Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kassi jälitamine?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kassi jälitamine?

    Sõbra kassil uus komme hulkumas käia ja tekkis idee mingi jälitusseade kassile külge panna. Kas keegi on midagi sellist aretanud või oskab midagi soovitada? 5k maksev gps'i ja sms'iga toimiv vidin jääb vist natuke kalliks...

    tänud ette!

    #2
    Vs: kassi jälitamine?

    Vaata Spioonipoe lehele,näit. www.hot.ee/spioonipood/peiling.htm ehk on seal miskit sobivat.

    Comment


      #3
      Vs: kassi jälitamine?

      Naljakas...eile õhtul mõtlesin just samale asjale. Ma teeks küll asja ise valmis kasutades RFM12B RF mooduleid. Paneks iga 10sekundi järelt näiteks signaale välja saatma. Tegelikult juba teeks nii, et tavaliselt see saatja tudieb ehk võtab vähe energiat ning on üldse vastuvõtja režiimis. Kui peilima vaja hakata ütlen talle peilimismooduliga, et hakka signaali välja saatma ning täpsustaks veel impulsivahemiku. Iga mingi aja tagant lülitab saatja ennast veel vastuvõtjaks ka, et uuendada töökäske. Suundantenniga peaks saama siis vist ka suunda välja võtta.

      Comment


        #4
        Vs: kassi jälitamine?

        Tundes kasse, arvan, et sel on sada meetodit sellest riistapuust vabanemiseks, kui just kiibina naha alla pole pandud.

        Comment


          #5
          Vs: kassi jälitamine?

          Minu omal on kirburihm siiani ilusti kaelas püsinud. Aga eks jah..."metsikutel" tuleb neid vabanemisideid ikkagi.

          Comment


            #6
            Vs: kassi jälitamine?

            Minu kassirojud oskavad samuti kaelarihmast vabaneda kui isu tuleb. Samuti peaks jälgima et saatja kinnistusega ei saaks kass kuhugi aia vms. külge kinni jääda. Nt. meeldib neile võrkaia alt läbi pugeda - hea võimalus takerdumiseks.
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Vs: kassi jälitamine?

              "your cat is ether switched off or outside of coverage area" :P

              Comment


                #8
                Vs: kassi jälitamine?

                Paigalda see, siis ei lähe vast hulkuma

                Comment


                  #9
                  Vs: kassi jälitamine?

                  Esmalt postitatud ints0000 poolt
                  Paigalda see, siis ei lähe vast hulkuma
                  Mu vanaema ostis selle teleturust. Viis sellega kassi loomaarsti juurde ja oligi kass surnud. Ei pingutanud üldse tugevasti! EI SOOVITA!
                  Condemn the hive.

                  Comment


                    #10
                    Vs: kassi jälitamine?

                    Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
                    Viis sellega kassi loomaarsti juurde ja oligi kass surnud. Ei pingutanud üldse tugevasti!
                    Aga äkki suri kass millessegi muusse. Oli tal ju asja arsti juurde mingil muul põhjusel või siis sellele kassile ei sobinud "Tough Love"

                    Comment


                      #11
                      Vs: kassi jälitamine?

                      Spioonipood pakub ka teistsugust GSM/GPS trackerit 3350kr'ga. Aku kesteab ca 48h. Kaalub 35g ja mõõtmetega 4x4,5x1,3cm

                      Comment


                        #12
                        Vs: kassi jälitamine?

                        trackerid ja hinnad siit

                        Comment


                          #13
                          Vs: kassi jälitamine?

                          Täitsa huvitav, miks minu kass hulkumas ei käi ja vabalt siblades tuleb alati õhtul koju ja ma ei pea siiani vajalikuks teda n.ö jälitada või ka kruvi tagumendist sisse kruttima...
                          Erilahendused.
                          PS või mail.

                          Comment


                            #14
                            Vs: kassi jälitamine?

                            /OT
                            Esmalt postitatud W@ldur poolt
                            Täitsa huvitav, miks minu kass hulkumas ei käi ...
                            Sa peaks võib olla tegema mingi seadme, mis kassi jalutama ajab siis? Ja siis jälgimisseadme.
                            Minu DIY blogi
                            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

                            Comment


                              #15
                              Vs: kassi jälitamine?

                              Esmalt postitatud YRO poolt
                              /OT

                              Sa peaks võib olla tegema mingi seadme, mis kassi jalutama ajab siis? Ja siis jälgimisseadme.
                              Kass jalutab ise.
                              Kass hüppab sõbral mustakal 1.korruse aknast ise välja, ja sisse tagasi (akna all on elektripüstak) ja Nõmmel on kassil vaba voli olla toas/õues. Tulevad mõlemad alati viisakalt tagasi ja jälitada pole vaja. Äkki on kassil mingi põhjus, miks ta koju pigem ei taha tulla? Või on see jälitamine nagu eesmärk omaette??
                              Erilahendused.
                              PS või mail.

                              Comment

                              Working...
                              X