Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

    Tere k6igile olen siin uus ja sooviks s6braks saada aga teema juurde.Nimelt on kodus emablaat Asus P5LD2-VM.Seal peal on protsessor Intel Celeron D347.Ma paluks natuke abi,et keegi oskab mind 6kki aidata.Emablaadil on rotsessori koht kuhu protsessor k6ib seal on ju klemmid millele protsessor l6heb ja seal klemmide keskel on v6ike nelinurkne ruuduke.Selle sees on sillad millest osa on kinnised sillad ja osa on selliseid mida ei ole kinnitatud.Mis juhtub kui k6ik sillad kokku panna.Sellega peaks ju protsessori kiiremini t66le saama.Clockimise k6ige t6htsam komponent peaks olema emablaat.Kas on nii?Kui jah need k6ik kokku panna kas saan siis kindel olla,et midagi l6bi ei l6he?Aga jah plaanis sellie asi ettev6tta on.Oskab 6kki keegi kaasa r66kida.Ja mis v6ib juhtuda kui nii teha?Aga ei pea juhtuma!

    #2
    Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

    Tule taevas appi!
    Kas sa õigekirjast midagi kuulnud ka oled?
    Kolakoguja

    Comment


      #3
      Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

      See poiss/tüdruk on küll purjus
      Kes tasa sõuab, sel mädanevad aerud ära...

      Comment


        #4
        Re: Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

        igatahes, vahet pole kes sa oled või kuidas kirjutad, arvuti korpus kruvi VÄGA KIIRESTI KINNI TAGASI ja mängi supermariot edasi. Mida sa sellest kuradist klokkad! SA EI VÕIDA SELLEGA MIDAGI! SA EI NÄE VAHET ENNE JA PÄRAST! ma tean, ma kunagi naljaviluks proovisin. keerasin prosel kõik asjad põhja biosist. juurde tuli tervelt 20Hz!!!! ja mida ma saavutasin sellega? arvuti läheb võibolla umbes 5ns kiiremini tööle... JEE...

        Masendav on see tänapäeva noorus...........

        Comment


          #5
          Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

          Number 6 kasutan kirjas,sest pole t6ppikestega t6hti.Ja kes on 6elnud,et tekstis nr 6 ei tohi kasutada.Clockimisel ikka peaks ju natu juurde saama

          Comment


            #6
            Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

            Muide olen mees ja t6itsa kaine

            Comment


              #7
              Re: Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

              kes seda väitis, et saab? sa ei saa. selleks peab mingi väga võimas kast olema ja veel võimsam progre, et nt mingi asje renderimine või arvutamine võtaks sul 3 päeva asemel 2 päeva ja 23 tundi vmt.

              Comment


                #8
                Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                Oot millest sa r66gid?Ja mida ma ei saa?Kas m6tled neid sildu ei saa kokku liita peaks ju saama seda on ju tehtud ja kast on piisavalt v6imas.Kohe paar kuud vana 6igemini 2 kuud!

                Comment


                  #9
                  Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                  Ma ausalt ei saa praegu pihta mis arvutamisest sa r66gid t6psusta palun

                  Comment


                    #10
                    Re: Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                    ma räägin seda, et viska see kuradi klokkimise mõte peast.
                    Nende julladega seal prose all ei saa sa arvutit kiiremaks. see on selleks, et sinna mingi muu prose panna vmt. Emaplaat tehakse standartselt valmis ja siis kasutatakse mitme mudeli tegemiseks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                      Jah aga miks siis m6ned r66givad,et saab sealt juurde see olevat isegi seotud kuidagi protsessoriga voldid nimelt.Ja seal on ju piklikkud elekri osakesed ,jalakesed mitte klemmid kuhu prose panna.Ja k6ikidel on see erinev kuidas seletad siis seda,et miks asuse P5GPL emaplaadil on ainult kolm jalga ja sdeal on elektri tetailid.Ma pean selle prose kuidagi ju maximumi saama

                      Comment


                        #12
                        Re: Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                        appi. Kui sa ei tee vahet takistil ja kondel (ja muudel elektroonika komponentidel) ja nimetad neid elektri detailideks, siis tõsiselt. Keera see kaas kinni tagasi.
                        Miks sul kiirust juurde vaja on? Mis sul liiga aeglaselt liigub?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                          Protsessor on aeglane

                          Comment


                            #14
                            Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                            No olgu takistid on jah protsessori all aga mis ikkagi juhtub kui need teised kaa kokku panna?Mingil p6hjusel nad ju ikkagi on seal.Takisti on ju selleks,et takistada voolu v6i midagi sellist ta oli.Ma pole eriti tugev elektris aga h6tta ei j66ks

                            Comment


                              #15
                              Vs: Arvuti emablaat ja Intel Celeron D347 elekter

                              Aga pane nad kokku, siis on selle arvutiga korras (tegelikult siiski ära tee nii).

                              Üks võimalus on veel, panna arvuti 220 voldi asemel 380 voldiga tööle, läheb kah kiiremaks (tema läbipõlemine).

                              Kui mõistus enne kohale jõuab ja midagi veel läbi ei lase, siis müü arvuti maha ja osta kiirem. Või on võimalik midagi muuta, kui panna mälu juurde? Kiirem mälu? Kiirem hdd? Kiirem videokaart? Võib-olla polegi kiiruseprobleem proses?



                              Kui sa arvad, et takistid pandi selleks, et sind kiusata, et arvuti käiks aeglasemalt, siis eksid. Ja kui keegi väitis, et sealt lühistades saad asja kiiremaks, siis ta tahtis sind vist lolliks teha, et sa oma arvuti läbi laseks.

                              Comment

                              Working...
                              X