Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mis juhtus?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis juhtus?

    Üleeile õhtul lõi terves kehtnas faasi-nulli vahelise pinge järsku 170 voldi peale ja püsis nii umbes 10 minutit. Tahaks teada, kas mujal ka samasuguse nähtusega kokku puuduti.
    -Artificial_Intelligent-

    #2
    Vs: Mis juhtus?

    ma jõgevalt ja siin ei pannud küll eile midagi tähele, küll aga oli mingi aeg siin kah ilmselt pinge madalam, arvuti läks kinni ja tuled kumasid, orkidega ma muidugi kohe seina ei lennanud
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: Mis juhtus?

      Sai sellist lampi proovitud:
      http://radikal.ru/F/i002.radikal.ru/...340ed.jpg.html

      Comment


        #4
        Vs: Mis juhtus?

        kuda oli siis ka ?

        Comment


          #5
          Vs: Mis juhtus?

          Pead ikka maru rikas mees olema. Kalliks läheb sellega. Kuidas sa siis selle põlema said, panid kohe traatide külge. Oleks ära ostnud kui oleks teadnud kuidas see vooluvõrku käib. Oleks selle endal võrku pannud, siis oleks tuba pime ja kuskilt kõrvalt toast kostab vandumine.
          Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

          Comment


            #6
            Vs: Mis juhtus?

            Kle mryx, Eesti Energia vennad on su peale vihased, hoia igaks juhuks madalat profiili.
            -Artificial_Intelligent-

            Comment


              #7
              Vs: Mis juhtus?

              seda pirni tohib põlema panna ainult püsti asendis või rippu asendis!!!Nurga all väheneb selle pirni elu poole võrra!!!

              Comment


                #8
                Vs: Mis juhtus?

                Milleks sellist prožektorit kasutatakse üldse?

                Comment


                  #9
                  Vs: Mis juhtus?

                  just nimelt prožektorites kasutataksegi. nt kultuurimajadel olid vene ajal 500...2000W pirnid täiesti kasutusel. sellne isend võiks nt kuskil laeval, veduril, kraanal vms suurel masinal valgustusena kasutusel olla
                  Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                  Comment


                    #10
                    Vs: Mis juhtus?

                    Esmalt postitatud resr poolt
                    Kle mryx, Eesti Energia vennad on su peale vihased, hoia igaks juhuks madalat profiili.
                    Eesti Energiale meeldiks, kui selliseid lampe laialdasemalt kasutama hakatakse. Elektrimüügi numbrid kasvaks hüppeliselt...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mis juhtus?

                      Tavaliselt müüakse 100W pirne toidupoodides. Üle 4KW võimsusega pirne ei soovit müüa, mine sa tea naine läheheb poodi 100W pirni ostma, naine läheb koju ja ütleb mehele ma: "Kas sa ei tea ma ostsin parema pirni, suurem viljakus, valgem, 4KW anna mulle rohkem raha ma ostan 10KW."
                      Nagu veel vähe oleks neid tule kahjusid. Hea on, et koolides õpetatadakse oomi seadusi.
                      Vahetada 350W lampvõimendi jääksoojust Kaja Kallase elektrimolekulide vastu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mis juhtus?

                        Mis sa arvad mitmele protsendile see Ohmu ka tegelikult selgeks saab?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Mis juhtus?

                          ilmselt 30-st õpilasest klassis viiele. need on need, kes on elektroonikaga kokku puutund või kellel on lihtsalt briljantne mälu

                          Comment


                            #14
                            Vs: Mis juhtus?

                            nendele viiele jääb see ka ikka ainult päevaks paariks peale kontrolltööd.
                            isegi mulle millegipärast alguses ei jäänud, kuigi hiljem avastasin, et elektrotehnikas praktiliselt peale selle midagi eriti polegi
                            Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                            Comment


                              #15
                              Vs: Mis juhtus?

                              Esmalt postitatud mryx poolt
                              Eesti Energiale meeldiks, kui selliseid lampe laialdasemalt kasutama hakatakse. Elektrimüügi numbrid kasvaks hüppeliselt...
                              Ja avaneks võimalus kasseerida pappi uute kaitsmete pealt, trahvidena "elektrivõrgu liigkoormamise eest" jne.

                              Comment

                              Working...
                              X