 kraadi, siis kuumutamiseks oleks vaja
                      2700 kilokalorit ehk 3,132 kWt ehk 4,373 eeki.
                      Seega üks kord ei sõida Tallinnas bussiga ja 4 päeva on soe vesi olems.
                      (Tartus mul on sõit kahjuks tasuta )

                      Selline energia oleks võimalik kõige lihtsamalt koguda Päikesekiirgusest
                      40x50 cm avaga absoluutselt musta keha abil.
                      _______________
                      geotermaal
                      Kui 70. aastal olime Kunaširi saarel ja kogusime vähivastast preparaati,
                      siis elasime kuumaveeallika kõrval, kust tuli 98 kraadine vesi.
                      Täiesti tasuta voolas.

                      Kahjuks minu õuekaevu vesi on natuke jahedam.
                      Ei tea miks?

                      Nõuame, et Riigikogu võtaks vastu seaduse,
                      et kaevuvesi peab olema vähemalt 96 kraadi.
                      viimati muutis kasutaja A.R.; 07 m 2009, 08:23.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                        Esmalt postitatud KaruTEC poolt
                        Paberitega või paberiteta loll ?
                        Tulevane Rakvere linnapea Peeter Võsa energeetikanõunik.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                          1.On olemas kahte tüüpi päiksepaneele,ühed mis kütavad vett ja teised mis tekitavad elektrit.www.sunheat.ee on tõestatud nende päikse paneelide kasutamistegur mis kütavad vett.
                          2.Skandinaavia maades on seadus,et iga uue ehitatava maja energia süsteemist peab olema mingi kindel osa taastuvenergia liiki....
                          3.Eesti Ekspressis on artikkel "Vene miljonär trotsib masut megavillaga" selle juures on foto tema villast ja selle katusel on selgesti näha päiksepaneele...

                          Ainult rumalad ostavad elektrit...
                          sest elektrit saab tasuta!

                          Comment


                            #14
                            Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                            A R-le
                            Mina ei ole poliitik,olen lihtinimene,Zeigeist liikumise liige.

                            Ainult rumalad ostavad elektrit...
                            sest elektrit saab tasuta!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Tasuta Elekter Igale Eesti Kodanikule

                              Esmalt postitatud Zeitgeist1 poolt
                              A R-le
                              Mina ei ole poliitik,olen lihtinimene,Zeigeist liikumise liige.
                              Kasutajanimest tuletan et 1... esmene, või ainuke?
                              Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                              Konfutsius

                              Comment

                              Working...
                              X