Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

M$ Office 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    M$ Office 2007

    Tere.

    Lihtsalt tekkis selline suhteliselt mõttetu küsimus, peale Microsoft Office 2007 paigaldamist, et kui suur on ta teistel kasutajatel olnud installituna?

    Mina paigaldasin ainult wordi ja excli , ning sellega tahtis ta mult saada kõvakettast 1,2 GB . Versiooniks oli küll miski enterprise vist. Kas mõne teise versiooni korral oleks võimalik office 2007 peale installida (word, excel ja power point), et ta võtaks mõistlikult ruumi , näiteks paarsada megabaiti?

    Goner
    Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

    #2
    Vs: M$ Office 2007

    Microsoft support is here to help you with Microsoft products. Find how-to articles, videos, and training for Microsoft Copilot, Microsoft 365, Windows, Surface, and more.

    Comment


      #3
      Vs: M$ Office 2007

      yhesõnaga väga jube värk , see ei kära küll kuskile
      Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

      Comment


        #4
        Vs: M$ Office 2007

        Kas on seda Office 2007-t siis nii väga vaja? Mul ühe tuttava ema(raamatupidaja) ütles ka ülemusele, et tema ei tee sellega midagi. Kõik pidi olema nagu öö ja päev ülesehituse poolest. Samas vaadates neid monstrumnõudmisi tuleb ikka hirm peale....kasuta office 2k-d näiteks.

        Comment


          #5
          Vs: M$ Office 2007

          Ma ei saa aru inimestest, kes viimaseid versiooni taga ajavad.
          Ma ise näiteks kasutan siiani Office 97't. Vanemal arvutil Office 95'te.
          Ja ei näe mingit vajadust uuendada uusima versioonini.

          Uued versioonid pole alati paremad nagu arvatakse. Vahest isegi hullemad.

          Comment


            #6
            Vs: M$ Office 2007

            Jutt jumala õige, ja mulle isiklikult ei meeldinud 2007 mitte sugugi, lasin peale, kaks päeva ja läks 2003 tagasi(mul 2003 võtab koos kõigi mõtetute accesside ja outlookidega 400mb aint)
            Condemn the hive.

            Comment


              #7
              Vs: M$ Office 2007

              ma isegi ei aja taga viimast versiooni kuid proovimise ja puht matemaatilise huviga uurisin seda. ausalt öeldes ei ole ka nende suurte ja väga kirevate nuppude pooldaja. ilus on ta küll kui praktiline väärtus väheneb tugevalt.

              minu arvutis läheb asi sama teed nagu teilgi siin . office 2k peale tagasi.
              Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

              Comment


                #8
                Vs: M$ Office 2007

                Open officet võiks ka proovida. Mahu koha pealt pole uurinud aga muidu töötab kenasti. Olen juba M$ stuffi täiesti unustanud.
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Vs: M$ Office 2007

                  Officite kohapealt tundus veel viisakas Office XP. Sellest vanemad käivad ka. Open Office on vigu täis! Microsoftiga konkureerib ta ainult hinna poolest. Kasutajamugavuse poolest kriitikat ei kannata. Nõnda on tasuta tarkvaraga. Nagu ei suudeta ka Suse't tavakasutaja jaoks vastuvõetavaks ja mugavaks teha.
                  Ja neid programme mida ei kasuta, pole vaja peale installeerida- võidab hulga vaba ruumi juurde.

                  Comment


                    #10
                    Vs: M$ Office 2007

                    office 97

                    täispauk võtab kettal 60MB ning käima läheb millisekundiga

                    Comment


                      #11
                      Vs: M$ Office 2007

                      OO on päris armas asi küll, ruumi poolest ma isegi ei muretse seal, see vähemalt pole 1-2 GB suur kuid kasutus mugavus on jama tõesti kuna asi peab arenema kuid vajadusel saab omad asjad ära aetud. mina nüüd õnnelikult M$ 2k kasutaja.
                      Me elame vaid korra ja siis ka vaid iseendale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: M$ Office 2007

                        Kui vana töötab, siis milleks uue eest maksta?

                        MS pakub vanematele Office-tele konvertereid:

                        Office97 kasutajatele:
                        This download provides file converters and image filters for Microsoft Office programs, from Microsoft Office 97 to Microsoft Office 2003.
                        Vanemad konverterid (Microsoft Office Compatibility Pack)
                        1.67 MB - OCONVPCK.EXE
                        http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displayLang=en


                        Uuematele, Office 2003 to 2007:
                        Office jaoks, et Word, Excel ja PowerPoint 2007 faile avada saaks:
                        27.1 MB - 11.06.2006 - FileFormatConverters.exe
                        http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=941B3470-3AE9-4AEE-8F43-C6BB74CD1466&displaylang=en

                        NB! VBA kood on isegi Office Vistas täpselt seesama, muutmata kujul.

                        Comment

                        Working...
                        X